באופן כללי, ילדים פעילים מאוד ואוהבים להשתעשע, לרוץ ולקפוץ. דברים יכולים להיראות אחרת בהליכות. זה לא פעם משעמם מדי לקטנטנים. אך מכיוון שיציאה לטיול היא בריאה ופעילות נהדרת לכל המשפחה, כולל סבתא וסבא, כדאי שתנסה להפוך את ההליכה לקצת יותר מהנה, כך שגם ילדיך ייהנו יותר מההליכה. ברצוננו לעזור לך בכמה רעיונות למשחקים שיניעו את ילדיך לצאת לטיול.

צא לטיול ושחק משחקי שבץ

צא לטיול ושחק משחקי ספירה - ספור חפצים ובעלי חיים שראית

אם יש לילדים מה לעשות בזמן שהם רצים, הבילוי הופך להיות הרבה יותר מעניין. משחק שבץ מושלם למטרה זו. כל שעליך לעשות הוא להכין רשימה של דברים על פיסת נייר שאולי תראה תוך כדי הליכה – פרפרים, פרחים, ציפורים, סנאים, אבנים, עצים, בתים, ספסלים, שלוליות וכו ‘. במהלך הטיול, הילדים יצטרכו לספור את הדברים רשום ורשום.

אם אתה אוהב את העיצוב מהתמונה, תוכל למצוא תבנית להדפסה בסוף מאמר זה. אך כמובן שניתן גם להרכיב רשימה פרטנית.

ציד נבלות

יוצאים לטיול עם ילדים ומשחקים ציד נבלות - מחפשים דברים מהטבע

משחק דומה הוא ציד האוצרות. עם זאת, זה לא נספר, אך יש למצוא (או אפילו לאסוף) את הדברים שנכתבו ולסמן אותם. חומרים טבעיים קטנים כגון מקלות, אבנים, בלוטים, ערמונים, עלים ממיני עצים מסוימים מתאימים לא פחות למשחק הזה כמו חרקים (דבורים, פרת משה רבנו, נמלים, חגבים וכו ‘) או בעלי חיים אחרים. הראשון שמגלה את כל האובייקטים מנצח.

יוצאים לטיול עם ילדים – מקשיבים לרעשים

האזנה לקולות כמשחק במהלך טיולים וטיולים אחרים

כל מי שלוקח חלק בהליכה רץ אחד אחרי השני בתור. ואז נשמע קול שאפשר לשמוע באזור זה. בעיר זה יכול להיות צפירת מכונית, ביער או לחנות ציוץ ציפורים וכו ‘. ברגע שניתן לשמוע את הצליל המבוסס, האדם שמוביל את התור צריך לחזור לסוף התור. המשך לשחק עד שהגיע תורך.

שנה את אופן הריצה שלך כשאתה הולך עם ילדים

צא לטיול עם ילדים ותהנה בריצה או בקפיצה

פשוט ללכת להליכה רגילה? הרבה יותר מדי משעמם בשביל הבריונים הקטנים! אז זה רעיון טוב לבקש מהילדים לשנות את הקצב מדי פעם בזמן שהם יוצאים לטיול. לדוגמה, אתה יכול לפעמים לקפוץ, לפעמים לעשות צעדים גדולים יותר, לפעמים להקיש, לרוץ, לבצע זינוקים, לקפוץ על רגל אחת וכל מה שעולה לך לראש. הזרועות יכולות לשמש גם לתנועות חדשות. במקום רק לשנות את ההליכים, ניתן להוסיף את החדשים פשוט לישנים.

או מה דעתך לחקות בעלי חיים מסוימים? איך הולך הברווז, איך הולך הפיל, איך החתול זוחל? זה נראה סופר מצחיק וזה ממש כיף! מושלם נגד שעמום!

נחשו פריטים

ניחוש חפצים תוך כדי הליכה - ניחוש חומרים טבעיים עם שאלות

הסתר משהו בידך ותן לילדים לנחש מהו. אתה יכול לקחת את הפריט איתך מהבית ולהוציא אותו מהתרמיל שלך, או שאתה יכול לחפש אותו בטבע. כדי שהניחושים לא יתארכו מדי, הילדים צריכים לשאול שאלות כמו “האם החפץ עגול / מרובע / סגלגל?” וכו ‘המשחק מאתגר יותר אם מגבילים את מספר השאלות ל -20, למשל.

תרגלו איות לילדים בבית הספר

האיית אובייקטים שאתה רואה - למד על ידי משחק עם הילדים

בזמן שאתם יוצאים לטייל עם הילדים, תוכלו לראות חפצים רבים. מושלם לתחרות איות מאולתרת. אתה הולך על מדרכה? תנו למילה “שביל” לאיית! או שאולי ראית מגדל מים, עורב או סנאי? בהתאם לגילך, בחר במילים קצרות יותר וקלות יותר או קשות יותר.

לשחק עם הכדור תוך כדי ריצה

צא לטיול וזרק את הכדור מבלי ליפול על הקרקע

קח איתך כדור כשאתה יוצא לטיול עם הילדים. זה לא חייב להיות גדול. כדור יד או טניס הוא גם מושלם. זרוק לעצמך את הכדור בזמן שאתה והילדים יוצאים לטיול. אתה יכול גם לקרוא בשמו של האדם שאמור לתפוס את הכדור. המשחק הופך למעניין עוד יותר כשסופרים כמה זריקות אתה יכול לקבל מבלי שהכדור ייפול על הקרקע. עם כל סיבוב תוכל לאחר מכן לנסות לשבור את השיא.

חבר (אין) מילים

חיבור מילים לילדים גדולים יותר - משחק מהנה למבוגרים ולילדים

ילדים ומבוגרים יותר יכולים ליהנות מהמשחק הזה: כולם מתחלפים לקרוא לאות. אלה מסודרים בראש כמו מילה. כל שחקן הבא חייב לנסות להוסיף אות למילה שהיא הגיונית אך לא מסיימת את המילה. לדוגמה, כאשר תורך לומר “נאטו”, אין לך ברירה אלא להוסיף “r”. אתה מפסיד את הסיבוב ומרוויח נקודה אחת. מי שאוסף 5 נקודות מודחק מהמשחק.

צא לטיול וחפש אובייקטים בסדר אלפביתי

מציאת אובייקטים בסדר אלפביתי מקדמת ריכוז אצל ילדים

לצאת לטיול יכול גם לחנך. רעיון זה נהדר לא רק אם אתה מתרגל את האלף בית עם ילדיך, אלא גם לאנשי מקצוע באלפבית. כשיוצאים לטיול פשוט מנסים למצוא בזה אחר זה אובייקטים שמתחילים באות המדוברת, תחילה באות A, אחר כך ב ‘וכן הלאה. אתה כמובן יכול להשמיט כמה אותיות שאין להן אובייקטים, אך עדיין תוכל למנות אותן בסדר הנכון. משחק זה קל במיוחד ליישום בעיר דינאמית.

תבנית למשחק שבץ פה.