מיטת כף רגל של חממה לקנות פרחי שתילה מפלסטיק

זֶה מסגרת קרה לגינה מהווה אלטרנטיבה מצוינת לחממה. אולי אתה עדיין יודע זאת מתקופתה של סבתא. הם דרך מצוינת לסייע לצמחים שלכם להירדם ולהאריך את הזמן האפשרי לצמיחת פירות וירקות. כך שתוכל להתחיל לשתול את כתמי הירקות שלך לפני תחילת האביב ואפילו לאחר סוף הסתיו. אתה יכול בקלות לבנות מסגרת קרה כזו בעצמך לגינה. חומרים ישנים כגון לבנים, לוחות עץ וקורות או חלון ישן, שניתן להשתמש בהם בצורה מושלמת כל כך, מתאימים לכך. עם זאת, במרכז הבנייה והגינה תוכלו למצוא גם ציוד בנייה פרקטי שבעזרתו תוכלו לבנות מסגרת קרה לגינה משלכם. אבל אם לא בא לך לבנות מסגרת כל כך קרה בעצמך, או שאין לך זמן, אתה יכול כמובן בקלות לקנות אותה מוכנה אצל מומחה..

מסגרת קרה לגינה לירקות

שתילת ירקות המטפלת בחממת הגינה של מסגרת האביב

אם אתה רוצה להשתמש במסגרת הקרה לגינה כדי לגדל את הצמחים שלך, אסור לך לשכוח שישנם גם זנים שלא אוהבים להשתיל אותם כלל לאחר פרק זמן מסוים. זה כולל ירקות שורש כמו גזר וסלק. אז רצוי לזרוע את אלה בגינה.

הניחו את המסגרת הקרה של הגן באדמה

גן מסגרת קרה צמחי חסה שקועים

מצד שני, ירקות ירוקים כמו רוקט, כרוב ומנגולד שכולם עשירים בחומרים מזינים וויטמינים מתאימים במיוחד. אתה יכול לשתול אותם במסגרת הקרה בגינה כל כמה שבועות ברגע שטמפרטורת האדמה תהיה מעל 10 מעלות. אתה יכול לבדוק את הטמפרטורה באמצעות מדחום רצפה. ההצלחה בגידול הירקות תלויה גם בטמפרטורה זו. בהתאם לאזור, אתה יכול להתחיל לזרוע כבר בינואר. אם הרצפה עדיין קרה מדי, חזור על המדידה כל שבועיים עד לזמן הנכון.

מנגולד שוויצרי ומסקלון למסגרת הקרה לגינה

חממה בניית גן מקלות חממה חציר לגידול ירקות

מנגולד הוא סוג של סלט שמשגשג וגדל גם בעונות הקרירות. לכן, מנגולד שוויצרי מושלם גם למסגרת הקרה לגינה. לפני זריעת הזרעים יש להשרות אותם במים ולהכין אדמה רופפת מהולה בקומפוסט. הזרעים מתחילים לנבוט בתוך 10 הימים הראשונים. בעת הקציר, עדיף להסיר את העלים החיצוניים תחילה. אתה יכול להשתמש בהם להכנת סלטים טעימים ולספק לגוף שלך מינרלים וויטמינים חיוניים. לשתילים המנגולד יש טעם קליל ומתוק.

מסגרת קרה לגינה עם מכסה ציר

גן מסגרת קרה מכסה חלון זרעי ירקות

מה שמכונה mesclun הוא גם זן בריא הגדל במהירות. אתה יכול בקלות לשלוף את השתילים שצמחו במסגרת הקרה של הגן מהאדמה ולשתול אותם עם הסלטים המוקדמים בגינה שלך. ניתן גם לחלקם ולשתול אותם במועד מאוחר יותר.

טיפים למסגרת הקרה לגינה

צמחים מיטת קפיצה השקיית מים השקיית טיפים לגינה

המסגרת הקרה לגינה זקוקה לאותה תשומת לב ואכפתיות כמו כל מיטה אחרת שאתם מכירים. לכן יש להכין את כדור הארץ באופן קבוע ואסור לשכוח השקיה ואוורור. כדי לשמור על סדר הדברים, סמן את הצמחים ואל תשכח להשתיל אותם בזמן טוב.

סימון צמחים במסגרת הקרה בגינה

עץ פירות דג ירקות פירות מכסה אביב גינה ליצור

אם אתם משתמשים במסגרת קרה ופתוחה לגינה שאתם שומרים פתוחה במהלך היום, אל תשכחו לסגור אותה בערב. אחרת, אתה מסתכן שהצמחים הצעירים יקפאו למוות. אחרי הכל, הם רגישים עוד יותר. עם זאת, במהלך היום עליך לשמור על מסגרת קרה זו פתוחה, אחרת החום עלול לגרום לה להיעלם, במיוחד בימי שמש..

מסגרת קרה עשויה מחבילות קש

קש חציר קש פרג עשה לעצמך חלונות זכוכית רעיון לגינה

מכסים את המסגרת הקרה בנייר כסף

רעיון גינה מסגרת קרה נייר מיטת ירקות

ניתן לזרוע ירקות נוספים באוגוסט ובספטמבר. כך תוכלו להאריך את העונה. השאר את המסגרת הקרה לגינה פתוחה או הרם אותה בעזרת תומך. אין צורך לסגור את המיטה עד שתתחיל עונת הכפור.

מסגרת קרה לגינה בסגנון וינטאג ‘

מסגרת ארוחת בוקר וינטג 'בניית diy רעיון אביזר לגינה

מסגרת קרה קבועה עשויה לבנים עם חלון כמכסה

מסגרת ארוחת בוקר לכיסוי חלון לבנים ליצור פרחי ירקות