מרפסת גינה גגות ריהוט ברזל ריפוד לבן capri italy

אני תמיד מוכן להתחיל בניקיון האביב העיקרי של הבית שלי! וכשזה מגיע לרענון כל אזור המגורים, אני בדרך כלל מתחיל בחוץ, באזור החיצוני. היה לנו חורף קר מאוד, אחד הקרים מזה שנים. בואו נגיד שהצמחים בגינה שלי סבלו יותר מהרגיל בחודשים האחרונים, למרות כל המאמצים שלי להגן עליהם בעונת החורף הקרה. למעשה, כל החצר זקוקה להתחדשות, אז אנו נותנים לך קצת היום טיפים לניקוי אביב בגינה.

ניקוי אביב בגינה – יש הרבה מה לעשות!

ניקוי אביב בגינה עצות דשא פרטיות מסך עצים משוכות

מרגש לראות דשא ירוק חדש צומח! האותות האלה של העונה החדשה משכנעים אותי שהימים הכי קרים כבר בעבר. ובכן, הגיע הזמן, היום אנו רוצים להציץ בכמה טיפים פשוטים לניקוי אביב ולהחייאת אזור החוץ שלכם. בכוונתי לבצע את כל השלבים שלהלן בעבודתי ואני מבטיח לך, אשתף כאן את תוצאות עבודתי. אבל עד אז, אל תהסס לקבל או לא לקבל את ההצעות הבאות, זה לגמרי תלוי בך …..

הסר עלים ריקים, זרדים מרוחקים ופסולת אחרת

ניקוי אביב בגינה עצות חצר גן גדר גדר עץ מדשאות כסאות נוח

התחל בהסתכלות ביקורתית על הגינה שלך. לאחר מכן תבחין בהרבה עלים לתפוח, ענפים חיצוניים להסרה ואולי אף פסולת. עכשיו דמיינו אזור חיצוני נקי ומסודר והתמקדו במטרה הסופית: גינה יפהפייה מוכנה לאביב! זה לא חלום, אפשר להגשים אותו!

לסדר את החצר הקדמית והמדרכה

ניקוי אביב בגינה טיפים שביל גדר לבנים לבנים לבנות

אל תשכח מכל החללים החיצוניים שלך, התחל מהחצר האחורית ופנה לחזית ולמדרכות. האם אתה צריך מוטיבציה נוספת כדי להתחיל? תסתכל על התמונות שלנו, הן בהחלט יעזרו לך! או התקשר לחברת אחזקת גינות והם יעשו עבורך את כל העבודה. תוכלו לעשות זאת גם אם אתם מתקשים לטרוח בניקיון האביב. או שאולי אין לך זמן או נטייה לעשות זאת?

חתכו את השיחים והצמחים שלכם

ניקוי אביב טיפים לגינה ורדים חותכים שיחים

כאשר אתה עושה סיור מהיר בגינה שלך, האם אתה בטוח תראה את השיחים המתים והצמחים הגוססים? תתפלאו כמה מהר ברית המילה יכולה להביא חיים חדשים לירוק.

עופרת כף בגינה

כף עופרת פרח סגול שיח אביב

תן למומחה לייעץ לך לגבי טכניקות הגיזום הנכונות, השונות עבור כל צמח. לדוגמה, יש לי שיח קייפ פלומבגו בגינה והוא ללא רוח חיים. לכן אני קורא הרבה ומחפש רעיונות כיצד אוכל להחזיר לחיים כמה צמחים קמולים. אני מקווה לתוצאות נפלאות בחודשים הקרובים.

 להחזיר את הצמחים לחיים

תחילת עונת הגן אביב גדר כוס עץ רב שנתי לבנים

אז עכשיו בחזרה לגזירה: אתה יכול לקצץ ולהסיר בקלות את חלקי הצמחים המתים, הצמחים החיים בגינה שלך יעניקו לך יופי חדש. אתה עשוי אפילו למצוא את עצמך בהשראה לשתול כמה פרחים חדשים כדי להפוך את שטח החוץ שלך ליפה עוד יותר!

העריכו את עיצוב הגינה שלכם

גינון לוחות דשא חצץ בטון

כבר פינית עפר וחלקי צמחים מתים מהדרך, עכשיו אתה יכול להתרכז בעיצוב האזור החיצוני שלך. שקול את פריסת החצר, מהשבילים והישיבה אל הדשא ועד השיחים.

מילוי חצץ

עיצוב נוף גינה קטנה ריצוף חצץ לוחות בטון

אולי במקומות מסוימים צריך למלא חצץ? או שאתה צריך אבני דריכה חדשות אי שם בחצר?

