רעיונות לרהיטים לחתולים-לקנות-לשחק-לגרד-לישון-לטפס

עשו משהו טוב לחתול שלכם ועיצבו נוף טיפוס משלה. מלבד עמוד הגירוד הקלאסי, ניתן להשתמש למטרה זו גם באלמנטים שונים לקיר, המורכבים מערסלים ובתים להסתרה. ריהוט כזה לחתולים מגיע במגוון רחב של גרסאות ואינו צריך לתפוס הרבה מקום. האם תרצה נוף רהיטי חתולים לטיפוס, גירוד ושינה, אתה יכול להשתמש בכל אחד ממוצרי החיות המהנים הבאים.

ריהוט חתול לקיר – טרקלין נעים

ריהוט חתולים טריקסי-טיפוס על הקיר-כיף-חיות מחמד-אזור משחקים

אם החתולים מקבלים משהו לעשות, הם שוכחים את כל הרהיטים האחרים שהם בדרך כלל הורסים. שמור על הספה והווילונות שלך על ידי מתן מקום לחתולים להירגע ולשחק. נוף הטיפוס מטריקסי חוסך מקום במיוחד מכיוון שהוא מחובר לקיר בהתאם לרעיונותיכם. ריהוט קיר לחתולים זמין כאן.

ריהוט לחתולים – עמוד גירוד גדול

ריהוט חתולים מגרדים לאחר-קנה-גדול-עיצוב-משחק-נוף

עמוד גירוד החתול הקלאסי כריהוט חתולים כנראה לעולם לא יאבד את המשיכה שלו. הוא מוצע בגדלים שונים ובדרך כלל מורכב מאלמנטים לגירוד, טיפוס ושינה. עיצוב עץ החתול מבית Leopet זמין בצבעים שונים והוא מורכב תוך זמן קצר מאוד. קנה פוסט גירוד כאן.

ערסל לחלון

רהיטים לחתולים ערסל-חלון-שמש-שינה-נוחות-חיות מחמד

חברת LS מציעה דגם פשוט המותקן על החלון. כך שהחתולים שלך יכולים ליהנות מחמימות השמש גם בימי החורף שטופי השמש. סוג רהיטי החתולים מורכב משני ערסלים, העליונים עם חור לטיפוס דרכו. הזמינו כאן את מיטת החתולים המקורית.

מגרד חתולים עם פונקציית טרקלין

ריהוט חתולים מודרני-מיטה-שריטה-שינה

עם מיטת החתולים הנוחה והפרקטית הזו, החתול שלכם ישכח במהירות את הפיתוי שמגיע מהריהוט שלכם. המיטה מתאימה לשריטות מסביב, אך מציעה גם מקום לישון ולהסתיר. דגם זה של רהיטי חתולים יכול להיות מותקן גם על הקיר כדי לחסוך מקום. זמין פה.

פח משחק לחתול

ריהוט החתולים משחק בין-מערה-טריילר-משחק-אפור-צבע

עם הרבה מקומות מסתור ואפשרויות משחק, סל המשחקים הוא לא רק כיף גדול לחתולים קטנים. הוא מחולק לשתי מפלסים ומצויד בצעצועים תלויים, בעוד שבחוץ משמש לגירוד. Nanook מציעה את סל המשחקים בשלושה גדלים שונים, אותם ניתן לשלב גם אחד עם השני. הזמינו כאן רהיטי חתולים.

ארון חתולים

חתול-ריהוט-ארון-בית חתולים-מגירה-מיטה-שירותים

ריהוט לחתולים יכול גם להועיל עבורך. לארון מעשי זה יש מגירה שתוכלו להשתמש בה. האזור למטה מיועד שוב לחתול ומצויד בפתח. ניתן לאחסן כרית לשינה או ארגז האשפה בארון. ניתן להשיג את ארון החתולים כאן.

קיר טיפוס

ריהוט חתולים קיר טיפוס-סילביו-מקום-חוסך-רעיון-ערכת-מתנה

אם החלטתם על ריהוט קיר לחתולים, גם גרסה זו מתאימה מאוד. ריהוט החתול שוב מורכב מאלמנטים שונים. הסט מורכב מארבעה חלקים וכולל מיטה, שני אזורי ישיבה ושכיבה וקרש גירוד, שניתן לפזר את כולם בנפרד על הקיר. הזמינו את סט ריהוט החתולים כאן.

