דייט ראשון שבו רעיונות מקומות מפגש

בקיץ לרוב קל יותר ליצור קשרים, בין אם זה משתזף בבריכה החיצונית, מטייל בפארק או בצפייה ציבורית. מצב הרוח בתקופה היפה ביותר של השנה שופע יותר ואנשים בדרך כלל פתוחים יותר מאשר בחודשי החורף. בדרך כלל המפגש הראשון ואחריו המפגש הראשון. במיוחד בחודשי הקיץ יש הרבה רעיונות נהדרים כיצד לעצב את הדייט הראשון. המדריך הקטן הבא מציע את הרעיונות הטובים ביותר לפגישה וטיף אחד או שניים מהם כדאי להימנע בדייט ראשון.

המקומות והפעילויות היפים ביותר לדייט ראשון מוצלח

לבלות יחד את הדייט הראשון רעיונות כל הכבוד

רוב האנשים נוטים ללכת על זה דייט ראשון לתיאום פגישה בבית הקפה או במסעדה. ללכת לקולנוע עדיין פופולרי מאוד, למרות שלא ממש אפשר לדבר שם. סידור דייט ראשון בבית הוא די לא טיפוסי, אחרי הכל, לא כולם רוצים להכניס מישהו שהם בקושי מכירים לתוך ארבעת הקירות שלהם. אז מהם רעיונות מהודרים לצאת לדייט ראשון??

הדייט הראשון על המים

סירת מים בתמרים נהנים להיות ביחד לבחור מיקום

להכיר את האדם השני טוב יותר בסיור בסירה היא הזדמנות מצוינת בקיץ. זו יכולה להיות מעבורת קטנה הפועלת על הנהר הקרוב ביותר ושם תוכלו לנהל שיחה נינוחה על קפה ועוגה או סירת משוטים או סירת פדלים באגם סמוך. לאחרון יש אפילו כשרון קטן של ג’יין אוסטן. השכרת סירת מפרש היא גם רעיון נחמד, אך דורשת הכרות מעמיקה עם ענף השיט. אם אתה רוצה לתבל קצת את הדברים, ארז סלסלת פיקניק קטנה עם ענבים, גבינה, באגט ויין. אחרי הכל, יש כמה דברים רומנטיים יותר מפיקניק באמצע האגם.

דייט ראשון ממש טוב

הדייט הראשון בו גן החיות מבלה רעיונות מגניבים שותפים חדשים

מה דעתך להציע את גן החיות בעיר לפגישה הראשונה? נשמע יוצא דופן בהתחלה, אבל זה רעיון ממש נחמד. תוך כדי טיול בגן החיות שניהם יכולים להסתכל מקרוב ולא יהיו הפסקות מביכות בשיחה, כי במקרה של ספק עדיין אפשר לדבר על החיות החמודות. ברוב גני החיות יש גם בית קפה קטן מובנה או אפילו מסעדה, כך שתוכל לנוח ולהתרענן.

דייט לנרקומנים של אדרנלין

נרקומני אדרנלין פארק שעשועים פסטיבל אחו קיץ אהבה

אם שניהם אוהבים דברים קצת יותר פרועים, דייט ראשון בלונה פארק יכול להיות רעיון. לרכוב יחד על רכבת הרים, להאכיל אחד את השני בממתקי צמר גפן ואז להתקרב מאוד לרכבת הרפאים זה נחמד רק אם אף אחד לא מרגיש חולה. לכן, יש להבהיר מראש האם האדם השני באמת יכול לסבול תענוגים כאלה. אבל גם אם הוא או היא צריכים להרגיש קצת רגועים ברכבת ההרים, זו עדיין הזדמנות טובה לטפל באדם השני אחר כך.

דייט ראשון לחובבי ספורט

חובבי ספורט יוצאים לראשונה עם רעיונות מטפסים כדי לבלות יחד

אם גם התאמה מובילה וגם אורח חיים פעיל, תאריך פעיל יכול להיות רעיון טוב. בדרך זו, מוצאים אינטרסים משותפים ואחרי שמיציתם את עצמכם בספורט, ההתרגשות עם בירה מחייה בגן הבירה כבר לא כל כך גדולה. טיול אופניים או ביקור בפארק הטיפוס הם רעיונות מצוינים לדייט ראשון, בדיוק כמו החלקה מוטבעת. מי שלא מרגיש מספיק בטוח בעצמו אבל עדיין רוצה לעשות משהו ספורטיבי יכול לארגן את הדייט באולם הבאולינג או ללכת למגרש המיני גולף..

דייט ראשון למתעניינים בתרבות

פגישה לדייט הראשון של אירועים בחר מקומות ביחד

אם שניהם מתעניינים מאוד בתרבות ואמנות, הדייט הראשון יכול להתקיים גם במוזיאון או בתערוכת האמנות. ללכת לתיאטרון הוא גם דרך לצאת לדייט הראשון שלך, אבל ממש כמו בקולנוע, אי אפשר לדבר שם. אז אם אתה הולך לתיאטרון, אתה צריך לתכנן לאכול או לשתות בבר אחר כך כדי שתהיה הזדמנות להכיר אחד את השני טוב יותר.

הדייט הראשון למי שאוהב להתנסות

רעיונות אפלים מסעדה לקביעת פגישה ראשונה

ארוחת ערב בחושך היא שמה של הטרנד האחרון. זוגות הולכים יחד למסעדה חשוכה לגמרי ומבלים שם את ערבם. אף אחד לא רואה את ידו מול עיניהם או את מה שיש להם על הצלחת. המלצרים במסעדה זו עיוורים ומובילים את האורחים לשולחן או לשירותים. הדבר המרגש בפגישות מסוג זה הוא שרק קולו של האדם השני נשמע. במיוחד מי שקובע להיפגש בבליינד דייט יכול להגביר את המתח עוד יותר. אם הם נפגשים במסעדה, השניים יכולים לדבר קודם כל בשלום, מבלי להיות מושפעים ממראה חיצוני. אם לא רואים דבר, החושים האחרים מתחדדים. זוהי חוויה חדשה לגמרי עבור רבים. ההפתעה לראות את האחר אחר כך גדולה בהרבה.

דברים שאסור לעשות בדייט הראשון:

דייט ראשון לתכנן רעיונות נחמדים מקומות פעילויות

המנות בדייט הראשון:

 • להגיע בזמן
 • תודו בעצבנות שלכם
 • חייך, חייך וחייך עוד יותר
 • הקשיבו בעניין ושאלו שאלות
 • תן מחמאות כנות
 • מראה מטופח וניחוח נעים (יש השראות פה)
 • חפש קשר עין

 

ה -אין בדייט הראשון:

 • בוא מאוחר מדי
 • כל הזמן להסתכל על הטלפון הסלולרי או אפילו לדבר בטלפון או לשלוח הודעות טקסט
 • לבקר את האדם האחר
 • פשוט דבר על עצמך או על הקיצון השני: אל תחשוף דבר על עצמך
 • להשתכר
 • כל הזמן מדברים על שותפים לשעבר או חיות מחמד
 • דבר ישירות על עתיד משותף

עצות טריקים רעיונות הצלחה ביקור במקומות יחד

60 משקפי שמש של גוצ’י לנשים – קולקציית 2014