קישוטי שולחן ליל כל הקדושים אווירה בשחור-לבן-מפחיד

המוקד של חגיגת ליל כל הקדושים הוא כמובן האוכל והמשקאות הנכונים. שום קישוט הבית לא יכול לעשות זאת קישוטי שולחן ליל כל הקדושים  החלף – בין אם מפחיד, מפחיד או מרהיב – להלן כמה רעיונות מעולים שיגבירו את היצירתיות שלך.

קישוטי שולחן ליל כל הקדושים מפחידים

ירוק-ליל כל הקדושים-קישוט-עשה זאת בעצמך

לגווין ווסון יש אלגנטיות קישוטי שולחן ליל כל הקדושים מוצג על ידי ערכת צבעים יוצאת דופן. סידור זה אידיאלי למזנונים. כל שעליך לעשות הוא לחבר וילון תחרה ישן לקיר, ואז לסדר חתיכה מרכזית של מחזיקי נרות שחורים – שבהם האורחים יכולים למצוא ממתקים במקום נרות..

עיטורי שולחן ירוקים ליל כל הקדושים

קישוטי שולחן ליל כל הקדושים מצמרר קורי עכביש

עיטורים בצבע כתום מנוגדים לסדרת הצבעים הכהה אחרת. אלטרנטיבה לעיצוב זה היא קורי עכביש לבנים על המפה הירוקה, מבטאים שחורים על המפיות וצלחות שחורות ואלגנטיות..

אדום דם – עיטורי שולחן ליל כל הקדושים עם ערפד נושא

אדום-נרות-מפה שחורה

דם אדום נמצא במרכז ה קישוטי שולחן ליל כל הקדושים מאת המעצב קורטני דיאל. מושלם עבור דרקולה ואורחיו המצמררים – כדי שתוכל לחקות את רעיון הקישוט הטעים הזה של ליל כל הקדושים, תחילה עליך מפת קטיפה שחורה – הרקע המושלם למבטאים הארגמן. מפיות אדומות מקופלות פנימה כך שנראות כמו טפטוף דם. הנרות האדומים משמשים איזון למחזיק הנר המעוטר. אור הנר הבהיר מושלם, אגב, וייתן ליין האדום להשתלב. העיצוב המופלא הזה בהחלט יגרום לתחושה בקרב האורחים.

קישוטי שולחן ליל כל הקדושים – גולגלות

מצמרר-גולגולת-שחור-לבן-קישוט ליל כל הקדושים

זהו אחד מקישוטי השולחן המחרידים של ליל כל הקדושים – גולגלות על השולחן מזכירות לאורחים שהם בני תמותה. ערכת הצבעים מלאה בניגודים – שחור ולבן. מפה עדינה מזכירה קורי עכביש וגולגלות מצמררות יוצרות את העיטור במרכז השולחן.

עיטור מסדרון בשחור -לבן

קישוט שולחן שחור ולבן ליל כל הקדושים

הנושא ממשיך עם הגדרת המזנון. צבע כתום הוא הצבע האחר היחיד בחדר. ערכת הצבעים בשחור -לבן מאפשרת לגולגולות להיכנס לשלהן ויחד עם זאת יוצרת אווירה אלגנטית. פמוטים שחורים משתלבים היטב בעיטור הזה ומזכירים את סרט האימה הישן בשחור לבן.

קישוט שולחן ליל כל הקדושים – רעיון

רעיון לקישוט שולחנות ליל כל הקדושים

נעשה שימוש בעצמות, גולגלות, כובעי מכשפות ועוד סמלים מסורתיים רבים של ליל כל הקדושים. אם אתה רוצה לחקות את העיטור המרגש הזה, אז אתה בהחלט צריך דבר אחד – גולגלות נוצצות. אנו מציעים לך חלופה נוספת שקל לשחזר – גולגלות שחורות ופמוטים תואמים ודלעות לבנות קטנות ודקורטיביות.

