מכונית ספורט מכונית ספורטיבית בצבע שחור עם דלתות כנפיים קדמיות בעיצוב חדשני

היצרנית השבדית קניגסג ייצרה את המכונית הראשונה בעולם עם מבנה דגם סיבי פחמן, שעשויה כולה מהחומר “פחמן עירום” – KNC. המהדורה המיוחדת שלך – מכונית הספורט היפה רגרה – היא באמת משהו מיוחד. ההבדל בין דגם זה לאלה שנמכרו בשנה שעברה הוא טכנולוגיית סיבי הפחמן. ב- KNC, לא משתמשים בצבעים או ציפויים חלופיים על פני הפחמן. השכבה הדקה של האפוקסי, המכסה בדרך כלל חתיכת פחמן יוקרתית מוקשחת באוטוקלב, מוסרת בזהירות על ידי ליטוש ידני. זהו תהליך רגיש ביותר. מכה אחת יותר מדי יכולה להרוס את מבנה הבד הנראה מתחת לשכבת האפוקסי הדקה.

בניין דגמים מרשים של סיבי פחמן

יצרנית הרכב השבדית Koenigsegg טכנולוגיית סיבי פחמן אחורית

כל צלחת שויפה ומלוטשת בקפידה ביד כדי לא לפגוע בבד היקר. לאחר התהליך המייגע הזה, אתה יכול ממש להרגיש את רשת סיבי הפחמן כשאתה מעביר את היד שלך כלפי חוץ.

מכונית ספורט בעיצוב מרשים מלפנים שחורה עשויה כולה מסיבי פחמן

מכיוון שאין על המכונית צבע או לכה שקופה ושכבת האפוקסי הדקה נשחפת, דגם סיבי הפחמן הוא למעשה קל יותר ב -20 ק”ג מאשר קניגסג צבוע. ה- KNC Regera, שנמסרה לאחרונה לבעליה בשוויץ, היא הקניגסג הראשונה שאי פעם ייצרה את הפתרון הקיצוני והמרגש הזה. אז זו בהחלט מכונית מהממת שראויה לתשומת לב של כולם.

טכנולוגיית מנוע ומתלים עם צמיגים מבניית דגם סיבי פחמן

התוצאה הסופית היא מראה חדש ומדהים לייצור דגמי סיבי פחמן. גוף המכונית מתקרר מהר מכיוון שהחומר הוא פחמן טהור. יצרנית הרכב השתמשה בזה במקום שכבת אפוקסי או צבע מבודדת עם סיבי פחמן מתחתיה. הגלוס מקבל מראה גרפיט מתכתי, שכן כל קווצת גרפיט חשופה כעת לחלוטין.

דגם סיבי פחמן בניית knc regera auto מלוגו סיבי פחמן koenigsegg

המפרט הנועז הזה – הראשון לקניגסג ולפי הידוע לנו בעולם הראשון – הוזמן וצוין על ידי הסוחר השוויצרי קאראז ‘. לאחר תערוכת הרכב בז’נבה במרץ 2019, תהיה גם פתיחה מפוארת לקאראג ‘.

עיצוב חדשני

מכונית ספורט מכונית ספורטיבית בצבע שחור עם מבט צדדי לדלתות כנף

קניגסג שיכללה את ייצור דגמי סיבי הפחמן כשיטה במשך מספר שנים. המותג החיל את החומר גם על חלקים כמו גלגלים, כנפיים, רסיסים, כנפיים וגלגלי היגוי. לפני שהוחלט על מכונית שלמה, הדגימות נחשפו לחום הקיץ והשמש, כמו גם לחות וקור בחורף. החלקים נשמרו גם בחוץ במשך מספר שנים כדי להבטיח שהאלמנטים לא ישפיעו לרעה על המשטח המדהים.

מכונית ספורט מכונית ספורטיבית בצבע שחור עם דלתות צירים בגב מכסה המכונית של סוחר השוויצרי האחורי

קניגסג מייצרת חלקי סיבי פחמן בשלוש דרכים שונות:

– לוחות חיצוניים משייפים ואז נצבעים בצבע, במעיל שקוף או בשילוב של שניהם.

– בחלקים מסוימים של סיבי הפחמן מתחת למכסה המנוע, שכבת האפוקסי מלוטשת, ויוצרת אפקט דומה לזה של המעיל השקוף..

– רוב החלקים מתחת למכסה המנוע ובפנים הסירו את האפוקסי ולאחר מכן ליטשו אותו לפחמן גולמי.

פנים רכב לרכב ספורטיבי עם מושבי עור והגה סיבי פחמן

תהליך עדין מאוד הכולל טחינה ופוליש כאחד. טווח השגיאות הוא דק במיוחד ויכול לגרום לגימור מושלם ומבריק או להרוס את החוטים של סיבי הפחמן החשופים. תהליך אחרון זה משמש לראשונה לחלק החיצוני בייצור דגמי סיבי פחמן.

מכונית ספורט מכונית יוקרה אחורית קמעונאית שוויצרית

יתרון מעניין של KNC הוא שהצבעים רכים בהרבה מהפחמן החשוף. בהשוואה לטיפולים מקובלים במשטח, המשטח רגיש פחות לשבבי אבן וחפצים חדים. ייצור דגמי סיבי פחמן דורש כלי ייצור מושלם לחלוטין לשכלול חלקים בעצמך.

לוגו סיבי פחמן לוגו koenigsegg עם ציפוי סיבי פחמן

לא ניתן להחליק, להתאים או ליישר משטחים לא שלמים בלוח הגוף הסופי. לכן כל לוח חייב להיות מושלם לפני שהוא נחשב לשימוש במכונית KNC. העובדה שתהליך כזה אף אפשרי מראה את הסובלנות הקיצונית ובקרת האיכות של ייצור קניגסג.