גדר גינה מעץ גבוהה

פינת אוכל חצץ מדשאה בחצר האחורית

כעת תוכלו לקבוע מקום חדש וטוב יותר בחצר ולמקם שם את שולחן האוכל שלכם. שינויים כאלה קלים יותר לבצע באביב, לפני שמזג האוויר יהיה חם מאוד, אז זה הופך להיות מעצבן ומשעמם להזיז חתיכות כבדות, נכון?

שפר את הגינון שלך

מרקם שתילת גינה צבע דשא נוי

במהלך ניקוי האביב, אתה בדרך כלל מפנה מקום פנוי לפרחים וצמחים חדשים. אז זה הזמן לבדוק את בחירת הזנים החדשים. באופן אישי, עברתי לכאן ביוני האחרון ושתלתי כמה עשבים וצמחים מקומיים בחצר הקדמית. לא כולם שרדו את החורף הקר. אבל עכשיו אני יודע, אני צריך כאן צמחים עמידים, ואני מתכוון למלא את החללים הריקים בזנים קשיחים. חי ולמד, זה נכון?

גידול צמחים תלויים בעלים בצבע אדום

חידשו את האדניות שלכם

ברזל אדנית ישר חלודה אופטית חבצלות ירוקות

לרבים מאיתנו בהחלט אין חצרות גדולות, אך עדיין יש להם כנראה מספיק מקום לכמה אדניות. המרפסות והטרסות המקורות שלכם יכולות להתפנק גם ביופי, עם צמחים שנבחרו בקפידה בעציצים, מיכלי פרחים או אדניות שממלאות את החדר.

בנה מיטות מוגבהות מעץ

גג גג מיטות עץ מוגבהות כדורי בוקס דשא

בדיוק מה שעשית בגינה שלך, עליך לעשות גם כאן: הסר כל צמחים מתים מהמיכלים שלהם וקנה חדשים במידת הצורך. עכשיו יהיה זמן טוב להחליף את הגידולים שאינם מצליחים בחדשים.

אורן יפני מוסיף צבע

גן עיטור גן עלים יפניים עלים אדומים אדניות גבוהות

האם יש עציצים הזקוקים לגיזום וקיצוץ? האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות סיר חדש? אולי הגינה שלך יכולה להפיק תועלת מצבע חדש, כפי שהדוגמה להלן מראה, הצמח בצבע חלודה בקופסת פרחים תואמת! לוכד עיניים נהדר בגינה!

דיכונדרה צמחים תלויים דשא נוי אלוורה דקו

תסתכל על הגשם הכסוף, העלים שלו נופלים מעבר לקצוות האדניות הגבוהות? אולי צמח זה משגשג טוב יותר באדניות מאשר באדמה, מכיוון שניתן בקלות לכסות את מיכלי הפרחים בשכבת הגנה מפני כפור במקרה של התקפי קור בעתיד! אני חושב שאני יודע עכשיו היכן טוב גשם הכסף שלי!

עציץ לקישוט מרפסת צמחים עסיסיים

האם אתה גם אוהב אדניות מעניינות? אז אל תהסס להוסיף אלמנטים בולטים לעין החיצוניים המשקפים את הסגנון שלך ובחר באלה כמו מיכלי הצמחים למטה עם כישרון אמצע המאה. המבחר הנהדר הזה מגיע מ- Hip Haven.

הקצאת טיפים לניקוי מעיינות עיר גדר

אני רוצה לסיים את המאמר שלי כאן בקרוב, אבל לפני זה רק להזכיר לכם במהירות: היו גאים בכל סנטימטר מרובע בגינה שלכם, גם אם הוא קטן. ואל תדאג מה השכנים שלך עושים בחצר שלהם. ואל תחשבו שהגינה שלכם קטנה מכדי ליצור שם נוף יפה. התמונה למטה מראה לך, אפילו בשטח מוגבל, אתה עדיין יכול לקבל כמה החלטות עיצוב מופלאות. אני לא יודע מה איתך אישית, אבל התמונות שהוצגו היום באמת עשו לי מצב רוח לגינון! אני לא יכול לחכות להתחיל לנקות ולעצב מחדש את החצר שלי. אני מבטיח לכתוב על החוויות כאן במהלך השבועות הקרובים ולעדכן אתכם בכל שינוי גדול בגינה שלי. עכשיו אני רוצה לאחל לך הרבה שעות נעימות גם בגינון שלך!