רעיונות למתנות הטבלה-השראות-ילדים-תינוקות-מתבגרים-הורים

מציאת מתנה מתאימה היא משימה קשה ברוב המקרים. זה חל גם בלי קשר לאירוע. אז מתנת הטבילה אינה יוצאת דופן. מצד אחד, הרעיון תלוי במינו של האדם להטבל ומצד שני, כמובן, בגילו. אולי גם אתם מחפשים מתנה מתאימה להוריכם? וכדי שתוכל למצוא את הרעיון הנכון במהירות ובקלות, ריכזנו כמה הצעות למתנות לטבילה שתוכל לשקול. יש רעיונות לתינוקות כמו גם לילדים גדולים ולהורים. אבל רק תסתכל בעצמך!

מצאו את מתנות הטבילה המושלמות

מתנות-טבילה-חדר תינוקות-קישוט-נער-מזכרות-תפירת תמונות

גודל וחיות ההווה תלויים במידה רבה בתפקידך במשפחה. סבא וסבתא, דודות ודודים ובעיקר הסנדק והסנדק ישמחו להמציא משהו מקורי, בעוד שאר האורחים עשויים להעדיף מזכרת קטנה. המתנות לטבילת הסנדקים צריכות להיות משהו מיוחד. אם אינך רוצה לבחור את מתנת הכסף הקלאסית כיום, חפש משהו שלא רק יביא שמחה לזמן קצר, אלא יישאר מזכרת לשנים רבות.

מתנות לטבילה תגית דקו-תליונים-עיצוב קיר-כחול-צלב

במידת הצורך תוכלו לדון בכך גם עם ההורים. אולי יש לך רעיון. אחרי הכל, ההורים מכירים את ילדיהם הכי טוב. ואולי יש גם משהו שהם זקוקים להם בדחיפות לילדים. מתנות גדולות יכולות להיות משותפות גם למספר אנשים. רעיונות מתנה שימושיים ומעשיים בהחלט טובים יותר ממשהו שבסופו של דבר נעלם לפינה הרחוקה ביותר של הארון.

50 ברכות על הרשמה לבית הספר ואמרות על תחילת הלימודים

עוגה או עוגה להרשמה לבית הספר – 15 רעיונות ועיצובים מרשימים

אופנה חזרה לבית הספר של בנות הוט קוטור – 40 רעיונות

מתנות-טבילה-קופסא-תכשיטים-קופסא-עץ-מחוררים-פרפרים-שם

ישנם טעמים מסורתיים רבים מהם תוכל לבחור. גם מתנת טבילה בעלת משמעות דתית פופולרית. אחרי הכל, זה הכי מתאים לאירוע. אבל זה לא אומר שאי אפשר להעלות מתנות טבילה מקוריות במיוחד. אתה מוזמן להתרחק מהמסורת אם תרצה.

כרטיסי ברכה למתנת הטבילה

מתנות טבילה כרטיס ברכה-ברכה-כרטיס-עשה זאת בעצמך

בנוסף להווה הטבילה, אתה יכול לחשוב גם על כרטיס ברכה מתאים. ברכות הן רק חלק מזה, אתה לא מסכים? ניתן להקדיש תשומת לב מיוחדת גם לכרטיס. גרסאות נחמדות הן מהירות וקלות למצוא, אבל מה הייתם חושבים על בית ביתי? ישנם רעיונות רבים ואפשרויות עיצוב לכך. באופן זה כרטיס הברכה יישאר מזכרת נחמדה וישמור עליו.

מתנות טבילה לתינוקות ופעוטות

טבילה מתנות תינוק פעוט רעיונות משחקים שמלת מוצץ

סביר להניח שהקל ביותר למצוא מתנות טבילה לפעוטות. עוגת חיתולים לא רק מתאימה להפליא למקלחת התינוק או ללידה, אלא גם מתגלה כפרקטית מאוד בהזדמנויות אחרות לחגוג את התינוק. מוצץ מותאם אישית עם השם עליו הוא גם רעיון טוב. אתה יכול גם לספק זאת עם שרשרת מוצצים תוצרת עצמית. אז אתה מקבל מתנה קטנה אך מקורית לאירוע המיוחד הזה. רעשן יכול גם להיות שימושי מאוד. אבל אנחנו לא מתכוונים לקשקש הפלסטיק הפשוט מחנות התינוקות. יש גם גרסאות נהדרות עשויות מתכת שאפשר אפילו לחרוט אותן. אסור להחמיץ את שמו של האדם הטביל. שלב זה עם תאריך הטבילה.

