לטעום לזניה דרך חדשה

גן לזניה – מה זה אומר? אולי לא שמעת על זה עד עכשיו. כן, זהו אחד חדש ה, דרך מעניינת לעצב את הגינה שלך ולעצב את מיטות הגינה. עם זאת, גינון לזניה הוא הרבה יותר קל משיטות גינון אחרות מכיוון שהוא אינו דורש חפירה או עיבוד. כל שעליך לעשות הוא ליצור ייחורים על הקרקע ולאחר מכן לשתול אותם בגזירים. אתה יכול לעשות זאת בגן הפרחים שלך, כמו גם בגן הירק. כל עוד אתה מקבל את הגזרי בפרופורציות המתאימות, תוכל ליצור גינה עשירה. עם הזמן, הגזרי ייגמרו, אך תהיה לך אדמה עשירה ופורייה.

רעיון לעיצוב גינות – עצות חשובות לגינת לזניה

רעיון לעיצוב גינה לשקול מידע חשוב לזניה

מה אתה יכול לשים בשוליים? בשולי גן הלזניה תמצאו דברים כמו גזרי עלים מיובשים מהעצים בסתיו, קש, עיתון, פסולת קרטון או ירקות מהמטבח, גביעי קפה, עלי תה ועשבים שוטים. כאן תוכל להשתמש בכל מה שאחרת היית זורק על ערימת הקומפוסט ובכל מה שבאמת צומח באופן טבעי. אם אתה גר ליד יער או אם יש לך הרבה דשא בדרך, אתה יכול אפילו להשתמש בו. אם אתה לא חובב מוצרים ירוקים, אולי תבקש מהשכנים שלך לשמור עבורך את הגזרות מהמשקים שלהם..

עיצוב גינת לזניה. ראשית, צור את גינת הלזניה שלך במוחך, בדיוק כפי שאתה מדמיין זאת. אתה תהיה עם זה רעיון לעיצוב גינות להיות מרוצה לחלוטין. הקפד ליצור מדרכות בין המיטות. זה יקל עליכם להסיר את העשבים ולהשקות את הגינה. אתה יכול לשים את הגזרי ישירות על הקרקע או לעצב אותם עם לבנים או עץ. אתה יכול להשתמש גם בצמיגים, למרות שסוג גינון זה עובד הכי טוב והכי קל שם כשיש לך מיכל גדול יותר. אתה יכול ליצור מיטות כאלה בקצה הדשא בצד ימין למעלה או ליצור אזורים אחרים שקשה לגשת אליהם. אתה יכול אפילו לנסות חצץ אם אתה רוצה להפוך את האזור הזה לגינה.

האם אתה מחפש רעיון חדש ומעניין לעיצוב גינות?

רעיון לעיצוב גינות, מקורי, מעניין, קישוטים רבים

מבנה השלוחות. השלוחה הראשונה צריכה להיות שכבת קרטון או עיתון. זה מונע מהעשב או העשבים להיכנס למיטת הלזניה. להרטיב את השכבה הזו בתחתית כך שהיא תחזיק יותר טוב. השלוחה השנייה צריכה להיות על שכבות מתחלפות של מוצרים “חומים” ו”ירוקים “. הפריטים החומים הם דברים כמו עלים מתים, קש ועיתונים. המוצרים הירוקים הם צמחים, עשבים שוטים ופריטי קומפוסט. כדאי לשים שכבה חומה ולאחר מכן שכבה ירוקה עד שתגיעו לגובה שאתם רוצים שהמיטה תהיה. עובי השכבות צריך להיות בעובי של שניים עד שלושה סנטימטרים.

יתרונות גן הלזניה. גינון הלזניה הוא אחת השיטות הקלות והטובות ביותר רעיון לעיצוב גינות לכל המתחילים. אתה יכול לעצב מיטה כמעט בכל מקום, באופן מיידי. אין צורך בחפירה או עיבוד אדמה, כך שאתה לא צריך לחכות שמישהו יעשה את זה בשבילך או להקריב את הזמן שלך כדי לעשות זאת בעצמך. אתה יכול לשתול מיד. כך או כך, תהיה לכם גינה עשירה. השכבה החומה תחזיק היטב את הלחות בקרקע. צריכה להיות פחות עשבים שוטים מכיוון שהשכבה הראשונה מונעת מגדילה של עשבים שוטים. הגן הוא כמעט כולו קומפוסט, כך שלא צריך להוסיף דשן אחר. האדמה שלך תהיה עשירה ורכה, מה שמקל מאוד על העבודה אם תחליט לחזור לגינון מסורתי.

רעיון עיצוב גינה זה מציג שיטה פשוטה מאוד

אנשי עיצוב גנים גינון סוג לזניה לא קשה

גן הלזניה הוא נהדר רעיון לעיצוב גינות במיוחד עבור גננים מתחילים. זוהי שיטת גינון פשוטה, הן בתכנון והן בשתילה. מיטות עם שיטות גינון לזניה הן מאוד תכליתיות בעת השתילה. באופן זה ניתן להשתמש בחומרים טבעיים להעשרת הקרקע ולהגנה עליה מפני עשבים שוטים במקביל. גן הלזניה הוא גם דרך להיפטר מחומר חצר מת ומת.

והנה טיפ אחרון במיוחד בשבילכם: זבל סוסים אידיאלי לגינון לזניה. הוא שוכן היטב בין השכבות הירוקות והחומות ומשמש כקומפוסט עצמו. עם זאת, אם אתה רוצה להוסיף זבל סוסים לגן הלזניה שלך, אתה יכול להשתמש בו כשכבה נוספת. אנו מאחלים לכם הרבה כיף ונעימים בגינת הלזניה שלכם!

השכבה הראשונה צריכה להיות קרטון או עיתון

רעיון עיצוב גן אלמנטים קומפוסט זבל לסדר

גינון לזניה – שיטה קלה לכל המתחילים   רעיון לעיצוב גינות, כמה מיטות נוצרות להפליא

זה נראה מעניין ומקורי  רעיון מקורי מעניין שיטה פשוטה הקלה למתחילים

צמחים, עשבים שוטים ופריטי קומפוסט לגינת לזניה

רעיון לעיצוב גינה צמחי לוחות עץ

בוודאי תרצה את הרעיון המעניין הזה לעיצוב גינות

ערוגות פרחים עם עץ או לבנים