פעילויות חוצות ילדים אביב קיץ צבע רעיונות צבעוניים

חשוב במיוחד לילדים לבלות לפחות שעה -שעתיים בחוץ כל יום. למרות שילדים אוהבים להיות בחוץ ולקפוץ לשלוליות אפילו במזג אוויר גשום, הם מעדיפים את הבית הנעים. באביב, כשהטמפרטורות עולות לאט, גנים ופארקי שעשועים מזמינים אתכם לפעילויות חוצות יצירתיות ומהנות. תלוי כמה זמן מתוכנן, אתה תמיד צריך להיות מוכן עם רעיון מתאים. מעל לכל, יש ביקוש לפעילויות שאסור לילדים לעשות בבית ובמקביל ללמד אותם משהו חדש תוך כדי משחק.

פעילויות חוצות בקיץ לילדים: צביעת רחוב

פעילויות חוץ ילדים ציור רחוב אביב קיץ אביב

ציור רחובות הוא כיף גדול לילדים. עם זאת, הוא עשוי להתרחש רק בפיקוח של מבוגרים, מכיוון שציור ברחוב אינו מזיק מבחינה משפטית. כשמדובר בכבישים פרטיים, למשל כניסה למוסך או בגינה משלכם, תוכלו להציע את המקום הדרוש לצביעה שקטה. לשם כך הילדים בדרך כלל משתמשים בגיר רחוב, שנעלם ללא עקבות לאחר הגשם הבא. כדי להפוך את ציור הרחוב למהנה עוד יותר, אתה יכול לעשות את הצבעים בעצמך.

פעילויות חוץ לילדים: הכינו בעצמכם צבעי רחוב

פעילויות חוצות ילדים אביב קיץ ציור רחוב צבעי אדמה

צבעים ביתיים לציור הם צעצוע מיוחד מאוד שמעורר מיד סקרנות. גם כשמתעסקים עם הצבעים וגם כשצובעים איתם אחר כך, התשוקה לניסויים מעוררת. הקטנים במיוחד אוהבים להתחיל מיד במקום מברשות ועזרים אחרים ולתת ליצירתיות שלהם להשתחרר עם הצבעים או במו ידיהם..

פעילויות חוץ ילדים ציור רחוב אביב קיץ צייר בעצמך

כדי ליצור צבעים לילדים בעצמך, אתה צריך כמה מרכיבי מטבח פשוטים. גם אם הילד מכניס את הצבע לפה זו לא בעיה, כי הרי כל המרכיבים ניתנים לאכילה. הם גם אינם מזיקים לסביבה וזה עולה מעט כסף לייצר צבעי אצבע בעצמך. המרכיבים הדרושים בהחלט זמינים בכל בית. כאן אנו מציגים מתכון פשוט לצבעי ילדים:

 • 1/2 כוס עמילן תירס או אולי קמח דק
 • צבע מאכל
 • 1-2 כפות מלח
 • מים

פעילויות חוצות ילדים אביב קיץ ציור רחוב לצייר מתכון

אוכל או תבלינים וכו ‘יכולים לשמש גם לצביעה. אפשר להשתמש באבקת כורכום לצהוב, מיץ סלק לאדום, תרד טרי לירוק וכו ‘. אם הילד מעדיף לא לטעום מהצבעים, תוכל להוסיף עוד מלח או חומרים מרים אולי. כדי להפוך את הצבעים לעצימים יותר, הוסיפו כמה טיפות שמן צמחי. הצבעים הביתיים נשמרים בצורה הטובה ביותר במקרר עד שבועיים.

פעילויות חוץ לילדים: צביעת רחוב עם שקיות צביעה

פעילויות חוצות ילדים אביב קיץ ציור רחוב צבע שקיות צבע

ניתן למלא את הצבעים תוצרת עצמית בבקבוקי ריסוס קטנים מ- PVC, שגם הם קלים להובלה. לחלופין, אתה יכול להשתמש בשקיות אטומות במקום. תלוי כמה צבע אתה רוצה להכין, כמויות הצבע ועמילן התירס משתנות. עד כמה הצבע בעצם עז ניתן לראות לאחר שהנוזל מתייבש. עמילן התירס צריך להיות מומס לחלוטין במים. בסוף ואחרי צביעת הרחוב ניתן להסיר את הצבע על המדרכה בקלות בעזרת צינור הגינה או עם הגשם הבא מבלי להשאיר שאריות.

הכינו בעצמכם שקיות ציור: מתכון

פעילויות חוצות ילדים קיץ אביב שקיות ציור רחוב מתכון

זה בהחלט יהיה כיף יותר אם תכין את הצבע הקצף הנוזלי. ניתן להשיג את האפקט בקלות על ידי הוספת מעט חומץ וסודה לשתיה (סודה לשתייה) או אולי אבקת אפייה לתערובת צבע העמילן-מים. אם אתה מערבב הכל בשקיות החותמות, אתה יכול לראות את התהליך.