מתנות-טבילה-רעשן-כסף-אציל-תינוק-השראה

אם תעזוב את התחריטים המותאמים אישית או תשתמש באותיות כלליות יותר במקום זאת, השקשוקה יכולה אפילו להפוך למעין ירושה שהמקבל יעביר מאוחר יותר לילדו, זה לנכד וכן הלאה. אם תבחר כסף או זהב כחומר, רעשן התינוק יהיה אצילי במיוחד וישמש במשך דורות.

מתנות-טבילה-שמיכה-סרוגה-וינטאג '-רומנטי-אפור-לבן-ירוק מנטה

אפילו שמיכות, שאפשר להתאים אישית גם עם שמות כרצונך, כמו גם סיכות או כריות מחבקות לא פחות מתאימות. אם תרצה לתפור מתנות לטבילה, תוכל גם להציע את ההצעות שהוזכרו רק כך בעצמך. אבל זה חל גם על בגדי תינוקות. צעיף, למשל, יכול לתת את השם. וצעצועים מחובקים נשמרים לרוב לכל החיים ומזוהים עם זיכרונות גדולים. עוד רעיונות מעניינים למתנות הם:

 • ספר צעצועים (Quietbook) שכמובן פופולרי עוד יותר כשאתה מכין אותו בעצמך
 • אלבום תמונות בו תוכלו כבר להדביק כמה תמונות נהדרות.
 • כלי שולחן להתאמה אישית לתינוק
 • נייד בעיצוב אישי
 • צעצועי עץ (למשל אבני בניין)
 • אימפלר, קלאסי עשוי עץ
 • תיבת נגינה עם מנגינת שינה
 • נעלי זחילה מיוחדות או נעלי תינוק חמודות אחרות
 • יכול לאחסון גדיל לאחר התספורת הראשונה

מתנות לטבילה לילדים גדולים יותר

מתנות-טבילה-כוס-רומנטית-וינטג-שם-ילדה-פרחים

מתנות לטבילה לילדים גדולים יותר עשויות להיות קצת יותר קשות. הילד פיתח מאז העדפות ותחביבים מסוימים. אם אתה מכיר אותם, החיפוש אחר המתנה הנכונה לטבילה של הילד יכול להיות הרבה יותר קל. אם הילד הטביל כבר יכול לקרוא או ילמד בקרוב לקרוא, תנ”ך לילדים מתאים מאוד כרעיון למתנות לטבילה ומתאים מאוד גם לאירוע הדתי. ישנם, למשל, ספרים המספרים 365 סיפורים מהתנ”ך, אחד לכל יום בשנה. אז לאדם הטביל יש סיבה לקרוא כל ערב. ואת החלב החם לפני השינה אפשר להגיש בכוס נחמדה.

מתנות-טבילה-קופסת כסף-תיבה-נוח-כסף-ילדים

זה גם הזמן בו הילדים כבר מקבלים דמי כיס. לפיכך, קופת כסף שניתן לחרוט אותה תהיה רעיון נפלא שבעזרתו יכול הנמען ללמוד לחסוך. ואם בחרתם בקופסא איכותית, שאולי אף עשויה מתכת יקרה, היא תשמש עוד שנים רבות ותשמש גם כקישוט. למתנת הטבילה לילד, בחרו דמות מתאימה (למשל מכונית, אופנוע או מטוס) והדמות או המוטיב צריכים להתאים גם לצעירות..

