הטרנד הזה הוא לא רק חמוד, אלא מהמם לחלוטין, יפה להפליא ורומנטי. אם אתה רוצה לצלם תינוקות באמבטיה, אמבטיית החלב היא בהחלט החלטה מצוינת. התוצאה היא תמונות קסומות שלא יכלו להתאים יותר לאירוע.

יש להשתמש בפרחים אמיתיים לצילומי ההריון

ולמרות שכל הלכידות במהלך צילומי הבליטות של התינוק באמבטיה, כגון חלב, פרחים ובגדים אפשריים, מייצגות משחק מרגש ויחד עם זאת מרגיע, המרכיב החשוב ביותר נשאר תמיד בחזית: חבטת התינוק. צילום אמבט החלב יישאר הזיכרון המושלם לתקופה המרגשת והרגשית הזו, בתנאי שהוא מתוכנן ומיושם כראוי.

יריית חבטות בייבי באמבטיה כתזכורת לאם לעתיד

כדי שהכל ילך כשורה, נשמח לעזור לכם בכמה טיפים לירי חבטת תינוק באמבטיה. באופן זה תוכלו לצלם בעצמכם תמונות נפלאות של תינוקות או לתכנן ולרכיב את כל מה שאתם צריכים עם הצלם הנבחר. התקופה האידיאלית היא בין השבוע ה -32 ל -35 להריון.

יריית חבטות לתינוק באמבטיה – מה שאתה צריך

יריית חבטות לתינוק באמבטיה - יוצרים לב על הבטן בעזרת הידיים

חלב וחלופות

כאשר מצלמים חבטת תינוק באמבטיה, המים לא רק נראים חלביים, הם מכילים למעשה חלב אמיתי. הכמות המדויקת לא רק משתנה בהתאם לכמות המים שתשתמש בה. כמה חלב תזדקקו לצילום האמבטיה תלוי גם באיזו מידה תרצו את המים. כ -3 ליטר אמורים להספיק.

השתמש בחלב פרה. עם זאת, אם אתם סובלים מאי סבילות ללקטוז, כדאי להימנע מתמונות מסוג זה של תינוקות! לחלופין, אתה יכול להשתמש באמצעים אחרים לירי באמבטיה במהלך ההריון: פצצות אמבט או מוצרי אמבטיה אחרים שהופכים את המים לחלבים ואפילו להלבין קפה להשפעה זהה.

כל פרחים מתאימים לאמבט הירי של חבטות התינוק

הפרחים

פרחים מלאכותיים לא שוחים יפה כמו פרחים אמיתיים. מכאן שהגיון שאתה צריך לתת עדיפות לפרחים אמיתיים. חשוב גם על קצת ירוק עבור מגוון גדול יותר של צבעים. כדי לגרום לתמונות להיראות הרמוניות ורומנטיות, שילוב של שלושה צבעים הוא הטוב ביותר. ככל שקוטר הפרחים גדול יותר, כך הם שוחים זמן רב יותר.

אתה יכול למקם ורדים בחלון בהיר, כך שתוכל להיפתח לעבר יריות הבליטה של ​​התינוק באמבטיה. אם אתה משתמש בפרחים לבנים, רצוי לא להפוך את המים חלביים מדי, כך שצבע הפרחים לא ייעלם ברקע הלבן. קנה את הפרחים יום קודם, הכנס אותם לאגרטל ושמור אותם טריים עם כף סוכר וכף מיץ לימון עד לצילום ההריון היצירתי באמבטיה..

תכננו את האמבט ותצלמו את חבטת התינוק ואת האישה ההרה

הַלבָּשָׁה

אתה מחליט בעצמך מה אתה רוצה ללבוש לצילום התינוקות באמבטיה. זה תלוי גם במה שאתה מרגיש בנוח. שמלות תחרה שקופות בצבע לבן או שמנת הן רעיונות נהדרים. אבל כמובן שכל סוגי הבגדים והצבעים האחרים המתאימים לנושא מתאימים גם הם.

כמה אמהות לעתיד אפילו בוחרות בעירום חצי, בו האזורים האינטימיים מוסתרים או מכוסים רק בחכמה. או פשוט לקחת מטלית עדינה. אתה מוזמן לנסות כמה רעיונות.

רעיון מצחיק לצילום חבטות התינוק באמבט החלב עם עוגיות אוראו במקום פרחים

פריטים אחרים

לא רק פרחים יכולים לשמש לצילום חבטות התינוק באמבטיה. חפצים המשמשים בדרך כלל לירי חבטות תינוקות אחרים מתאימים גם הם: נעלי תינוקות, גרביים, צעצועי תינוקות, ספר לתינוקות או כל דבר אחר שעולה לך לראש. או מה דעתכם על כמה פרוסות הדרים לכישרון אקזוטי או קונפטי? או שתמציא משהו מצחיק, כמו הממתקים האהובים עליך או האוכל שחשקת לו מאז ההריון.

