רעיונות עיצוב גינה בגינה בצבעונים צבעוניים

קבל השראה מהפשוטים והמעניינים האלה רעיונות לעיצוב גינות, וליצור גינה באדנית. מצפים לימי האביב הקרובים ואוספים רעיונות והצעות לעיצוב גינה מקורי. צבעונים, נרקיסים ויקינתונים הם פעמוני האביב. בעציץ קרמיקה ניתן לשתול דיאסיה ורודה מוקפת צבעונים. עדיף לבחור צמחים עם ניצנים סגורים. אלה בהחלט ייפתחו תוך מספר ימים וימלאו את המיכל בצבע.

רעיונות לעיצוב גינות – מאוהבים בוורוד

רעיונות עיצוב גינה בגינה באריזה זוגית לאדנית

אחד הפשוטים, אך היעילים ביותר רעיונות לעיצוב גינות הוא לחבר בין שתי אדניות מגולוונות עם חתיכה צולבת. זה המקום המושלם לשתול ציפורנים רב שנתיות. לעורר את צמיחת הציפורנים כך שתמיד יהיו לך פרחים טריים ושרכים בעציצי הפרחים שלך. גינה זו באדנית תפרח במיוחד בקיץ תחת השמש והשקיה סדירה.

רעיונות לעיצוב גינות – מראה יפה

רעיונות עיצוב גינה בגינה באדנית ורוד אדום

זרוע נדנדה מעץ בצבע אדום יכולה להפוך בקלות למבטא. שתלו ציפורנים חד -שנתיות ודיכונדרה זוחלת כדי להעניק לגינה שלכם מראה שופע. אל תשכח לאטום את תחתית המיכל בפלסטיק כבד.

ריח האביב

רעיונות עיצוב גינה בגינה בסל בד העציץ

בדוק את ההצעה הזו מתוך זה רעיונות לעיצוב גינות בְּ. הצמחים בניחוח יפה חשובים במיוחד לגינה באדנית. סל ומחזיק ארוג יכול לשמש כמכל לפרח ריחני. אתה יכול לתלות את הבושם הטבעי הזה בכל מקום כדי שתוכל ליהנות מהריח. ישנן אפשרויות רבות לבחירת צמחים ריחניים, כמו גם כל שילובי הצבעים האפשריים כמו לבן, ורוד, סגול, אדום או צהוב.

עציץ כעריסה

רעיונות לעיצוב גינה בסיר עריסת האדניות

השילוב של פלרגוניום לבן-סגול עם אמנון אמבטיה גן ורוד הוא תענוג אמיתי לעיניים ואחד היפים באמת רעיונות לעיצוב גינות. אתה יכול לשים את הצמחים בעציץ בצורת עריסה. העריסה הייתה מוגנת מפני לחות על ידי שכבת איטום. עבור צמחים שיכולים לעמוד יותר, אתה יכול לקדוח חורים קטנים בעציץ. אם זה לא אפשרי, שפכו מעט את האדמה עם מעט מים.

אלגנטיות מתמשכת

רעיונות לעיצוב גינה בארגז כלים לאדניות

ניתן ליצור גינה מושלמת באדנית בארגז הכלים הישן. צור שילוב יפה של לב מדמם, צמח הדיאסקי השנתי ועלווה ירוקה וצור את התערובת היפה הזו בארגז הכלים הישן. לאחר שתיהנו מהעיטור היפה הזה תוכלו לשתול את הפרחים לאדמה כך שיהפכו לחלק בלתי נפרד מנוף הגינה שלכם.

בושם מתוק

רעיונות עיצוב גינה בגינה בעציץ העציצים

חפשו נורות מקוררות שכבר נטועים וצומחות. צמח הזעתר הוא מבחר ממש נחמד של רעיונות לעיצוב גינות. הצמח מריח יפה וישמש בושם טבעי.

נטוע בחוזקה

רעיונות לעיצוב גינה באדנית לבן

בעת הזרקת נורות גדלות, וודא שהן נטועות היטב לקבלת האפקט הטוב ביותר.

קסם כפרי

רעיונות עיצוב גינה בגינה בנרקיס העציץ

מיכל מתכת ישן תמיד יכול לשמש כעציץ. אתה יכול להשתמש בעציץ כזה לנרקיס, למשל, וליצור קישוט לגינה עם קסם כפרי.

כמה כללים שיש לבצע בעת השתלת פרחים