מגמות אורח חיים 2018 הורים ילדים לועסים תינוק

פינטרסט כיום משמעותי יותר מוויקיפדיה ובעל פוטנציאל לזהות מגמות מהר יותר ובאופן ממוקד יותר. בלוחות הסיכות הווירטואליות משתמשים יוצרים אוספים פרטיים של תמונות וסרטונים בנושאים שונים, שאפשר לקבל אותם גם כדיוקנאות עצמיים. בדרך זו, חברי הקהילה לא רק מחוברים זה לזה באמצעות תרומותיהם, אלא יכולים אפילו לקבוע מגמות אורח חיים חדשות באמצעות חילופי רעיונות. אלה נאספים בדוח הפינטרסט לשנת 2018 ומחולקים לקטגוריות שונות. לכן, היום אנו הולכים להראות לכם מה פינטרסט אומר שאנו יכולים לצפות השנה מבחינת הורות וילדים.

מגמות אורח חיים פורצות דרך להורים

מיטת לופט איקאה קורה קישוט רעיון משתלת ילדות

כן, הורים חדשים ופוטנציאליים פיתחו גישות הורות חדשות ונקודות מבט חדשות וזה הגיוני. כמובן, תמיד יש כאלה שמעדיפים גישה מסורתית, אך רבים מוכנים לקבל “חידושים” מסוימים. כמה הצעות מקוריות נבדקות במאמר היום.

בין אם מדובר במוצרים בני קיימא או בבגדים שאינם מזהמים את הסביבה או את סגנון הריהוט של חדר התינוקות, אמהות ואבות לעתיד (וקיימים) מלאים ברעיונות יצירתיים ואוהבים לחלוק אותם עם אחרים באמצעות פינטרסט. הורים אחרים יכולים לאחר מכן לקבל, לפרש ולעבד אותם.

ואם אתה מצפה לתינוק משלך בשנת 2018 (או שאתה מתכנן ללדת אותו בעתיד הקרוב), אך יחד עם זאת אינך פעיל במיוחד ברשתות, סביר להניח שאתה תוהה אם לא פספסת משהו חשוב תנאי ההורות. לכן, השתמש ברשימת הבדיקות הבסיסית למטה והחליט בעצמך אילו ממגמות אורח החיים האלה כדאי לנסות.

הכנה להורות והקמת חדר התינוקות

אוהלי טיפי צבעי פסטל

ימי הצבעים של תכלת או ורוד פסטל ורהיטי תינוקות מתוקים הם נחלת העבר. יותר ויותר זוגות שזה עתה הפכו להורים מצמידים יותר ויותר חדרי תינוקות “בוגרים” ו”מודרניים “על לוחות הסיכות של פינטרסט, ויוצרים טרנד חדש..

במקום מצעים מודפסים וקופסאות של צעצועים צבעוניים, סביר להורים שבחרו עיצוב פשוט יותר עבור ילדיהם, כולל ריהוט עכשווי בצבע אחיד ופלטות צבעים ניטראליות מבחינה מגדרית..

טרנדים לחדרי ילדים 2018 דקו צבעי פסטל ניטרליים מגדר

אפילו כמה מפורסמים פנו לטרנד האופנתי הזה ומשתפים בגאווה בעריסות המתוחכמות שלהם באינסטגרם ובפינטרסט. מוטות וצבעים ניטרליים מגדריים כגון אפור, בז ‘, צהוב ולבן פופולריים מאוד.

חדרי ילדים טרנד דקו ריהוט עץ בר קיימא

העניין ב”הכנה לתינוקות “עלה ב- 207 אחוזים ב -12 החודשים האחרונים. ההורים לעתיד עושים רשימות ארוכות של דברים שצריך לעשות לפני הלידה, כותבים תכנית לידה מפורטת, יוצרים רשימות ואפילו גרפים לכל טרימסטר, לשהותם בבית החולים וכו ‘! טרנדים חדשים כוללים רשימות דלי לפני התינוק ולוחות ראייה מעוררי השראה.

מגמות סגנון חיים של לוחות חזון פינטרסט 2018

החיפוש וההצגה הווירטואלית של “Baby-Tracker” גדל ב -58 אחוזים. דוגמאות נעות בין אפליקציות מועילות, מגזינים לטיפול בתינוקות, יומני התפתחות המוח ותרשימי משקל ועד לוחות זמנים של תזכורות מרכזיות.

מגמות אורח חיים המצפות להורים להקפיא מזון

בנוסף, אמהות ואבות לעתיד מכינים רשימות קפדניות לכל טרימסטר של ההריון. כשהתקרב זמן האשפוז, הם דואגים גם לאספקת מזון לאחר הלידה. אתם מצטיידים בארוחות בתא ההקפאה כדי להפוך את החיים לקלים יותר במהלך הארוך.

האביזרים הטרנדים ביותר וקישוט חדר התינוקות 2018

מיטת ילדים פינתית ונעימה של איקאה קורה

אנו חוזרים בקצרה לחדר הילדים כדי לחקור את טרנדים המעוטרים של הקישוט של 2018 על פי פינטרסט. אנחנו כבר יודעים שחדר השינה של הילדים לא חייב להיות רק מקום שקט לישון בו. הורים יכולים לעודד את ילדיהם לשחק ולרוץ בצורה הטובה ביותר על ידי יצירת סביבה דמיונית. זה מסביר מדוע ההתעניינות של משתמשי פינטרסט באוהלי משחק ובבתים הוכפלה בשנה האחרונה.