מתנות-טבילה-ילדים-סכו

מנות ילדים חמודות שימושיות גם הן. ניתן לעצב את זה גם בנפרד או שאתה פשוט מחפש סט מתאים עם מוטיבים יפים ומשובבים. מתאים כרעיון למתנות לטבילה, סכו”ם לילדים מתאים. כאן תוכלו לחבור עם עוד כמה אורחים ולקבל כלי אוכל וכלי אוכל. אחרת, גם רעיונות מתנת הטבילה הבאים מעניינים מאוד:

 • תיבת שיניים לתינוקות לילדים שעומדים לאבד את שיניהם הראשונות
 • צלב גדול כקישוט קיר עם ברכות
 • מברשת וינטג ‘קלאסית ומסרק לילדות
 • מלאך שומר כדמות או צעצוע מחבק
 • מנורת חדר ילדים לקיר עשויה עץ עם שם ומוטיבים יפים
 • שובר לכל טיול (למשל למשחק כדורגל של הקבוצה האהובה עליך, קארט, טיפוס, פארק שעשועים וכו ‘)

רעיונות בהתאמה אישית לתכשיטים לכל הגילאים

מתנות-טבילה-תכשיטים-שרשרת-תליון-כריסטיאן-חוצה פנינה-ראשוני

תכשיטים, בתורם, מתאימים לכל קבוצת גיל ובעיקר כמתנת טבילה לילדות. אם אתה מעריך מתנות דתיות לטבילה, אתה יכול לבחור תליונים בצורת צלב. תליון זה יכול למשוך לא רק שרשראות אלא גם צמידים. עגילים מתאימים גם הם. יש להימנע מטבעות עד גיל ההתבגרות, שכן בסופו של דבר ילדים יגדלו וגודל הטבעת של אצבעותיהם ישתנה. והרי את התכשיטים יש לענוד לכל החיים.

מתנות-טבילה-צמיד-צמיד-קסם-תליון-נוצרי

תכשיטים מתאימים להפליא גם למתנות לטבילה עם שמות, או כמתנות לטבילה עם חריטה. ולא רק לבנות. אפילו הצעירים יכולים בקלות לענוד צלב או צמיד גברי יותר עם צלחת כתובה. צמידי עור אלגנטיים עם חריטה הם אביזר נחמד לגברים צעירים. מה שנקרא צמידי קסם הם גם רעיון מתנה נחמד לנשים הצעירות. הקישורים הבודדים מורכבים מטבעות עליהם ניתן לתלות כל תליון. אם תמסור תכשיט כזה, צייד אותו בכמה תליונים. אלה יכולים להיבחר כך שיתאימו לאירוע ולאישיות הילד. במהלך השנים, בהזדמנויות מסוימות, תמיד ניתן להוסיף תליון חדש להשלמת השרשרת.

מתנות טבילה מקוריות ויפות לבני נוער

מתנות-טבילה-תפילה-נערה-נער-נער-רעיון-חרוזים-ישו-צלב

בחירת מתנת הטבילה הנכונה קשה במיוחד לבני נוער. תכשיטים מתאימים במיוחד כאן, או שאתה יכול לבחור שעון כמתנת טבילה החרוטה באותיות או אפילו תמונה של הנמען כמתנת טבילה אישית. בדרך כלל נמכרים תכשיטים בתוך שקית או קופסא מתנה יפה, כך שאתה לא צריך לדאוג לאריזה. אם גיליתם שמישהו רוצה למסור תכשיטים או אם לילדה שטבילה כבר יש הרבה תכשיטים, גם קופסת תכשיטים יפה מתאימה מאוד. מחרוזת תפילה היא גם דתית מאוד.

קישוטי קירות נהדרים כמתנות במגוון צורות. עם העלייה בגיל, גם המינויים והמשימות של צעירים גדלים. מסיבה זו, לוח תזכורות מתאים מאוד. זהו לוח סיכות, אך הוא לא בהכרח חייב להיות עשוי פקק. בדרך כלל הוא מורכב מבד שמושך אותו מעל הפקק או מצלחת מתכת מגנטית ובכך מייצג גם קישוט קיר יפה. התאם אישית את לוח המינויים הזה בשם המתאים. ואז האדם הטביל יכול תמיד להצמיד לו תאריכים חשובים. ניתן גם לצרף שם תמונות ולהכניס אותך למצב רוח טוב מדי יום. תמונות הן מילת מפתח נוספת. כי אפילו אלבום תמונות עם אירועים חשובים ומשמחים מהעבר, כמו גם תמונות קבוצתיות עם חברים אפשר להפיץ בו. השאר מקום באלבום כדי שהנמען יוכל להמשיך לעשות זאת.