גולגלות אופנתיות נוצצות

המעצבת טמגיפסי יצרה קישוט שולחן ליל כל הקדושים הנוצץ. הוא מעוצב עם חוש הומור כך שהגולגלות לא ייראו כל כך מפחידות. העיטור צבעוני, יכול אפילו להיראות קצת קיטשי, אבל הוא מושך את תשומת הלב של כולם.

DIY – רעיון לקישוט בר מוזר להלווין

קישוטי בר ליל כל הקדושים

מבוסס על עיצוב מתוך ‘סודות הצלה’ מאת הסופרת ג’ואן פלמיסאנו

זה רעיון מצוין שיהווה תוספת נחמדה לשלכם קישוטי שולחן ליל כל הקדושים יהיה. הרעיון המוזר לקישוט בר מתאים לעבודות יד ואנו ניתן לכם הוראות שלב אחר שלב, כך שתוכלו להשיג אפקט דומה בביתכם. כבסיס תזדקק לעגלת הגשה ישנה שתוכל להשתמש בה כבר ליל כל הקדושים מצמרר.

תווית בקבוק יין לקראת ליל כל הקדושים

נימוסי בקבוקי יין ליל כל הקדושים

עדיין תצטרך – עגלות הגשה, בד לבן דמוי קורי עכביש, אקדח דבק, דבק, בקבוקי בירה ויין, גישה למחשב ומדפסת, עכבישים מזויפים, יד מזויפת, קרטון, צבע אדום ושיבולת שועל..

כללי בקבוק יין-עשה זאת בעצמך

טינקר-עצמך-בקבוק יין-נימוס

שלב 1 – כדי שתוכל ליצור תוויות בקבוקים מעניינות לבר ליל כל הקדושים שלך, תוכל להוריד ולהדפיס דוגמאות באינטרנט, אלה יהפכו את בקבוקי היין הרגילים למשקאות מפחידים. ניתן לשנות את התוויות, כך שתוכל לפתח עיצוב אישי משלך. השתמש בדבק כדי להצמיד את התוויות החדשות לבקבוקים.

קורי עכביש מפה מעניינים

קשת עכביש מעניינת-מפה

שלב 2 – להשפעה מרבית, צרף את הבד הלבן לסרגל ליל כל הקדושים כפי שמוצג בתמונה. הדביקו אותו על הפינות, אך השאירו מספיק מקום פנוי על מנת שתוכלו להגיע בקלות למדף התחתון.

עכביש שחור גדול

עכביש שווא ליל כל הקדושים

שלב 3 – קנה או עשה עכביש שחור גדול והצמד אותו לבד. אם אתה רוצה אתה יכול לסדר כמה עכבישים קטנים יותר סביב הגדול.

שלב 4 – כדי שזה ייראה אותנטי יותר, אתה יכול גם לטחון דם מזויף על המדפים. שיבולת שועל על הדם תיראה כמו עור וחלקים אנושיים.

שלב 5– יד לא נכונה על העגלה מעניקה לבר אפקט רפאים.

שלב 6 – מסדרים את בקבוקי היין והכוסות. נר שחור יכול להאיר את הבר – וזהו! מישהו רוצה לשתות?

ליל כל הקדושים שמח.

קישוטי שולחן ליל כל הקדושים-כוס יין-אדום-ג'לי-קצה

ליל כל הקדושים-קישוטי שולחן-מגשי-כסף-עיניים-זכוכית-ענפי עורבים

ליל כל הקדושים-קישוטים לשולחן-נייר קטן-מחבט-מזלג

ליל כל הקדושים-שולחנות-קישוטים-צבועים-דלעת-נצנצים-גולגולת-ענפים

קישוטי שולחן ליל כל הקדושים ממתק-מחזיק זכוכית-מדבקות שחורות

מפת ליל כל הקדושים מפחידה

מפת ליל כל הקדושים מפחידה

קישוט ליל כל הקדושים מעניין

קישוט ליל כל הקדושים שמח

קישוטי שולחן ליל כל הקדושים-רעיונות מפחידים