לפני שהתינוק נולד, ההורים לעתיד חושבים על בגדי התינוק הנכונים. הלבשת התינוק היא אתגר ממש גדול, במיוחד בחורף. מחשש שלא לצנן את הילד, ההורים מתכוונים לזה הרבה יותר מדי טוב ומלבישים את הילד חם מדי. אך כיצד עליך להלביש את התינוק בחורף כך שלא יהיה לו קר ולא חם מדי? אנו עונים על שאלות אלו ואחרות בנוגע לבגדי חורף לתינוקות במאמר זה.

בגדי חורף לתינוקות: היסודות

איך להלביש תינוק בעגלה בחורף

אם כבר ילדת, אתה בטח יודע כמה קשה יכול להיות להתלבש כמו שצריך בחורף. זה לא אמור להיות חם מדי או קר מדי, כמובן. מאחר ותינוקות אינם יכולים לווסת את מאזן הטמפרטורה שלהם בעצמם, הם מאבדים במהירות את חום הגוף בקור, מה שעלול להוביל להיפותרמיה. מצד שני, אם התינוק נמתח יתר על המידה, הוא יתחיל להזיע, מה שעלול לגרום גם להצטננות. אז איך מוצאים את אמצעי הזהב?

כלל אצבע הוא: התינוק צריך תמיד ללבוש שכבה אחת יותר ממך. כלל זה יכול לשמש נקודת התייחסות. אך גם חומר הבגדים ממלא תפקיד חשוב. צמר וצמר אינם נוחים ונעימים לתינוקות כמו למבוגרים ויכולים לגרות את עורו העדין של התינוק. לדוגמה, צמר-משי וכותנה מתאימים יותר לבגדי תינוקות בחורף.

בגדי התינוק יסודות החורף לובשים תמיד בגד גוף

ישנם כמה פריטי לבוש החשובים מיסודם לחורף וחייבים להיות ברשימת הקניות של בגדי תינוקות. בגדים תחתונים של תינוק תמיד צריכים להיות כאלה גוּף במיוחד בחורף. המשמעות היא שהגב והכליות תמיד מוגנים מפני הקור, מה שלא קורה בשילוב חולצה ותחתונים. לגוף יכולים להיות שרוולים ארוכים וקצרים כאחד, תלוי מה אתה רוצה ללבוש מעליו.

איך ללבוש גרביונים לתינוק בחורף

זה חשוב לא פחות בחורף גַרבִּיוֹנִים. באופן אידיאלי, זה צריך להיות עשוי כותנה באיכות גבוהה. עם אחד תואם מכנסי תינוקות נוסף על כך, הגרביונים מספקים חמימות מספקת, גם כאשר יורד שלג בחוץ. טייץ מודפס בהיר בצבעים עליזים פופולרי במיוחד בקרב ההורים.

יסודות לבגדי תינוקות לסתיו-חורף

לדוגמה, אתה יכול לשים א חולצה עם שרוולים ארוכים או אחד תעצור בצד לִמְשׁוֹך. אחד קרדיגן לתינוק תהיה גם אפשרות טובה בטמפרטורות נמוכות. השילוב של גוף, טייץ, חולצה ומכנסי תינוקות יהיה אידיאלי בחורף.

איך ללבוש כובע מעיל חורף לתינוק בחורף

כמובן, אחד מרופד צריך להיות גם ברשימת בגדי התינוק לחורף מעיל חורף לַעֲמוֹד. לתינוקות מתחת לגיל 6 חודשים אפשר להסתדר בלעדיו וכחלופה שלמה חליפת שלג לְהַשִׂיג. זה מבטיח שגם כפות רגליו של התינוק לא יקפאו. תינוקות שכבר יכולים ללכת (או שמנסים ללכת), לעומת זאת, יכולים ללבוש מעיל חורף במקום חליפת שלג כאשר לא יורד שלג. זה יקל על הצעדים הראשונים שלך מבלי להיות מוגבל על ידי בגדים עבים.

טיפ: קנו לפחות שני מעילי תינוק / חליפות שלג למקרה שהתינוק יורק עליהם, למשל.

מה ללבוש לתינוק בחוץ בחורף?

