פרחים שומרים על רעיון מצב רוח שמח לשמש הקיץ הטרייה

בטח יש לך חלום סודי, כן? אתה בוודאי רוצה מרפסת יפהפייה המציגה פריחה נהדרת בכל עת של השנה. עכשיו זה חלום מציאותי לחלוטין. חשוב להכיר באמת את הפרחים הגדלים שם ולשחרר את דמיונך. נחשו אילו סוגי פרחים פורחים בעונה הקרה וניתן לכם טיפים מתי להשתמש בהם לשתול פרחי מרפסת פחית.

צמח פרחי מרפסת – ירוק את המרפסת כמו המקצוענים

עציצים כיסאות פרחי שולחן רעיונות עיצוב רהיטים צבעוניים

אתה עדיין יכול לשמור כמה ילדים בני שנתיים בקופסאות או בקופסאות עם נורות לשתול פרחי מרפסת. או אם יש לך קופסת צבעונים, עדיין תוכל לשתול שם גבעול או שניים של סיגליות (ויולה) וחיננית (בליס) בסתיו. השקו את הפרחים החדשים מיד. שני סוגי הפרחים שומרים על עלים ירוקים בחורף, מה שמביא רעננות רבה לסביבה החשוכה. בתנאים הנכונים, סיגליות שומרות על הצבעים המדהימים שלהם לאורך זמן, אפילו מתחת לשלג. אבל השילוב המרהיב ביותר יקרה באביב, כאשר כל שלושת סוגי הפרחים יפרחו במקביל.

אם אתה אוהב את הגוונים הכחולים, תוכל לאחר מכן לשלב גם את יקינת הענבים (הנקראים עדיין מוסקרי או יקינת הביסאם) בשילוב זה. אבל אם אתה רוצה ניואנסים לבנים או צהובים, בחר נרקיסים.

צמח פרחי מרפסת – אילו שילובים נראים טוב במיוחד?

פרחי קדרות ארגזי כיסאות מתקפלים שטיח מעץ נירוסטה

אפשרויות רבות ושונות עומדות לרשותך, אם תוכל לשתול פרחי מרפסת ורוצים להפוך את המרפסת שלכם לנווה מדבר ירוק קטן. אם יש לכם צמחים ירוקי עד הגדלים בעציצים או בקופסאות גדולות, זה יכול להיות תוגה (עץ חיים) או ברוש, קיסוס או כל סוג אחר של עצי המחט הידועים. הסיגליות צומחות טוב במיוחד מתחת לעלותן הירוקות עד ומתאפיינות בצבעוניותן המרהיבה. המקום חייב להיות שטוף שמש, שהוא תנאי הכרחי לגידול טוב של הפרחים הקטנים והיפים. באביב ובסתיו, אתה צריך להשקות אותם באופן מתון, בקיץ – בשפע. אך הימנע משימוש בעודף מים.

לשילובים אלה יש אפקט דקורטיבי מתמשך. אם הסיגליות מאבדות בהדרגה את הקסם שלהן, תוכל להסיר אותן בזהירות. במקומם תוכלו לשתול סוג גדול מספיק של פרחים הפורחים מדי שנה, למשל לובליה, פטוניה, ציפורן חתול, דיאסיה. כך תמיד יהיו לך צבעים יפים במרפסת, לא?

צמחים למרפסת – עשבים העמידים בפני הקור

יכול לעמוד בפני רעיונות הדקו הקרים כיסאות שכיבה רהיטי ראטן

עשבים ירוקים רבים כגון זבב אפור-כסף קומפקטי (Festuca cinerea) או צמח ירוק שמנת בגובה של כ -30 ס”מ (Carex morrowii) יהפכו את זמנכם בחורף לידידותי יותר ובוודאי ישפרו את מצב הרוח שלכם. קנה הגמד היפני הצהוב (Hakonechloa macra), דשא מנקה מנורות צהוב-חום פורח עשיר (Pennisetum) ודשא הנוצות הדקורטיבי (Stipa tenuissima) הם גם דקורטיביים מאוד. מיכלי הקרמיקה מגנים על הפרחים והצמחים הירוקים עד הקור וכך הם ישמרו על קסםם הטבעי גם בעונה הקרה. עם זאת, אם אתה רוצה את הבית או הדירה שלך בסגנון מודרני.

צמחים ופרחים מספקים פרטיות במרפסת

מרפסת ריהוט ורוד וחוסך מעקה עץ צהוב

פרחי אביב מרעננים את המרפסת

מסך ריהוט מרפסת יקינטון מסך פרטיות

כל מי ששותל גינת ירק במרפסת באביב יאכל ירקות טעימים בקיץ

רעיונות לעיצוב גינה דשא עגבניות קיץ ירוק עד במרפסת

קנה הננס היפני יכול לסבול היטב את הקור

צמחי מרפסת סוגי פרחים קרים מעצבים מעקה מתכת

מרפסת פרחים צמח דלי ברזל סל סל עץ ארגז עץ מראה כפרי

רעיונות עיצוב לכריות מושב יפות למרפסת ספות מרופדות

פרחים צמחים עץ תפוז קיץ שמש בסגנון ים תיכוני

בחר עצות טיפול רעיונות ירוקי עד יכולים לסבול את הקור

צורה צמחים רב שנתיים דשא ירוק עד שולחן עץ מעקה מתכת מנירוסטה

צמחים ירוקי עד באביב ריהוט עץ סובלני קור

רעיונות אדניות שותלים עציצים בחודשי החורף הטריים בחוץ

פרחים יפים לגינה יוצרים התפוצצות צבע אמיתית