חמאת קוקוס אנטיביוטיקה-נגד עששת-טיפים לטיפול שיניים

האם אתה יודע אמצעים חדשניים נגד עששת? ברצוננו להכיר לכם אחד מאלה – חמאת קוקוס. לא ייאמן אבל נכון – חמאת קוקוס משמשת כאחת השיטות החדשות ביותר למניעת עששת שיניים לא נעימה. חמאת קוקוס היא שמן צמחי העשוי מקוקוס (מהגרעין שלהם). במהלך העיכול מופרשים אנזימים ההורסים כמעט חלק גדול מהפתוגנים הגורמים לעששת.

חמאת קוקוס נגד עששת

צחצח שיניים כמו שצריך - שמן קוקוס - חמאה - אמייל טוב

הדוקטור בריידי מאוניברסיטת וורוויק, בריטניה, סבור שחמאת קוקוס היא אנטיביוטיקה שיכולה להיות שימושית מאוד במאבק במחלות בחלל הפה ולהיגיינת הפה. אנזים זה, המצוי בחמאת קוקוס, נלחם במהירות בסטרפטוקוקים (חיידקים המיישבים את חלל הפה וגורמים לעששת שיניים).

גורם לעששת חמאת קוקוס אמייל שיניים בריא

סטרפטוקוקוס מוטאנס הוא חיידק שהוא הגורם מספר אחת לעששת. חיידק זה נגרם על ידי היגיינת פה לקויה. S. Mutans הוא חיידק בצורת אליפסה חיובית גרם שנדבק לאמייל השן, יוצר מושבות וכל זה גורם לרובד שיניים. מושבות אלה של חיידקים ניזונות משאריות המזון הנצמדות לשיניים שלנו. עם הזמן, בשל חילוף החומרים הפעיל של אנשים, חיידקים אלה משתמשים בסוכרים המופקדים על שינינו, מפרישים חומצה לקטית ובכך פוגעים באמייל השן שלנו. אמייל השן הזה הופך כל כך דק עד שהוא מחורר – מתרחשת עששת.

רעיונות לאמצעים יעילים ביותר נגד עששת

חמאה קוקוס שמן צמחי תרופה לבעיות הפה עצות הפה

חמאת קוקוס נמצאה מונעת תהליכים אלה. החיידקים אינם יכולים להתרבות ולהתיישב – השיניים נשארות נקיות. בדיקת המעבדה הראשונה מראה בבירור כי אנזים זה בחמאת קוקוס מפחית באופן משמעותי את מספר חיידקי S. mutans ובכך מונע התפתחות עששת..

טיפול עששת שיניים היגיינה-אמייל שיניים בריא

לדברי דוקטור בריידי, ניתן להשתמש בחמאה זו לא רק נגד עששת שיניים, אלא גם נגד חיידקים ופטריות אחרים, כגון קנדידה אלביקנס, למשל.

מברשת שיניים לבנות בהירות חמאת קוקוס טיפולי שיניים