צינור גינון לחיסכון במים

כמה מעשיים במיוחד רעיונות לגינה קשורים לאובדן מים כאשר הדשא מושקה. אל תתנו למים לרוץ בחופשיות על השביל או על הכביש. התקן מכשיר שיכול לכבות את השקיה באופן אוטומטי לאחר זמן מה.

רעיונות לגינה – השתמשו בצינור טפטוף

רעיונות לגינה לחיסכון בהשקיה במים

טיפ נוסף בין השימושים רעיונות לגינה, השתמש בצינור טפטוף במקום ממטרה. המים מהממטרה יכולים להתאדות מהר מאוד. מצד שני, אתה יכול להשיג השקיה טובה יותר עם פחות מים בעזרת צינור הטפטוף.

רעיונות לגינה – השתמשו בכל מה שהטבע מציע

רעיונות לגינה לחיסכון במי גשמים

כדי לנצל את מלוא הרעיונות המעשיים הללו, קח את כל מה שהוצע לך בחופשיות, במקרה זה מטבעו. השאר תמיד חבית מלאה במי גשמים. מפתיע במיוחד כמה מהר הוא מתמלא, גם אם לא יורד גשם כל כך. מי הגשמים אינם רק בחינם, אלא גם טובים מאוד לצמחי הגינה שלכם מכיוון שהם נקיים מכימיקלים.

השתמש מאלץ

רעיונות לגינה לחיסכון בהסרת מים

הבא מבין רעיונות לגינה קשור לעשבים שוטים. העשבים אינם רק בושה לעיניים. הוא פוגע בכך שהוא מוצץ את הלחות היקרה מהאדמה. פתרון מעשי מאוד הוא פיזור מאלץ. הוא לא רק נטול כימיקלים, הוא גם משפר את איכות הקרקע, שומר על לחות ועוצר עשבים שוטים.

הגדר את השעון

רעיונות לגינה לחיסכון בטיימר סט מים

בנה טיימר במערכת ההשקיה. הוא יזכיר לך לכבות את המערכת כאשר אין צורך בכך. ניתן גם להגדיר את הטיימר לכיבוי אוטומטי של מערכת ההשקיה. תנו למים להשרות מעט בקרקע ולאחר מכן המשיכו להשקות.

שינוי צינור גינה

רעיונות לגינה לחיסכון במים שחרור מהיר

כדי להפוך את עבודת הגינון שלך למהירה, שנה את צינור המים בעזרת השחרור המהיר. כך לא תאבדו מים בעת ביצוע שינויים בהגדרות. אתה אפילו לא צריך ללכת הלוך ושוב כדי לכבות את ההשקיה.

השקיה רק ​​בעת הצורך

רעיונות לגינה לחיסכון במכשיר מדידת מי גשמים

ליישום מוצלח של רעיונות לגינה אתה צריך להיזהר מהממטרה לפני כולם. בדוק היטב את הטיימר כך שלא תזרוק מים יקרי ערך. שים מכשיר מד גשם במקום בו הוא יכול לאסוף מי גשמים. לאחר מכן הפעל את הטיימר כדי להבטיח שהצמחים שלך יקבלו את הלחות הדרושה להם.

תנו לצמחים עמידים לבצורת לצמוח

רעיונות לגינה לחיסכון בעמידות בצורת מים

כדי שתשתמש במעט מים לגינה, אתה יכול בעיקר לתת לצמחים עמידים לבצורת לגדול בגינה שלך. הם יכולים להחזיק מעמד לאורך זמן מפתיע ללא השקיה.

תקן את שקע צינור המים בזמן

רעיונות לגינה לחיסכון בתיקון זרבובית מים

אז זה רעיונות לגינה כדי לעבוד בצורה חלקה כדי לחסוך במים, ודא כי אין ניקוז על מערכת ההשקיה. אם יש חור בצינור הגינה, יש לתקן אותו במהירות.

חלקו את כמות המים בהתאם

רעיונות לגינה לחיסכון בהקצאת משאבי מים

הקצאת משאבים הגיונית תמיד מגיעה לפני הטבות גדולות בכל הנוגע לאמצעי חיסכון. הצטיידו במערכת ההשקיה במי גשמים שאספתם. תחשוב על מערכת שמתעדפת ומים את הצמחים באיכות גבוהה קודם כל.