פעילויות חוצות ילדים אביב קיץ הכינו בעצמכם מתכון לחרוט קונוסים

בחוץ, כשהשמש זורחת, ההקצפה הופכת לפעילה עוד יותר ובהחלט מרגשת יותר לילדים. בעזרת חרוטי הציור אתה יכול לצייר שטחים נרחבים ברחוב או בגינה. צבעי האצבע הביתי אינם מזיקים לא לילדים ולא לטבע והם מושלמים לפעילויות חוצות יצירתיות אפילו עם הקטנים.

פעילויות חוצות ילדים שקיות צבע קיץ אביב יצרו צבע בעצמכם

כך שהציור הופך להיות כיף באמבטיה, ניתן להכין בעצמך צבעי אצבע יצירתיים עם שני מרכיבים פשוטים. צביעת קצף גילוח עם צבעי מאכל הופכת את הצבעים הדמיוניים לקלים מאוד לניקוי לאחר המשחק.

פעילויות חוץ ילדים ציורי אספלט רחוב אביב קיץ

פעילויות חוץ לילדים באביב ובקיץ: חול רפש

פעילויות חוץ ילדים משחק חול קיץ אביב

בדרך כלל אסור לילדים לשחק בבוץ או בו. אולי מדי פעם, כשהם יוצאים החוצה אחרי הגשם ומצוידים במגפי גומי ומכנסי בוץ, מותר להם לקפוץ בשלוליות. עם זאת, הם מעדיפים לא לשחק עם זה כמו שצריך. עכשיו אתה יכול לייצר מסה דביקה בעצמך ולשחק איתה כמו שצריך. ניתן להשתמש בכמות קטנה של חול לפעילויות חוץ. קמח פשוט מושלם לפעילויות פנאי בבית.

הכינו רפש חול בעצמכם: מתכון

פעילויות חוץ ילדים מתכון רפש חול חול קיץ אביב

הכנת רפש לשחק איתו היא קלה מאוד ואתה צריך רק כמה מרכיבים:

 • דבק לעץ
 • חומר ניקוי נוזלי
 • חוֹל
 • מים

ראשית מערבבים את כל החומרים למעט חומר הניקוי הנוזלי עד לקבלת תערובת אחידה, ואז מוסיפים כמה טיפות של חומר ניקוי ונוצר גוש דביק בקערה. אם תרצה, ניתן לצבוע גם את רפש החול.

פעילויות חוצות ילדים מתכון חול רפש קיץ אביב

לאחר שהמסה מוכנה, אתה צריך ללוש את הריר ממש טוב. אם תרצה, תוכל להוסיף חלקים גדולים יותר כגון קליפות או פנינים. עם זאת, אינך צריך להשאיר את הילד ללא השגחה, כי אסור להכניס ריר זה לפה שלך. שטפו את הידיים לאחר המשחק.

פעילויות חוץ לילדים בחול: הר געש

פעילויות חוץ ילדים הר הגעש חול קיץ אביב

כמשחק מרגש לילדים בחול, אתה יכול לגרום להתפרצות הר געש. למטרה זו, הר געש בנוי מחול וזכוכית מונחת באמצע. לאחר מכן הוסיפו לכוס: 1 כפית סודה לשתיה, 2 כפיות אבקת חומצת לימון, טיפה אחת של נוזל כביסה, ואם תרצו, מעט צבע מאכל. על מנת שהלבה תצא מההר הגעש כראוי, יש לשפוך רק מעט מים לכוס.

פעילויות חוץ לילדים באביב ובקיץ: הכינו בעצמכם בועות סבון ענקיות

פעילויות חוץ ילדים בועות סבון של אביב קיץ גדולות

בועות הסבון הענקיות הן אטרקציה שמאוד פופולרית בקרב ילדים בכל הגילאים. אתה יכול לעשות זאת בעצמך בקלות. בראש ובראשונה אתה צריך בניית בועות ענקית ומתכון שעובד כמו שצריך. ניסינו כמה מתכוני בועות שלא הצליחו, אז הנה שני פשוטים מאוד שנתנו תוצאות טובות.

 • 60 מ”ל נוזל כביסה
 • 900 מ”ל מים קרים ודלי סיד
 • 1 כפית משחה (אבקה)

 • 1 ליטר מים
 • 50 מ”ל נוזל כביסה
 • 1 גרם מסטיק גואר
 • 2 גרם אבקת אפייה
 • 0.5 רסק (אבקה)

יש לערבב היטב את כל המרכיבים היטב עם המטרפה ולאחר מכן להניח למנוחה ולהשתמש בהם רק לאחר מספר שעות, רצוי יום אחד או 24 שעות. כאשר הקצף נעלם, התערובת צריכה להיות מוכנה. לבניית הבועה הענקית אתה צריך שני מקלות, 2 חוטים, עדיף מחוט צמר, ומשקל קטן, למשל שקופית U, המחוברת באמצע חוט אחד..

פעילויות חוץ ילדים קיץ אביב יוצרים בועות סבון גדולות בעצמכם

בועות הסבון הענקיות הן רעיון מצוין לפעילויות חוץ בהן משתתפים מספר ילדים, למשל למסיבות ילדים. הילדים יכולים גם לערבב בעצמם את נוזל הסבון ובעזרת מעט עזרה ליצור את הבנייה מקלות אכילה ומחרוזת.