בגדי חורף לתינוקות עובדים על פי עקרון הבצל

גם בחורף אסור לכם לפספס טיולים עם התינוק שלכם. האוויר הצח הופך את התינוק לכושר ומאושר ומציע יתרונות בריאותיים רבים. בחוץ מערכת החיסון של התינוק מתחזקת, וכאשר מזג האוויר בהיר הוא מקבל ויטמין D. בנוסף, תינוקות ישנים טוב במיוחד בחוץ. אז למה להישאר בבית כשאתה יכול ליהנות מהשמש החורפית? כמובן, יילודים הם יוצאי דופן, כיוון שהם צריכים להישאר בבית בשבועות הראשונים לאחר הלידה כשהטמפרטורה נמוכה.

תינוק שמח בחליפת שלג ורודה

אין דבר כזה מזג אוויר גרוע, רק בגדים לא מתאימים. זה חל במידה רבה גם על תינוקות. במזג אוויר בהיר ללא ערפל וגשם, שום דבר לא מפריע להליכה יומית בחורף. העיקר שתלביש את התינוק בחום. וריאנט טוב לבגדי תינוקות בחורף הוא עקרון הבצל כביכול. בכך, אתה מרכיב את התינוק מספר שכבות שתוכל להוריד אותן שוב ושוב לפי הצורך. השכבות מושלמות אם אתה מגיע מקור לחם, למשל.

להתלבש כמו תינוק בחורף כשהוא יורד שלג

בנוסף לפריטי הלבוש לעיל, אביזרים הם גם כמו אחד כובע, כפפות ואולי א מטפחת או צעיף לתינוק להמליץ. הכובע נחשב לאביזר החורף החשוב ביותר לתינוקות. מכיוון שהם מאבדים במהירות את חום הגוף דרך הראש בקור, יש להגן עליו בכל עת. זה חל לא רק על הקרקפת אלא גם על האוזניים. עדיף לבחור כובע לתינוק חם שגם מחמם את האוזניים.

אם מעיל התינוק אינו מגן כראוי על אזור הצוואר מהקור, אז יש צורך גם בצעיף (אם אתה יכול לראות את צווארו של תינוקך כשהז’קט כבר לובש, אז האזור אינו מוגן היטב). צעיפים בצורת משולש הם פתרון מצוין מכיוון שהם קלים לקשירה ובניגוד לצעיפים סרוגים, אינם מגרים את העור.

טיפים לביגוד ליילודים לעונה הקרה

הקטנטנים יכולים גם לאבד חום באמצעות הידיים והרגליים, ולכן כפפות מרופדות וגרביים או נעליים הם חלק חיוני בבגדי החורף לתינוק. ניתן לבצע חריג לתינוקות מתחת לגיל 6 חודשים שנמצאים בחוץ באמבט תינוקות. הידיים שלך בדרך כלל תחובות מתחת לשמיכה חמה או בשרוולי המעיל / חליפת השלג ונשארות חמות גם ללא כפפות. אם יש לך ספק, אתה יכול גרביים לראשונה השתמש כדי לחמם את הידיים של תינוקות בחוץ בחוץ.

כאן ריכזנו כמה טיפים כלליים לבגדי תינוקות בחוץ בחורף:

  • אל תלבש יותר מדי את התינוק
  • ממשיכים לפי עקרון הבצל
  • תמיד משמרת יותר מאמא / אבא
  • אין ללבוש כפפות עד שהתינוק יכול לשבת, אולי גרביים לראשונה לפני כן
  • כובע וצעיף במידת הצורך
  • גרביים עבים או נעלי -על לתינוקות קטנים, נעלי חורף אמיתיות רק למתחילים

אם אתה מתכנן להלביש את התינוק לשהייה בחוץ בחורף, אופן ההליכה שלך לטייל גם משחק תפקיד. למשל, נדרשים בגדי תינוקות שונים לתינוקות במתלה, בעגלה ובמכונית.

מה ללבוש לתינוק בקלע?

תינוק בחורף לובש מה ללבוש מעיל נשיאה

האם תרצה לסחוב את תינוקך במהלך העונה הקרה, אך האם אתה חושש שיצטנן? המנשא הוא אולי המקום החם ביותר לתינוקך בחורף. החום שהגוף פולט ישמור על התינוק חם בהרבה מבגדים עבים בעגלה. זה חל גם על הלובש. עם תינוק בחזית או על הגב, יהיה לך גם חם.

