במדינות פדרליות רבות, הפעולות להאטת קצב ההדבקה ב- Covid-19 נרגעו כעת. עם זאת, עדיין חשוב לשמור על מרחק מאחרים. במיוחד כאשר יש לנו בני משפחה או חברים השייכים לקבוצות הסיכון לקורונה, יש להיזהר. זה מבטל את הצורך לעשות מנגל עם ההורים שלכם, לבקר את סבא וסבתא ולתכנן חופשה עם החבר הכי טוב שלכם אסתטי. וגם אנשים במערכות יחסים למרחקים ארוכים מתקשים לארגן ביקורים ולהישאר בקשר עם יקיריהם. התרחקות חברתית לא אומרת שאנחנו צריכים לוותר לחלוטין על בילוי ומסיבות עם המשפחה והחברים. להלן 5 רעיונות כיצד לשמור על מערכות יחסים עם חברים ובני משפחה תוך שמירה על מרחק.

התרחקות חברתית: ארגנו דייט בבית קפה

ארגן דייט בבית קפה שמור על מרחק חברתי

עמידה בכללי המרחק וההיגיינה חשובה כעת מתמיד. ולמרות שרוב בתי הקפה פתוחים כעת שוב, לא כולם יכולים להגיע לשם או לא. לא רק האנשים הנמצאים בסיכון הגבוה ביותר מסרבים ללכת למסעדה או לבית קפה. אפילו רווקים שארגנו שם דייט ראשון לפני תקופת הקורונה צריכים לעצב מחדש את חייהם כעת בנוגע למגבלות הקשר. כנ”ל לגבי אלה שעובדים בתחומים תעסוקתיים בעלי סיכון גבוה, כגון שירותים.

דבר עם סבא וסבתא בסקייפ לחיי משפחה

בלי קשר לסיבה מדוע ריחוק חברתי הוא עדיין נושא חם עבורך ועבור משפחתך או חברים שלך: אינך צריך ללכת בלי להיפגש בבית הקפה הווירטואלי. פשוט קבע להיפגש עם כולם, ואז התפנק עם כוס קפה ריחני ותיהנה משעה טובה יחד באמצעות שיחת וידאו.

התרחקות חברתית ומסיבה: ריקודים עד מוקדם בבוקר בחדר הטרקלין שלך

שמירה על מרחק חברתי ומסיבות בגינה או מול המחשב

פעם ערב שבת לא היה שלם אם לא רקדתם עם החברים עד מוקדם בבוקר? גם בימי הקורונה אין צורך לבטל את החגיגה. אירועים בחדרים סגורים ולא מאווררים נחשבים לצערנו עדיין כמסוכנים. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לחגוג עם החברים הכי קרובים שלך. אתה יכול להזמין חלק ממעגל החברים שלך ולדבר עם האחרים באמצעות Face Face, Skype או Zoom. קשטו את המרפסת או המרפסת כראוי והפכו את שטח החוץ לחלל טרקלין אמיתי. כל האורחים כמובן צריכים להתלבש כראוי. כך ששום דבר לא מפריע לערבים חברתיים עם חברים!

התרחקות חברתית: משחקי לוח דיגיטליים מבטיחים כיף משפחתי

שחק משחקי לוח דיגיטליים עם משפחה וחברים

גם לאחר שהילדים גדלו ועזבו, הם עדיין זקוקים להוריהם. לעתים קרובות האחים גם מאבדים קשר אחד עם השני כאשר אחד עובר לעיר אחרת. המרחק הגדול וחיי היומיום התוססים פירושו שאנו רואים רק כמה בני משפחה בחג המולד, חגיגות משפחות וימי הולדת. זמני הקורונה מציעים כעת אפשרות ליצור קשר עם כל בני המשפחה וליהנות יחד. משחקי לוח דיגיטליים הם הפתרון המושלם. יש מבחר גדול של משחקי לוח לבחירה, כך שכל משפחה תוכל לבחור את הנכון. את רובם ניתן לשחק גם בסמארטפון או בטאבלט. זה רעיון חכם לבלות יותר זמן עם יקיריהם, מה שבוודאי ימשיך להיות כיף גם לאחר תקופת הקורונה.

