מגדר חושף תינוק-רעיונות-עצות-הורים-קרובי משפחה-מסיבה

האם את בהריון והיית רוצה סוף סוף לספר לכולם את מין התינוק? ללא ספק, זהו רגע מיוחד שאפשר להפוך אותו גם למעניין. אתה יכול לבחור חג מיוחד בשביל זה או לארגן מקלחת תינוקות ולספר לכולם את המגדר שם. גילוי המין הופך להיות אפילו יותר כיף אם אפילו ההורים לעתיד עדיין לא יודעים כלום. ישנם הרבה רעיונות שונים שבהם תוכל להשתמש כדי לחשוף את המגדר, חלקם נרצה להציג בפניך במאמר זה. הפוך את הרגע המרגש הזה למרגש עוד יותר על ידי המצאת משהו מצחיק או יישום אחד מהרעיונות הבאים.

מגדר התינוקות מתגלה ביום חג

מגדר חושף פסטיבל תינוקות חג פסחא קונפטי בביצה

במיוחד אם אתה מגלה בעצמך זמן קצר לפני החג אם אתה מצפה לילד או לילדה, זה יכול לשמש אותך בצורה נפלאה לספר לקרובי משפחה וחברים שלך מיד. כאן אתה משתמש בחפצים האופייניים לפסטיבל. בליל כל הקדושים, למשל, אתה יכול להסתיר פתק בדלעת, בחג הפסחא אתה יכול למסור תג תואם עם זר פסחא או שאתה יכול להסתיר התייחסות למין בסל פסחא על ידי עיצוב ביצת פסחא שתתאים ובשעה חג המולד אתה יכול פשוט לארוז משהו אופייני למין כמתנה רגילה אחת. אל תהסס להפוך את ההתגלות למשחק אובייקטים מוסתרים. לשם כך, אתה יכול להסתיר קרוואן אי שם על עץ חג המולד מראש וכל השאר יצטרכו למצוא אותו. בערב השנה החדשה אפשר לערבב שוב משקאות ולצבוע אותם בצבעי מאכל. גם כאן, הגה משהו מקורי בעת חשיפת המגדר של יקיריך.

הודעה על מין התינוק בתמונה

מגדר חושף תינוק-צילום-עתיד-הורים-בלונים-ורודים-בגדים

צילום הוא זיכרון יפה שאפשר לשמור אותו לנצח נצחים. במיוחד הסבים והסבתות בקרוב ישמחו לקבל כרטיס ברכה עם תמונה כזו. כל שעליך לעשות הוא לחשוף את המגדר עם כל אובייקט. לדוגמה, החזיקו נעלי תינוקות בכחול או ורוד על הידיים או צלמו את עצמכם ואת בעלכם עם בלון ורוד או כחול. פריטי לבוש אחרים לתינוקות או סינרים מתאימים גם להפתעה המגדרית היפה הזו של התינוק. או מה דעתך אם אתה פשוט זורק קונפטי באוויר בצבע הנכון בתמונה?

אתה יכול גם להשתמש בבלונים ליצירת סדרת תמונות מצחיקה. אתה צריך שוב בלונים-אחד בוורוד עבורך ואחד בכחול לאבי לעתיד. אתם מתיישבים אחד ליד השני ומתחילים לנפח את הבלונים, מהם מצולמת תמונה. ואז מגיעה תמונה שנייה כשהבלונים מנופחים למחצה. בתמונה האחרונה, רק הבלון בצבע המתאים צריך להיות מנופח במלואו. השני נשאר חצי מנופח. בדרך זו אתה גם מחקה את תהליך ההריון או את צמיחת הבטן במקביל. אתה יכול לשלוח סדרת תמונות זו או למסור אותה באופן אישי כדי לראות את התגובות בשידור חי.

גילוי מגדרי על חבטת התינוק

מגדר גילוי תינוק-טביעת יד-נער-ילדה-צילום

אם ההריון שלך כבר מתקדם ואתה כבר יכול לצפות לקריסת תינוק יפה, השתמש בו כדי לחשוף אותו! תמונות מאוד שימושיות גם כאן. בדרך זו, לא רק שאתה מקבל זיכרון מקורי, אלא גם את כל מי שאתה מפתיע עם תמונת הבליטה של ​​התינוק. אבל מה בדיוק אפשר לעשות עם הבטן? ראשית, עם צבע מתאים לעור או לאיפור, אתה יכול לחשוף את המגדר פשוט על ידי כתיבה על הבטן. אם כבר בחרת את השם, אפשר לכתוב את זה גם על מכת התינוק.