מלאו את האמבט לתמונות ההריון

אמבט קליעה לתינוקות עם הצעות לנקודות מבט וזוויות

  1. הכינו את הפרחים לצילום חבטות התינוק באמבטיה על ידי קיצור הגבעולים ל -3 ס”מ. הגבעול הנותר עוזר לפרחים לשחות טוב יותר על פני המים.
  2. אם תחילה הכניסו את החלב לאמבטיה ואז המים, יופיעו קצף מכוער ובועות. לכן חשוב להתחיל עם המים!
  3. יוצקים פנימה את החלב (או תחליף החלב), מערבבים רק קלות כדי להפיץ אותו, ונותנים לתערובת לנוח כ -15 דקות.
  4. הפרחים מגיעים אחרונים ומופצים בזהירות על פני המים. שלב זה יכול להתבצע גם לאחר שהאישה ההרה כבר נמצאת במים.

האישה ההרה יכולה לשכב בקצרה באמבטיה לפני מילוי כדי שתוכל להעריך טוב יותר את כמות המים הנכונה. אסור לכסות את הבטן. אבל הכלל הוא: עדיף קצת יותר מדי מים, כי תמיד אפשר לנקז אותם אחר כך. מילוי קשה יותר מבלי להקציף את החלב.

אמצעי זהירות חשובים בעת צילום תמונות הריון

אמבטיה עצמאית לצילומי תינוקות אמבטיית חלב לכישרון וינטאג '

עם זאת, המים צריכים להיות חמימים בנוחות בשום אופן לא חם כי מים חמים אינם טובים לתינוק! השתמש גם לצילום חבטות התינוק באמבטיה חלב טרי ומפוסטר, שאתה בודק לפני המזיגה, כי זה מותר לא מפונק לִהיוֹת.

שמלת תחרה כחולה כהה באמבט סגלגל

זה חלקלק באמבטיה. לכן זהירות מומלץ! גם אם נעשה שימוש בפנסים או מכשירים חשמליים אחרים, יש להקפיד בעת הטיפול במים שלא יתרחשו תאונות! בנוסף, נשים בהריון לא צריכות לשכב על הגב יותר מדי זמן. משקל הבטן לוחץ אז על הווריד המוביל את הדם מהפלג התחתון חזרה ללב. גם אם המים מפחיתים מעט את כוח הכבידה, הצילום לא אמור לקחת יותר מדי זמן.

יריית חבטות בייבי באמבטיה – טיפים נוספים

זר עלים ופרחים שיתאימו לקישוט הירי

מלמעלה, מהצד, מכל מקום

עדיף לצלם יותר מדי מאשר מעט מדי חבטות תינוק, במיוחד אם אינך צלם ותצלם בעצמך את תמונות ההריון. בעידן הצילום הדיגיטלי, אתה לא צריך לדאוג לקולנוע. נצל זאת ונסה נקודות מבט שונות. השתמש בכסא כדי לצלם מלמעלה, באלכסון, למטה יותר, ישירות לכיוון הפנים או מגב הראש לעבר חבטת התינוק. דמיון נדרש כאן!

קשט את שיערך בפרחים בצילום חבטות התינוק

שחק עם ההגדרות

התמקד בכל הסצנה או התמקד בנקודה מסוימת והוסף אפקטים של בוקה. הגדר את ה- ISO גבוה או נמוך יותר, התנסה בצמצם וזמן החשיפה. זוהי הדרך הטובה ביותר למצוא ולהשתמש בהגדרות המושלמות עבור כל צילום הריון. עליך לבצע את ההגדרות הראשונות לפני שהאישה ההרה נמצאת במים, כך שהיא לא תצטרך להישאר באמבטיה במשך זמן רב מיותר..

צילום רומנטי באמבטיית החלב עם פרחים וגידים במהלך ההריון

האור

אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא האור, שיכול להיות מסובך במיוחד בחדרים בהם אור השמש הטבעי מוגבל למדי. האור לא צריך לזרוח לפנים מלמטה, כי אז האף מודגש ונוצרים צללים מכוערים. באופן אידיאלי, האור צריך לבוא מלמעלה. פנסים יכולים לעזור כאן וגם להחמיא לאיפור לצילום חבטות התינוק.

תמונות יצירתיות של חבטת התינוק במים חלביים

אפקטים

ניתן להוסיף אפקטים נחמדים גם לאחר מכן. החשיפה הכפולה כביכול, הפופולרית מאוד לצילומי חתונה, אך יכולה לשמש גם לעיבוד תמונות האמבטיה, יפה במיוחד. דבר עם הצלם שלך או שאתה צלם בעצמך, הציע ללקוח שלך את הרעיון.

השתמשו בקונפטי במקום בפרחים לקישוט המים

רעיון לצילום עם פרח כמבטא

אמבט קליעה לתינוק עם שמלת תחרה

שמלת גטסבי כתלבושת לסגנון רטרו

אמבט רטרו ושמלת גטסבי בצבע בז 'לצילומי ההריון

צבעים רומנטיים לשמלה ופרחים

התלבשי עם מוטיבים פרחוניים שיתאימו לפרחים הצפים בבר החלב