מעילים מיוחדים מתאימים לנשיאת תינוקות בחורף, מכיוון שהם מבטיחים טמפרטורה קבועה לתינוק. אתה יכול לבחור בין מעיל נשיאה להארכת מעיל. עם האפשרות השנייה, מעיל משלך הופך במהירות לז’קט לידה או למעיל ללבוש תינוקות בעזרת תוספת נשלפת. זה לא רק מעשי, אלא גם זול משמעותית. כיסויי נשיאה, המתנהלים כמעין אבקת רגליים למנשא, מציעים גם הם אלטרנטיבה. אתה יכול ללבוש את הילד עם כיסוי נשיאה או מתחת למעיל שלך.

איזה תינוק לובש במנשא במזג אוויר קר

ואיזה בגדים צריך ללבוש התינוק מתחת לז’קט? מעיל חורף אינו נחוץ במנשא או במנשא. עם זאת, התינוק צריך להיות קרוב ככל האפשר לגופך, כך שיוכל לקבל מספיק מחום גופך. ביגוד מתאים למנשאים יהיה למשל סרבל צמר או פליסה (צמר מרינו הוא בחירה מצוינת לכך). נעליים או גרביים חמות וכובע הם גם חובה.

בגדי החורף הנכונים בעגלה

כיצד להלביש את תינוקך כראוי בעגלה בחורף

חליפת שלג היא חובה לטיול בעגלה. חליפת השלג מציעה חמימות מספקת, במיוחד לתינוקות שעדיין שוכבים בעגלה ואינם יכולים לשבת. ברוב המקרים אין צורך בשמיכה נוספת, אך במיוחד ברוח, גשם או שלג צריך הגנה נוספת על מזג האוויר לרכב.

ומה עם עניין המניפה? כיסוי הרגליים המרופד הוא גרסה פרקטית לתינוקות בעגלות שתוכל להשתמש בהן כחלופה לבגד שלג. הם אידיאליים לתינוקות שכבר יושבים או חצי יושבים בכרכרה.

ובאוטו?

איזה תינוק לובש במכונית חורף ללא מעיל

מטעמי בטיחות, אסור להכניס מעילי חורף וחליפות שלג למושב התינוק ברכב. כל בגד נוסף יכול להיות מסוכן בעת ​​נהיגה. מסיבה זו, מומחים מייעצים להוריד את הג’קט לאחר הכניסה לרכב, לכופף את התינוק ולאחר מכן לכסות אותו בשמיכה או ז’קט. זה מבטיח שהחגורות צמודות ככל האפשר על הגוף ושהתינוק לא יקפא במקביל.

איך להלביש את התינוק בבית?

איזה תינוק ללבוש בבית בחורף טיפים לבגדי תינוקות

זה תלוי במידה רבה בטמפרטורה בבית שלך. במשק בית עם תינוק, טמפרטורת החדר של 20-22 ° C במהלך היום ו- 18-20 ° C בלילה מומלצת בכל עונות השנה. בחדרים מחוממים אסור ללבוש את התינוק בבגדים חמים מדי. הגוף עם שרוולים קצרים עם חולצה ארוכה מעליו כמו גם מכנסי תינוק וגרביים או גרביונים הם בחירה טובה במהלך היום. חולצות מתאימות גם כבגדי בית לתינוקות, אך חייבות להיות מצוידות במספיק הצמדות כך שהשינוי יהיה מהיר וקל.

מה ללבוש כדי שהתינוק ישן בחורף?

מה ללבוש תינוק לישון בו בחורף טיפים

תינוקות לא אוהבים שזה חם מדי כשהם ישנים. זו בדיוק הסיבה שהם לרוב חסרי מנוחה בלילה. עם זאת, עליך להתאים את הבגדים לטמפרטורת החדר כאשר אתה ישן. אם הטמפרטורה היא בערך המומלץ של 20 מעלות צלזיוס, פיג’מות ארוכות שרוולים עם גוף מתחת מתאימות לחלוטין. הבד לא צריך להיות עבה מדי כדי שהתינוק לא יזיע. לדוגמה, מומלץ פיג’מות כותנה.

בגדי שינה לתינוקות מה ללבוש

שק השינה נחשב לציוד הטוב ביותר לשינה שליו של תינוק. זה לא רק מחמם אותך, זה גם יכול למנוע תסמונת מוות תינוקות פתאומית (SIDS) אצל תינוקות. נבדלת בין ערכי TOG שונים של שק השינה, לפיהם הבחירה תלויה בעונה ובטמפרטורת החדר. לדוגמה, שק שינה לתינוק עם TOG 2.5 מעל הפיג’מה מומלץ לטמפרטורת החדר של 18-20 ° C.