מבחר צמחי מרפסת בשילוב כיסוי גלי

גדול או קטן, מבריק כמו משי או קטיפה, שנבחר בגוון אחד או בצבעים מנוגדים, כל פרח מגיע לעצמו בהרכב המעוצב היטב. לכל אחד מגיע המקום שלו בים הפרחים הזה. המראה ממש מענג ומיד מושך אליו הרבה מבטים. קבל כמה טיפים כיצד מבחר צמחי מרפסת ונסה ליצור את היופי הזה במרפסת שלך. צור שם זוגות בצבעים עזים שישמחו אותך כל הקיץ.

הבחירה הנכונה של צמחי מרפסת

צמחי מרפסת בוחרים שילובים של אריחי רצפה מעץ צבעוניים

שימוש בצמחים בגדלים וצבעים שונים היא דרך אחת להוסיף יותר ביטוי להרכב הכולל. אז בגלל זה היא נראית כל כך יפה פטוניה יפה מְזוּוָג עם המעודן חִנָנִית או הקנס קליברצ’ואה.

מבחר צמחי מרפסת – לשלב בזוגות

מבחר צמחי מרפסת משולבים צמחים ירוקים של קליברצ'ואה

אם אתה רוצה להשיג אפקט מבריק, אתה יכול להרכיב פרחים וצמחים עם עלים בצורות שונות. זה נראה נהדר, אנחנו יכולים רק להבטיח לך. לדוגמה, תוכל להשתמש בכותרת המעוגלת של ורבנה (ורבנה) והצבעים הנוצצים של דימורפוטקה (סל כף) או Gaillardia (פרח קוקד) לשלב יחד. כל פרח יפה בפני עצמו, המטרה העיקרית שלנו בהלחנתו היא להוציא את יופיו החוצה. ניסו באומץ! התוצאה הסופית בהחלט תהיה מדהימה!

קנבוס קשת ודליות

צמחי מרפסת קשת קנבוס דליות מרפסת קטנה

הצבעים בזוגות הפרחים יכולים גם להיות מרכיב מכריע בקומפוזיציה. ניתן לבחור צמחים בצבעים מנוגדים או בגווני צבע דומים. הגוונים הקרובים מתיישבים מאוד זה עם זה, כך ששום דבר לא יכול להשתבש אם תשלבו כמה פרחים בצהוב וכתום, ורוד ואדום, כחול וסגול יחד. ניגודי הצבעים בולטים עוד יותר, כך שתוכל ליצור מראה עוצר נשימה במרפסת שלך. לדוגמה ברצ’יקום כחול ו צהוב חַרצִית אוֹ תפוז זיניה ו סָגוֹל פטוניות בזוגות. איך אתה מוצא את?

צור ניגודים

קופסת פחיות תלויות מפח Faecherblume

הטרנדים האחרונים בצמחי מרפסת

האופנות האחרונות כוללות משחק ציורי וצורות, פרחים ועלים בו זמנית. אך כאשר בוחרים את הצמחים והפרחים בזוגות, עליכם לשקול גם את קצב הגידול של כל אחד מהם ולהתאים אותם לאחרים. רק כך הצמחים לא יתווכחו על שטח ועוד אור, ותוכלו ליצור קומפוזיציות מקסימות. המאמץ שווה את זה, כי יהיה לך ים של פרחים אמיתי במרפסת שלך ותיהנה מצבעים נהדרים כל הקיץ. אנו מאחלים לכם הרבה הנאה!

סָגוֹל קליברצ’ואה קישוט מרפסת קיר סלסלת תלייה סגולה של קליברצ'ואה

חזור על צבעים

שילובי פרחים קופסת פרחים צמחים תלויים

סוגים שונים בעציץ הפרחים

מבחר צמחי מרפסת מעקה עץ סיר משולב דשא נוי

מבחר צמחי מרפסת פטוניות ארגז מעקה גרניום לבן  מרפסת פרחים צמחים מעקה ארגז מיני ורדים

צמחי מרפסת מעקה ארגז פרחי גרניום  מרפסת פרחים עשבי תיבול בזיליקום בוקר אוקטובר

מבחר צמחי מרפסת petunia creeper Verbena saxifrage

מבחר צמחי מרפסת בשילוב צמחים תלויים של גרניום אדום

מבחר צמחי מרפסת משולבים פטוניות Calibrachoa

מבחר של צמחי מרפסת משולבים קופסת אמנון

מבחר צמחי מרפסת מעקה מרפסת בצבעים שונים