פרחים-באביב-צבעונים-סיגליות

האביב כמעט כאן ולגינון הגיע הזמן לחשוב אילו פרחים מתאימים לגינה שלנו. נרקיסים, צבעונים, סיגליות הם אינספור הפרחים שתמיד מקבלים את פנינו כאשר אנו יוצאים וכאשר אנו חוזרים הביתה. טיפי טבע והנחיות טיפול לגינון נכון צור אחו של פרחים, יעזור לך ליצור את המקום שאתה רוצה כגן עדן קטן עלי אדמות.

 צור אחו פרחים – גינון רצוי, בבקשה!

גינה-עבודה-באביב

צור אחו פרחים ותיהנה מההדר המלא של הגינה שלך באביב, עליך לקחת בחשבון כמה דברים. מיקומים שאינם כפופים לצעדים כבדים ושטופי שמש ככל האפשר מתאימים. קרקעות דלות בחומרים מזינים וסחורות באופן אידיאלי חשובות. אם תכולת התזונה גבוהה, מומלץ להסיר את שכבת הקרקע העליונה או לערבב חול או חצץ דק לחמוק. ככל שהאדמה רזה יותר כך קל יותר לשמור על אחו פרחים. לאחר מספר שנים, כמה עשבי אחו שולטים על מקומות עתירי חומרים מזינים, שהם נפוצים גם בכרי דשא חקלאיים קונבנציונליים. בעת הזריעה האדמה חייבת להיות לחה, גם בשבועות הראשונים לאחר הזריעה אסור להתייבש השטח. הזרעים עושים את ההבדל בין הצלחה לכישלון. הוא צריך להיות מורכב ממיני אחו מקומיים וילידים.

צור אחו פרחים – אילו פרחים נכנסים לגינה שלי?

פרחים-מעלים-גדר-קיר-באביב

יצירת אחו פרחים תהיה אחד מסדרי העדיפויות שלנו באביב. ישנם מספר רב של סוגי פרחים אפשריים שיכולים למצוא בית יפה בגינה שלנו. אז נזכיר כמה מהם גם כאן. הפרחים, למשל, אוהבים את לחות הקרקע והיה נוח להעביר את שאר החורף מכוסה. זמן הפריחה מתרחש בימי שמש ונגד מזיקים ועבור חומרים מזינים נוספים רצוי גם לזכור זאת.

כמה פרחים עם מאפיינים מיוחדים

ציוד אחו פרח גינון

ורד חג המולד הוא מבשר האביב, מעדיף מקומות מוצלים והוא צמח רב שנתי. מכיוון שהוא פרח ירוק עד לרוב, הוא חובה בכל נוף.

דליות וחינניות

אילו-פרחים-יבואו-לשתול-באביב

פרחי הדליה מגיעים בהרבה וריאציות שונות. מקומות שטופי שמש הם מאוד פופולריים בגלל זה, ומכיוון שהפרח אוהב חום, כמה אוהבי גנים מעדיפים לשתול אותם בחדר לפני תחילת העונה. כאשר הם נחשפים לחום ולחות, הפקעות מתחילות להירקב. אז היו זהירים!

צור גינת אביב עם פרחים

הריח הבלתי ניתן לעמוד בפניו של החבצלות באוויר אומר לנו שהאביב בדרך. עם הרבה אור שמש וההשקיה מספקת, הם קוסמים לנו לאורך כל המעיין.

 זמן נפלאפרחים יפים באביבפרחים שונים במכונות-מעייןסיגליות-באביב-בווריאציות גדולותליצור גינת פרחים יפהשיחי ורדים-באביב-בוורודנרקיס-יפני-סחלבים-פרחים לבניםנרקיסים-באביב-גינוןצור יקינתונים-כחול-גן-אחוצבעונים צהובים וכתומיםגינה-אחו-באביב-גינוןפרחים-בצבעים-יפיםצור גינה-אחו-באביבצור-גינה-עם-פרחים-באביבגינון-עם-פרחים-סיגליותגינון-עם-פרחים-באביבאביב-פרח-צור-צבעוניםהפרחים היפים ביותר באביב