ארגן מועדון קריאה מקוון לסבים וסבתות או לילדי בית ספר

ארגן מועדון קריאה מקוון למשפחה וחברים

יש לך חברים עם ילדים או סבים וסבתות? ארגן מועדון קריאה מקוון לקבוצות גיל שונות. במיוחד בקיץ יש הרבה הזדמנויות לטבול בספר חדש. כמובן, זה כיף כפול כשאתה יכול לדבר עם המשפחה שלך. מובטח לקטנטנים לסדנת יצירה. כדאי גם לקנות בולים ולהכין חוברת מיוחדת. ניתן לרשום שם את כל הספרים הנקראים ולתת חותמת. מי שהכי פעיל יכול לזכות בפרסים. לשם כך תוכלו לארגן טקס הענקת פרסים באמצעות סקייפ.

התרחקות חברתית: ארגן שיעורי כושר מקוונים למשפחה ולחברים

בצעו תרגילי כושר מקוונים בזמני קורונה

כמובן שללכת לחדר כושר זה כיף כפול. כולם מכירים אחד את השני בכל מקרה, הם יכולים להחליף רעיונות או פשוט להיכנס לקצב שלהם אחרי יום עבודה קשה ולהתאמן כמה שהם יכולים. וגם אם יש הרבה חלופות לחדר הכושר בקיץ, משהו עדיין חסר בעת ריצה בפארק, למשל. לכן יותר ויותר חברים שנהגו להתאמן יחד בוחרים בקורס כושר מקוון. שם, מאמני כושר עצמאיים מראים תרגילים מתאימים שכל אחד יכול לעשות בעצמו בלי ציוד כושר בבית.

הירשם כדי לארגן קורס כושר מקוון עם חברים

קורסי יוגה נהנים גם מפופולריות רבה. זו דרך מצוינת לשמור על כושר ולהמשיך להתאמן עם חברים. אז אתה אף פעם לא מאבד קשר ויכול ללכת שוב לחדר הכושר לאחר תקופת הקורונה. למי שבוחר בגרסה זו יש גם יתרון בייעוץ אישי. זה חשוב מכיוון שקל להיפצע, במיוחד בבית. מאמנים מנוסים ומיומנים מכירים את נקודות החוזק והחולשה של המשתתפים ויודעים אילו תרגילים מתאימים ואילו לא.

ריחוק חברתי ודייטים: איך נראה העתיד של רווקים

שליטה בחיי הקורונה כאתגר יחיד

נגיף הקורונה מציב בפני כולנו אתגרים גדולים. מעל הכל מדובר בבריאות הנפש שלנו. לרווקים תקופה קשה במיוחד מכיוון שהם היו לגמרי לבד במהלך האיסור על קשרים ולא היה להם על מי לסמוך. תוסיפו לזה את העובדה שרוב הרווקים מחכים בקוצר רוח לקיץ. הקיץ הוא עונת האהבה. אבל איך נראה לך העתיד עכשיו? אפליקציות ההיכרויות מציעות כיום אפשרויות רבות לדייטים מקוונים. ולמרות שחלק מהאנשים מוצאים שזה לא אישי מדי, זו למעשה התחלה טובה. לפני תקופת הקורונה, אפליקציות כמו טינדר ספגו ביקורת. הקשר יהיה קל מדי. לא אישי מדי. זה מוביל לכך שאנשים בטינדר ושות ‘נפגשים במהירות, קובעים להיפגש ואז נפרדים אחרי כמה דייטים. אולם בינתיים, יצרניות האפליקציות זיהו את הטרנדים החדשים. ואם אתה סבלני ומוכן להתפשר, תוכל גם לבנות מערכת יחסים מקוונת צעד אחר צעד במהלך משבר הקורונה, להכיר את בן זוגך טוב יותר וכך להבטיח שהאהבה באמת תימשך לאחר תקופת הקורונה..