יו

כאשר מעצבים מתנסים בצורות וחומרים לא שגרתיים, נוצרים מוצרים יוצאי דופן באמת. אם חומרים אלה גם ממוחזרים, אז אתה יכול לדבר על עיצוב חדשני וידידותי לסביבה. המעצב הדרום אפריקאי ריאן פרנק היה רוצה לשאת בביטחון את פילוסופיית הגנת הסביבה הזו אל העתיד וזה בא לידי ביטוי בחפצי העיצוב שלו. הכיסאות המעוטרים שלו, שרפרפים ואביזרי הבית מעוצבים מבלי להתפשר על נוחות הישיבה והם עשויים שאריות בד או חומרים ממוחזרים. האחת בת קיימא עיצוב רהיטים מאת ריאן פרנק כבר נהנה ממוניטין בינלאומי.

קלאסיקות של ריהוט עיצוב בר קיימא – Inkuku

עיצוב כיסא ממוחזר-שקית ניילון-מסגרת מתכת-מושב נוח נוח

כיסא Design Inkuku המרשים הוא מושא פולחן לעיצוב אקולוגי. הוא היה עשוי משקיות ניילון ממוחזרות. עיטוריו בעבודת יד ייחודיים. הקונספט של אונקוקו פותח עוד יותר עבור כיסא העיצוב אינגה.

כיסא עשוי שקיות ניילון ממוחזרות ראוי לעיצוב ולקיימות

שקיות ניילון ממוחזרות לשימוש חדש בכורסא אינקוקו

מבטא עיצוב כיסא אדום בד ממוחזר מודרני-אקולוגי

Inja – כסא מעוצב עשוי שאריות בד ממוחזרות

שאריות תערובת צמר של עיצוב כסא בד אינגה

כיסא האינג’ה היה בעבודת יד באהבה מתוך שאריות בד תוך שימוש בטכניקות אומנות מסורתיות. הרעיון של המעצבת היה למצוא שימוש חדש ומעשי עבור גזרי בדים שנופלים בתעשיית האופנה. לאינגה יש את המידות 900x700x700mm.

ריהוט אקולוגי בעבודת יד

שאריות חומרים ממוחזרים-רעיון משתמשים במושב משענת רהיטים-כיסא אינג'ה

ריאן פרנק כיום עובד כמעצב רהיטים בלונדון ובברצלונה. בשל ריהוט העיצוב בר קיימא שלו, הוא עשה לעצמו שם חזק כמעצב מוביל בשנים האחרונות. האוספים משקפים את שורשיו הדרום אפריקאים – קישוטים אקספרסיביים ומקסימים במיוחד הם סימנים מסחריים לסגנונו. מגוון המוצרים של ריאן פרנק כולל אביזרי בית ובית, עיצובי רהיטים וכו ‘. היצירות כבר זכו במספר פרסים – ביניהם “המוצר הכי בר קיימא 2006/07” ו”חברה הכי מודעת לסביבה 2008/09 “” (פרס על רוב הסביבה חברה מודעת לשנת 2008/09) בפרס השנתי לאמנויות נסתרות.

אישונגולולו – שרפרף נוח ונוח

עיצוב שאריות בד שרפרף של איזונגולולו מודרני

ריהוט העיצוב מעוצב עם דרישות גבוהות לפונקציונליות. בדיוק כמו אינג’ה, השרפרף היה עשוי מחתיכות בד.

קולבי בגדים עם דוגמאות פרחוניות של ריאן פרנק

קולב מעילים עיצוב ידידותי לסביבה-ריאן פרנק סטודיו לונדון

ריהוט מעוצב עשוי עץ אשוח

עיצוב שרפרפים ידידותי לסביבה מאת סדרת ריאן פרנק-אשוח אנצו