פאנלים סולאריים בודקים הערכה-יעילות-פרוייקט חדש-גוגל

האם תרצה לצייד את ביתך בפאנלים סולאריים ואתה מחפש מידע מועיל? הערכה ראשונית של מומחה תהיה קשה לביצוע ואולי תעלה יותר מדי. בהשראת המטרה להנגיש מידע מפורט למשתמשי אינטרנט, צוות Google השיק פרויקט חדשני בדיקת פאנלים סולאריים נוצר.

בדיקת קולטי השמש של גוגל קובעת את יעילות מערכת השמש על הגג

קולטי שמש בודקים ניתוח גוגל-אור שמש-שטח-חיסכון

פרויקט Sunroof של חברת Google האמריקאית הוא כלי מקוון המסייע למשתמשים להחליט אם להשקיע בקולטים סולאריים לביתם או לא. התוכנית משתמשת בנתונים ובמידע מ- Google Earth כדי לנתח את המאפיינים של המיקום המתאים. הוא מספק מידע מועיל על היעילות של קולטי השמש לגג שלך.

אגדה למבחן קולטי השמש של גוגל

קולטי שמש בודקים גוגל-גג-צל-חישוב

הכלי לוקח בחשבון מאפיינים כגון צל, יישור גג, תנאי מזג אוויר מקומיים היסטוריים וכל מיקומי השמש האפשריים בשנה על מנת להציג את הניתוח המדויק ביותר האפשרי. המשתמשים מסתכלים על המפה, שם התפשטות השמש על הגג מוצגת בצבעים שונים.

ניתוח אור השמש, מקום פנוי וחיסכון עתידי

קולטי שמש-מבחן-רעיון-גוגל-חיסכון-אומדן-יצרן-חיפוש

לאחר הניתוח, בדיקת הפאנל הסולארי יוצרת אומדן לגג הכולל את שעות השמש של אור השמש הרלוונטי ואת השטח המדויק של פאנלים סולאריים. יתר על כן, הערכת תוצאת החיסכון מחושבת ובלחיצה אחת תוכל לפנות ליצרני מערכות סולאריות המומלצות על ידי גוגל.

קולטי שמש על הגג שטוף השמש הם פרקטיים, חסכוניים וקלים להתקנה

פרויקט שמש-אספנים-בדיקה-גוגל-הערכה-חדשנית

תוכנית Project Sunroof זמינה כעת רק בארה”ב, אך גוגל מקווה לאימוץ עולמי בשנים הבאות. עם זאת, אם תחליט להשתמש בקולט השמש, אנו ממליצים בחום להזמין מומחה לבדיקה נוספת.

* תוכל למצוא מידע נוסף אודות Project Sunroof פה.