מגדר-חושף-תינוק-בייבי-בליטה-צילום-סרט ורוד

אתה מוזמן לכלול גם אחים אחרים אם אתה מגלה את המגדר וגורם להם לבצע טביעות יד על הבטן עם צבעי אצבע. לקטנטנים בהחלט יהיה כיף לקחת חלק בהכרזה. אפילו קשת כחולה או ורודה פשוטה הקשורה סביב הבטן נראית חמודה מאוד בתמונה. כמעט כל אישה בהריון מתכננת צילום כתזכורת להריון. כל שעליך לעשות הוא לשלב אותם עם הרעיון הזה ולקבל זיכרון נחמד עבור הסבים והסבתות שלך בקרוב בו זמנית.

גילוי מגדר התינוק – רעיונות להורים לעתיד

מגדר-חושף-תינוק-הכרזה-בלון-קונפטי-ורוד-הורים-רעיון

כפי שכבר צוין, זה מרגש מאוד גם עבור בני הזוג שמצפים מהתינוק לברר בחברת קרובי משפחה וחברים אם זה יהיה ילד או ילדה. מקלחת התינוקות מתאימה במיוחד לכך. אתם אולי תוהים כיצד צריך לתכנן את הטיול אם אף אחד לא יודע? הרופא יעזור לך מצד אחד וליזום מאידך. הרופא פשוט כותב את המגדר על פיסת נייר, שאותה אטמים במעטפה. רק אדם מוכר יכול לפתוח זאת כדי להכין את ההפתעה. הגרסאות הבאות אפשריות ופופולריות במיוחד:

מגדר-חושף-תינוק-בלונים-קרטון-הליום-רעיון-ורוד

ראשית, אתה יכול לחשוף את המגדר באמצעות בלון. לשם כך, כמה בלונים מלאים בהליום בצבע המתאים (כחול או ורוד) נשמרים בקופסת קרטון. ההורים לעתיד יידעו את החדשות כאשר תפתח את הקופסה ותוציא את הבלונים. ניתן להזמין גם פינאטה בצורה זו או שתוכלו להכין עוגיות מזל או טבליות מבעבעים לאירוע. אולי תוכל להמציא רעיון מעניין בעצמך.

מגדר-חושף-תינוק-אופה-עוגות-קאפקייקס-מילוי-כחול-הפתעה

אולי הרעיון הפופולרי ביותר שניתן להשתמש בו כדי לחשוף את המגדר ואף אחד מחבריכם וקרוביכם לא צריך לדעת על מנת לארגן דבר הוא לאפות עוגה. המעטפה עם הסוד הגדול מועברת פשוט לאופה שיכול לרדת לעבודה במקביל. זוהי אופציה נפלאה אם ​​ההכרזה תתקיים במסיבה. אפשר לאפות עוגה גדולה או הרבה קאפקייקס, שכולם נראים מבחוץ רגילים לגמרי. המגדר מתגלה רק כאשר הוא נחתך על ידי קרם שהאופה צבוע בוורוד או כחול. לחלופין, האופה יכול להשתמש בדמות ספציפית או בסמל אחר ולשלב אותה בקינוח.

מגדר-חושף-תינוק-תלבושת-בגד גוף-בוטן

המגדר נשאר לא ידוע לכולם לפני החשיפה הרשמית, גם אם תמסור את המעטפה למוכרת בחנות תינוקות ותבקשי ממנה להרכיב תלבושת מתאימה ולארוז אותה בקופסה. גם זו תהיה הפתעה נחמדה לכל הנוכחים ותקבלו גם את התלבושת הראשונה של התינוק. אך לא רק בגדי תינוקות יכולים לבחור המוכרת. מוצצים, סינרים או בקבוקים ראשונים של תינוקות הם גם פריטים מתאימים שניתן למצוא אותם במהירות בצבע הנכון.