גן מפל פרחים

הצמחים מכריעים למראה הגן. באופן מסורתי, הגן מחולק לשניים – אזור אחד נטוע בדשא, ואזור אחד – עם פרחים. אם גודל הגינה מאפשר, תוכלו לתכנן גם שיחים או עצי פרי אטרקטיביים. המבחר העשיר של מיני הצמחים משאיר לבעלים אפשרויות רבות לבחירה. ה עיצוב גינה מודרני  מרגש ומעניין.

עיצוב גינה מודרני הוא תענוג

אבן אקזוטית-יפנית-גינה

אם אתה רוצה לסדר את הגינה שלך, עליך להתאמץ לבחור את הצמחים בהתאם לתנאי האקלים. בעת גינון, מומלץ לחלק את הצמחים לשניים – קבוצה אחת שצריכה אור שמש ישיר והשנייה מעדיפה צל. תנאי קרקע ודרישות מיקום אחרות ממלאים תפקיד חשוב. הצמחים לא צריכים לגדול אחד על השני, אז גלו על גודל הגידול שלהם.

עיצוב גינה מודרני – קרוב לטבע ונעים

עציץ קטן-גינה-פרח

תחשוב כמה זמן פנוי יש לך בשביל זה עיצוב גינה מודרני יש. אם אין לך זמן לבחור סוגים רבים ושונים של צמחים, עדיף להימנע מהטיפול הדרוש – שיחים בדרך כלל דורשים פחות מזון ויוצרים אווירה נעימה ומוכרת..

גינה עם שיחים ופרחים

שביל אבן בגינת פרחים

גג מגן מגן על הגינה שלכם מפני מזג אוויר גרוע. אז לשים את הצמחים הדומים בקבוצות מאותו סוג כך שהגג יהיה הגיוני. בנה מבנה חזק ועמיד, רצוי עשוי עץ, וכסה אותו בבד. לפני שתשתול את הגינה, עליך לתכנן גישה לבית, פטיו, ומושב. לוחות או מדרגות מאבן טבעית מוסיפים לתמונה הכוללת. כסאות נוח נוחים ושולחן גן, גריל וריהוט חוץ אחרים יאפשרו לכם לעשות זאת עיצוב גינה מודרני להנות.

עצים קטנים-גן-אבנים

גינה ירוקה וריהוט חוצות מודרני

ריהוט גן ירוק

גינה מודרנית בסגנון יפני

מודרני-גינה-עיצוב-אבנים-בסגנון יפני

עיצוב מהקטנים גן

עצי כניסה לגינה דשא

16 שלבים ליצירת גינה יפנית

5 טיפים בסיסיים לעיצוב גינה מודרנית בבית