ניקיון בתים-ניקיון אביב-רשימות-טיפים-טריקים

שמירה על בית נקי יכולה להיות עבודה במשרה מלאה, אבל אני לא מכיר מישהו שיכול להרשות לעצמו את המותרות ולהפוך את ניקיון הבית לעדיפות עליונה. לא משנה אם אתה הבעלים של דירה משלך או שוכר בית, אתה בהחלט רוצה לחלק את זמנך בבית בתבונה ולא רק למלא אותו בעבודות ניקיון. האם יש בילויים הרבה יותר נעימים או שאולי אתה רוצה לבלות יותר זמן עם הילדים שלך? כן, בגלל זה אנחנו צריכים את זה בהקדם האפשרי ניקיון בית! כי ניקיון בתים הוא מאבק מתמשך הדורש מאמץ רב אך מראה תוצאות מיידיות. בדרך כלל אנו מתרגשים מהתוצאות הללו מכיוון שברור כיצד אנו יכולים לתקן את הבלגן. זה הדבר הגדול בזה! להלן מספר עצות להמשך המאבק המתמשך על בית נקי …

 ניקיון הבית – ביצוע המטלות היומיומיות

בית-ניקיון-אביב-ניקיון-יומי-מטלות-סדר-בית

תן לי להתחיל את הקטע הזה עם המילים והטיפים האלה: סביר שיהיו ימים כאלה שבהם אתה לא עושה כלום בבית. הצבת יעדים יומיים תשאיר אותך מרגיש לכוד. מטרות אלה חייבות לשמש תזכורת עדינה למשימות שלך. שאלה שאני שואל את עצמי כל יום: האם יש כביסה לעשות? כמובן, בימים מסוימים אין צורך לשטוף. למעשה, כשהייתי במכללה יכולתי לשטוף רק פעם בשבוע, וזה היה בסדר באותו הזמן. אם יש לך ילדים, כמובן, הדברים שונים מאוד! עליך להפריד את הכביסה, למיין אותה נכון ולאחר מכן לבחור את התוכנית המתאימה: ללבן, צבעים בהירים, צבעוניים, עדינים וכו ‘. לכן, עליך לטעון את מכונת הכביסה מספר פעמים!

ניקיון הבית – בסופו של דבר עם כלים מלוכלכים בכיור

הוראות ניקוי הבית-כלים-כביסה-אביב

המשימות היומיומיות שלי כוללות גם ניקוי כלים, אבל במדיח הכלים! הכלים המלוכלכים שלי אף פעם לא מוערמים בכיור, הם נכנסים ישר למדיח. שום דבר לא עוצר זמן רב, אני מפעיל את מדיח הכלים מדי יום!

נקו היטב את המטבח כל יום

ניקיון הבית-מטבח-ניקיון-משימות יומיומיות

אני לא מנקה את משטחי המטבח וחדר האמבטיה ביסודיות מדי יום, אלא אחת לכמה ימים. אני מנגב אותם במגבת נייר שרוססה במנקה משטח אוניברסלי. קח מגבת נייר יבשה ונגב את כל האזורים הלחים בחדר האמבטיה, שאריות סבון ליד הברזים. זה יעשה פלאים! משטחים אלה מקבלים את הברק הישן שלהם בחזרה!

ניקוי הבית – ניגוב האבק

רעיונות לניקוי בתים-ניגוב אבק-קפיץ

גם רומא לא נבנתה ביום אחד! כן, ברור שאנחנו לא יכולים לעשות הכל בבת אחת, ולכן עדיף תמיד לתכנן “עבודת ניקיון גדולה” כל יום! זו השיטה החכמה שעוזרת לנו מאוד!

לדוגמה, נגב אבק או ואקום. כן, אני יודע שהפעילויות האלה לא מהנות, אבל הזנחתן תגרום גם לבית שלכם להיראות מוזנח! לצערי! ואם יש לך חיות מחמד, אתה בעצם צריך לשאוב אבק כל יום!

כל כמה זמן אתם מנקים את המקלחת או האמבטיה שלכם? אני נוטה לנקות אותם היטב אחת לשבועיים.

ניקיון הבית – אל תשכחו מהצמחים!

ניקיון בתים-משימות-יום-מילוי-צמחים-השקיית

טיפול קבוע בצמחים בהחלט יופיע ברשימת “משימות הניקיון” היומיות שלך. השקיית הפרחים הפנימיים וצמחי הגן תמיד נמצאת בראש הרשימה שלי. אני אוהב שיש צמחים וירק חדשים בכל הבית שלי ובסביבת הבית. אבל זה דורש קצת עבודה. וככל שיותר עבודה, כך תצטרך לנקות בעתיד (פחות עלים מתים וכו ‘). אז כל כמה ימים אני בודק אם יש צורך לרוקן את האגרטלים ולנתק את הגבעולים. יכולתי גם לחתוך פרחים מהגינה ולחדש את הקישוטים בבית.

האם שכחתי משהו? אני לא חושב כך! אני רוצה להגיד את זה בכנות: ככל שאתה מנסה לבצע את עבודות הבית מדי יום, כך אתה צריך פחות “להתעדכן” בסוף השבוע! אז יש לך הרבה זמן פנוי לבלות עם משפחה וחברים ולהתעצל קצת! עכשיו נעבור לחלק מהמשימות השבועיות …

ניקיון בתים – משימות ניקיון שבועיות

ניקיון הבית-משימות יומיות-שלב אחר שלב

פעמים רבות משימות הניקוי בחלק זה נעשות אחת לשבוע. חלקם יכולים להידחות לסוף השבוע, אבל זה לא רצוי! ניקיתי פעם את כל הבית שלי תוך שעתיים בשבת. אבל זה לא היה כיף, אז אני מקווה להפיץ את המשימות קצת יותר טוב בעתיד! המשימה השבועית הראשונה להציג: ניקוי האסלה. לא כיף, אבל הכרחי!

אני מנסה לנקות את החלל ה”קדוש “הזה פעם בשבוע. האריחים שלי מראים לכלוך הרבה יותר מהר מהפרקט שלי, אז אתה בהחלט צריך לנגב אותם! אל תשכח את המראה כאן, כי אחרי כל מקלחת היא נראית משעממת ומוכתמת! אז אני חוזר לחומר הניקוי הנכון!

לנקות ולסדר את הבית

בית-ניקיון-עייף-רעיונות-ניקיון-ביסודיות

אני מסדר את שולחן הקפה ושולחן הכתיבה מדי שבוע. תמיד יש לזרוק נייר ולמחזר אותו, לערום מגזינים, לשכוח דברים קטנים. סידור שם יכול לעשות פלאים ולרענן את מראה הסלון או חדר העבודה שלך.

אמרתי מספיק על מטלות ניקיון יומיות ושבועות בבית. אבל אל תדאג אם אתה לא יכול לעקוב אחר אלה. אלה לא חוקים! בנוסף זה סוף השבוע, כך שתוכל לעשות הרבה! גם אני אישית עושה את זה מדי פעם!

אני מקווה שתיהנו מעבודת הניקיון היומית והשבועית בבית