טיפי השקיה-דשא מפזרים מפזרים דשא מפזרים השקיה

כמובן שהדאגה העיקרית לטיפול טוב במדשאות בקיץ כוללת השקיה סדירה של הדשא. אך עליך לשלב זאת עם פעילויות חשובות אחרות לטיפוח הדשא – כיסוח ודישון. דשא ירוק ויפה דורש להתחשב בכל שלושת שיטות הטכנולוגיה ולהתאים אותן בהתאם כדי שהדשא ייראה ירוק ופריך. עשבים צעירים דורשים השקיה תכופה יותר, בסביבות 10 ליטר מים למטר מרובע. מה עוד חשוב לדעת על השקיית הדשא שלך? תוכל לגלות בסעיפים הבאים.

השקו את הדשא: קחו בחשבון את סוג הקרקע

רעיונות לשטח הדשא להשקיה-טיפים לטיפול בשטח הדשא

טוב לדעת איזה סוג של אדמה נמצאת מתחת למדשאה הירוקה. לסוג הקרקע יש חשיבות מיוחדת להשקיה. עם קרקעות חרסית, אינך צריך לעשות זאת לעתים קרובות במיוחד להשקות את הדשא, כדי למנוע החזקת מים שם. אדמת החימר מתייבשת לאט יותר ואם אכן מתרחשת השקיית יתר, הדשא יכול להירקב.

טיפים להשקיית טיפוח דשא לגינה מערכת ממטרה

לקרקעות חוליות יש מבנה מתפורר ונראות בהתאם (בניגוד למראה הדביק והבוצי של החימר כשהוא רטוב). שופכים אותם פעמיים יותר מהחימר. הכלל עבור שני סוגי הקרקע הוא סביב 20 ליטר מים למטר מרובע.

השקיית הדשא – טיפים למדשאה יפה

טיפוח דשא לגינה-השקיה נכון-טיפים להשקיה

מתי הזמן הטוב ביותר להשקות את הדשא? – שאלו רבים מהקוראים הרבים שלנו. עדיף בשעות הערב המוקדמות או מוקדם בבוקר כשיש עדיין טל. בערב ובשעות הבוקר הקרקע קרירה יותר והמים יכולים להיספג טוב יותר ואינם מתאדים במהירות תחת שמש הצהריים. לכן, לעולם אל תשקה את הדשא שלך במהלך היום, לעולם לא בצהריים כשהשמש הכי חמה! טיפות מים קטנות יכולות להתעכב על הדשא הרטוב ואז להפוך לאלפי כוסות זכוכית מגדלות זעירות מתחת לשמש הבהירה. זו הדרך המהירה ביותר לפגוע בדשא הצעיר. לכן אנו ממליצים לך לא לקחת סיכון זה.

השקיית מדשאות יכולה להיות אוטומטית

מערכת ממטרות-מערכת השקיה-טיפים לטיפוח גינה

להשקות צמחי גינה ומדשאות ביד

השקיית גינת דשא ביד עם טיפים לפזר צינורות

השקיית הגינה היא כיף לילדים ממש

מים מתיזים טיפול כיף לילדים בצינורות כיף זה כיף

עשה זאת בעצמך רעיונות יצירתיים למערכות השקיה

רעיונות יצירתיים המפזרים השקייה מדשאה עשויים מבקבוק פלסטיק

שימוש חכם במי גשמים

רעיונות יצירתיים-מערכת השקיה-השקיית מי גשמים