מתנות-טבילה-קופסת מוזיקה-טבילה-מתנה-לידה-עץ בהתאמה אישית

אתם מוזמנים גם למסור טיול נוער או טיול מיוחד, שמיועד רק למבוגר הצעיר ולחבר. זהו שוב רעיון מצוין עבור הסנדקים של הצעיר, שבו גם קרובי משפחה אחרים ישמחו להשתתף. רעיונות קטנים יותר ולא כל כך יקרים הם גם נרות מקוריים עם הפתעה או אמירה בתוכם, שמופיעים רק עם הזמן. סמארטפונים, טאבלטים והתקנים אחרים פופולריים גם כמתנות, אך אינם מתאימים לכולם. אתה מחליט בעצמך אם הם מתאימים לך.

מתנות טבילה לתאומים

מתנות-טבילת-תאומים-זוג-שומר-מלאך-נער

מתנות זהות נבחרות לעתים קרובות לטבילת תאומים. זה לא תמיד חייב להיות אחד ויחיד. זה מספיק לגמרי אם הם רק הולכים ביחד. זה לא תמיד אפשרי ומתאים, במיוחד עם זוג תאומים. לרמפרים, למשל, יכולים להיות אותם מוטיבים אך צבעים שונים או להיפך. אותו דבר לגבי ילדים גדולים יותר. תמיד צריך לשמר ולהדגיש את האינדיבידואליות של כל ילד. כדאי לזכור זאת בבחירת המתנות הנכונות. זה גם יתרון אם אתה מסכים עם שאר האורחים. אחרי הכל, אתה לא רוצה שאותה מתנה תינתן פעמיים.

מתנות טבילה להכין בעצמך

מתנות-טבילה-עשה-תאומים-ספינות-חריטה-עץ-מפרש-בד

כמו בכל אירוע אחר, רעיונות למתנות תוצרת בית פופולריים במיוחד. הם יותר אישיים וייחודיים, מה שהופך אותם למזכרת מושלמת.כפי שהזכרנו לעיל, ניתן לתפור דברים שונים. אם אתה מוכשר מבחינה טכנית, אתה יכול גם לבנות לוחות מעניינים לקיר. לאחר מכן אתה מעצב אותם באותיות, תמונות, השם והתאריך או כל דבר אחר שעולה לך לראש. כמו כן, ניתן לעצב לוח או לוח עץ, צבוע בצבע לוח, עליו תוכלו להביע את ברכותיכם ביום הטבילה ואשר לבסוף ניתן לצייר או לכתוב עליו על ידי הנמען עצמו.

מספר רב של רעיונות למתנות הטבילה שכבר רשומים ניתן להכין בעצמך. בין אם זה קופסת התכשיטים או דרך אחרת לאחסן תכשיטים, שרשרת המוצצים, הספר השקט, אך גם נרות וכרטיסי ברכה. אתה יכול למצוא הצעות והנחיות נהדרות לכל הדברים האלה והרבה יותר באתר שלנו.

מתנות להורים – טביעת רגל או טביעת יד של הילד

מתנות-טבילה-אלבום תמונות-הורים-לתת-מזכרת-תזכורת

אם גם אתה רוצה לכבד את הורי הילד להטבל, אתה יכול כמובן להמציא משהו גם עבורם. מתנות הטבילה הקשורות לילד יהיו מהנות במיוחד. אילו הורים לא שמחים על אלבום תמונות עם התמונות היפות ביותר של הילד ושל כל המשפחה? אולי תוכל לקבל כמה תמונות בחשאי מבלי שהוריך ישימו לב, כך שמובטחת הפתעה. הילד הטביל בהחלט ירצה לעזור לך (אם הוא מבוגר יותר).

מתנות-טבילה-תינוק-טביעת רגל-מתכת-פיסול-מסגרת-מחזיק מפתחות

לא פחות פופולריות הן היד וטביעות הרגליים לקישוט קיר, שהוא פופולרי במיוחד בקרב תינוקות ופעוטות ומהווה זיכרון לנצח נצחים. סטים עם כל החומרים הדרושים זמינים לשם כך. “פסלים” שיצוקו בעזרת טביעות מתכת הם גם מקוריים מאוד. כאן אמא ואבא מקבלים כל אחד טביעת רגל. להורים יש תזכורת מעניינת עד כמה אהובם היה קטנטן. עכשיו כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחכות לרגע המושלם לעשות הכל כדי שההורים לא ישימו לב להפתעה.