תינוק בן 6 חודשים-שינה-מיטה-חיוך כמו תינוקות ישנים

תינוקות ישנים הרבה במיוחד בשבועות ובחודשים הראשונים. עד 18 שעות שינה ביום (עם הפרעות) אינן נדירות. אך כמובן שלכל תינוק יש הרגלי שינה משלו או שהוא צריך ללמוד לישון דרכו תחילה. כהורה, במיוחד בהתחלה, אתה יכול לעשות הרבה כדי לעזור לתינוק לאמץ היגיינת שינה בריאה ולפתח קצב קבוע. כמובן שהתנהגות השינה שלך, שהיא סדירה ככל האפשר, מועילה במיוחד. התינוק יכול להתמצא טוב יותר ומאוזן יותר.

איך תינוקות נרדמים בצורה הטובה ביותר?

תינוק בן 3 חודשים לישון-לישון כמו תינוקות נרדמים

טקסים קטנים, ישר מההתחלה, הם גם עוזרים לתינוק להירגע ולהתכונן לקראת השינה הקרובה. במידת האפשר, לא כדאי ליצור קשר ישיר בין שינה לאכילה. אז אם התינוק בוכה בלילה, אל תהיה מוכן עם הבקבוק מיד, אלא בחר את טקסי הערב כך שאחרי שהקטנה אכלה את ארוחת הערב, הוא הולך לישון.

לנוכחות מתמדת בזמן הירדמות יכולה להיות השפעה שלילית. אם אתה תמיד שם כשאתה רוצה שהתינוק יירדם, הוא עשוי תמיד לבקש ממך. גם אם זה פשוט לא עובד. עדיף להציג כאן טקס קטן, למשל, על ידי להיפרד מהתינוק בנשיקת לילה טוב או שיר ערש ואז לצאת מהחדר. זה יכול להיות קצת יותר זמן בהתחלה. אולם עם הזמן, הילוד יתרגל לזה. אז תחזיק מעמד אם אתה “צריך” לעבור מרתון נשיקות קטן כדי ללכת לישון.

רעש לבן ורעש ורוד: סיוע שינה יעיל לתינוקות, פעוטות ומבוגרים

שנת תינוקות בריאה – כמה התינוק ישן בכל גיל??

עיצוב מיטת תינוק חכם מאפשר לתינוקות לישון טוב יותר

איך תינוקות ישנים טוב יותר? – מצעים, טמפרטורת החדר ושות ‘.

שינה-תינוקת-ילדה-תינוקת-מיטה-רגועה-תינוקת-ישנה תינוקות ישנים

מעל לכל, תסמונת המוות הפתאומית המפחידה מותירה הורים צעירים רבים אובדי עצות כאשר מחפשים אחר ציוד השינה הנכון. עם זאת, הדברים הבאים הוכיחו את עצמם בינתיים:

– תנוחת השכיבה כתנוחת שינה, במיוחד בלילה.

– שק שינה מתאים במקום שמיכה או כרית.

– שינה במיטת התינוק עצמו בחדר ההורים

– כמה שפחות דברים נוספים במיטה – יש להשאיר בחוץ צעצועים, כריות וכו ‘.

– מומלץ גם כיסא כך שהתינוק ירגיש בטוח ככל האפשר

– במהלך היום, התינוק יכול, למשל, להעביר את שנת הצהריים על הבטן שלו במצב הנוטה. זה מחזק את הצוואר והקרבה לאמא ואבא היא ללא ספק חיובית.

– טמפרטורת חדר ידידותית לשינה (כ -18 מעלות) ולחות. זה מונע התחממות יתר והלחות הנכונה עוזרת להרטיב את דרכי הנשימה באופן אידיאלי.

– יש להימנע מטיוטות ולצייד חלונות עם פקק טיוטה במידת הצורך.

תינוק-טיפים-תינוק-שינה-שק-שינה-תנוחת שכיבה

מאחר ומיילדות ורופאי ילדים בפרט מציינים שוב ושוב כי שק שינה לתינוק והמצב שכיבה הם היעילים ביותר בעת השינה. כעת יש פתרון חכם לשלב בין השניים. שק השינה לתינוק MIO של יוליוס זולנר הוא גם שק שינה וגם עזר לשמירה על תנוחת השינה במצב שכיבה. כאשר טריזים במיקום מיוחד משולבים בשק השינה, מונעים מהתינוק להסתובב בכוחות עצמו בעמדה נוטה או צדדית בלילה. מידע נוסף זמין בחנות המקוונת של יוליוס זולנר. אפילו מיילדות ממליצות להשתמש בשק שינה זה מלידה.