אוהל טיפי פינתי ונעים בחדר ילדים בשחור ולבן

ילדים נהגו לפרוס שמיכה על שני כסאות או על שולחן הקפה ולזחול מתחתיה. אז הם יצרו בית משלהם שבו יוכלו לשחק ולהתרפק.

במקום לאלתר מערה כזו, ההורים של היום בוחרים בבתי משחק מוכנים או אוהלים כמו טיפים. גם מיטות הרפתקאות נמצאות בעלייה. החיפוש אחר המונח “מבצרים” גדל ביותר ממאה אחוז.

מדבקות קיר לד טרנד לחדרי ילדים הניתנות להסרה מינימליסטית

טרנד קישוט נוסף שבהחלט נמצא בעלייה בפינטרסט (בעלייה של 219 אחוז) הוא עיטור הקיר של החדר עם מדבקות נשלפות. כמובן, זה לא רעיון חדש לגמרי, אבל מה ששונה בשנת 2018 הוא סגנון המדבקות.

מדבקה ניתנת להסרה של חיות יער

בקיצור, העדפות המשתמשים יכולות להיות ממוקמות על שני קטבים: העיצובים הם או צלליות עדינות בשחור או מעוטרות בעושר עם פרטים משוכללים..

קנבס XXL הם גם קישוטי קיר פופולריים, יחד עם אותיות חיוביות, מראות קיר דקורטיביות ומראות צבעי מים צבעוניים.

חרוזי עץ חוטי עץ בלרינה

פומפונים פופולריים מאוד בשנת 2018! החיפוש אחר “Pom Pom Decor” גדל בכ -444 אחוזים עצומים. עיטורי הפונפונים הפופולריים ביותר כוללים שטיחים, מוביילים, זרים ופרחים. בובות בלרינה העשויות מסיכות כביסה, חרוזי עץ ופונפוני צמר רכים הם עוד מועדף גדול!

ההורים מתמקדים באיכות ובקיימות

מגמות צעצועי ילדים מעץ 2018 באיכות גבוהה

לצעצועי פלסטיק צבעוניים אין תהילה טובה עם הורים צעירים בפינטרסט. אמהות ואבות של “הדור החדש” מעדיפים את חלופות העץ האקולוגיות.

העניין בצעצועי עץ בפינטרסט עלה ב -173% ב -12 החודשים האחרונים! סטטיסטיקה רהוטה זו חלה לא רק על מכוניות עץ, אלא גם על חידות, בתי בובות וכדומה. אוקיי, הן יקרות יותר, אך גם עמידות בהרבה מפלסטיק מסין.!

טרנד צעצועי עץ פינטרסט 2018 בובות

את אותה נטייה של הורות “ירוקה” ניתן לראות בבחירת הבגדים, הטקסטיל והאביזרים השונים לתינוקות. בגלל זה, העניין בלבוש ידידותי לסביבה גדל ב -750 אחוזים ב -12 החודשים האחרונים.

מגמות סגנון חיים 2018 Pinterest מוצרים ידידותיים לסביבה

חיתולים הניתנים לשטיפה, בקבוקי מים רב פעמיים ובדים ממוחזרים הינם ידידותיים לסביבה ולכן פופולריים מתמיד בקרב אימהות ואבות כיום! טיפול טבעי בתינוקות ובקבוקים ללא BPA חשובים במיוחד להורים רבים.

בגדי תינוקות מעלים צעצועים מחובקים

תכשיטי סיליקון לאמהות ולתינוקות נמצאים בעלייה!

שרשרת השיניים תכשיטי תינוקות אם סיליקון ללא BPA

תרצה או לא תרצה, תינוקות סקרנים מכניסים לפה כל חפץ שהם יכולים להגיע אליו. תכשיטי הסיליקון הם הלהיט האחרון בקרב אמהות בכל רחבי העולם ולא בלי סיבה! שרשראות אלה בטוחות לילדים ב -100% ומייצגות שילוב בין טבעת לעיסה לבין שרשרת הצהרות אופנתית. העניין ב”שרשראות שיניים “בפינטרסט גדל ב -146 אחוזים.

טרנד לתינוק סיליקון של שרשרת השיניים

תכשיטי הסיליקון הם האביזר המושלם לאמהות בגלל השילוב של סגנון ואבטחה. כל שרשרת עשויה סיליקון בדרגת מזון והיא BPA, פתלטים, PVC, קדמיום ועופרת..

אם התינוק שלך יכניס את השרשרת לפה בזמן שאתה מחזיק אותם, אתה יכול להיות בטוח שהסיליקון רך על החניכיים ואינו מכיל רעלים..

שמיכת משקל טיפולית כאמצעי להפגת חרדות

שמיכת משקל עוזרת לילדים להירדם

הטרנד האחרון בפינטרסט מקושר גם לטריק להרגיע ילד. זהו שימוש בשמיכה משוקללת שאמורה להרגיע רגשות חרדה ולעזור להילחם בהפרעות שינה אצל ילדים ובני נוער..

לדברי כמה מומחים, הסוד טמון מאחורי “כוחות העל” המרגיעים ומעוררי השינה של שמיכות המשקל בלחץ על השרירים, המפרקים, הגידים והרצועות. זה מאפשר למערכת העצבים המרכזית לפרש טוב יותר תפיסה פרופריוספטיבית (תחושת תנועה, יציבה ולחץ) ומישוש (חוש מגע). למעשה, שמיכות משוקללות נמצאות בשימוש נרחב במתקנים מיוחדים לילדים עם הפרעות חושיות. גישה טיפולית זו בטוחה, יעילה ויכולה ליצור הבדלים עצומים בקרב ילדים.