קיר טיפוס עם בית חתולים

ריהוט-חתול-טיפוס-קיר-רעיון-בית-מזבלה-גירוד קרש-מדרגות

דגם זה לרהיטי חתולים מ- We Are Shopping הוא גרסה דומה, אך הוא מורכב משמונה חלקים, כולל בית חתולים. בנוסף, ישנם שלושה אזורי שכיבה, שוקת שינה, שני קרשי גירוד וסולם, שהופכים את הטיפוס לכיף ואת זמן המנוחה של החתול שלך למושלם. הסט זמין כאן.

גשר תלוי כחלק מחבר

חתול-רהיטים-גשר-עץ-טיפוס-קיר

אם אתם רוצים לחבר קירות טיפוס שונים זה לזה, תוכלו לעשות זאת עם גשר כזה. הגשר התלוי עשוי בעבודת יד ועשוי מעץ. מכיוון שהגשר גמיש, ניתן לחבר את הרציפים בגבהים שונים משני הצדדים. הזמינו כאן רהיטי חתולים.

אפשרות שריטה קלה

ריהוט-חתול-גירוד-קרש-מודרני-רצפת קיר

אם אתם מחפשים גרסה פשוטה יותר שבעזרתה החתול שלכם יכול לחדד את ציפורניו, עמוד הגירוד של 4Claws עשוי להיות בדיוק הדבר בשבילכם. הדגם בעל עיצוב מודרני וניתן להצמיד אותו לקיר או פשוט לעמוד על הרצפה. הקשת יוצרת גם מקום מסתור לחתול שלך. קנה כאן רהיטי חתולים.

עמוד גירוד מודרני

ריהוט-חתול-מודרני-גירוד פוסט-עץ-עשב-גירוד עמוד

ובעוד שאנחנו עוסקים בנושא “מודרני”, נרצה גם להציג בפניכם את עמוד הגירוד המסוגנן הזה. שתי המערות עשויות עץ ובעלות צורת קוביות. יש גם עמודי גירוד עטופים באצות ושני משטחי גירוד נוספים אותם ניתן לחבר ולהסיר בקלות בעזרת סקוטש. פוסט הגירוד של וזפר זמין כאן.

משענת לרדיאטור

ריהוט-חתול-רדיאטור-מיטה-במבוק-כרית-שינה

זה ידוע שחתולים אוהבים את זה נחמד וחמים ונעים. בחורף אתה יכול להבטיח להם זאת על ידי תליית מיטה על הרדיאטור. לדגם של רוזווד צורת חבית והוא עשוי במבוק אטרקטיבי. ריהוט החתול מצויד גם בכרית נוחה. הזמינו את המיטה כאן.

ערסל עם מעמד

משטח לריהוט חתולים-ערסל-מסגרת-עץ-קטיפה

אנו בני האדם אוהבים ערסלים. אז למה שלא תפנקו את החתול שלכם בכמה שעות נעימות בכסא הנוח הזה? אתה יכול לעשות זאת עם ערסל מסגרת עץ זה. הערסל יכול להיות קבוע גם למסגרת כך שלא יתנדנד. המודל הוא גם רעיון מתנה נהדר לאוהבי חתולים. הזמינו כאן רהיטי חתולים.

ערסל לכסא

ריהוט-חתול-כיסא-ערסל-רעיון-מגן-שמיכה-ניתנת לכביסה

ניתן ליצור מקום מסתור טוב מתחת לכיסא חדר האוכל. כל מה שאתה צריך זה ערסל כמו זה מ- Hoobbycat. הוא מחובר לארבע רגלי הכיסא, אך ניתן להניחו גם על המושב כדי להגן עליו מפני שיער חתול. הכריכה הרכה ניתנת להסרה ולכביסה. הפכו רהיטים משלכם לרהיטי חתולים! זמין פה.

מערת חתולים הרגישה

מיטת-ריהוט-מערה-הסתר-הרגיש-מיטה לחתול

לפעמים החתולים רוצים לסגת לגמרי לשינה. איזו דרך טובה יותר לעשות זאת ממערה קטנה? הדגם של Kivikis עשוי לבד ובעל פתח דרכו החתול יכול להיכנס פנימה, שם יהיה נחמד וחמים ונעים. דגם אטרקטיבי זה לרהיטי חתולים זמין כאן.

עיצוב רהיטים לחתולים

כלב-ריהוט-כורסה-מקורית-עור-כרית-כלב

אם החתול אינו רשאי לשבת בכורסה שלך, תוכל לפחות להביא לה כורסה משלך, אתה לא חושב? הדגם מ- Pawhut מסוגנן מאוד ועשוי מעור סינטטי. ניתן להסיר את הכריות בקלות ולכבס אותן בזכות הרוכסן. אם תרצו רהיטי חתולים אצילים כמו הדגם הזה, תוכלו להזמין אותם כאן.

בית משחקים לחתולים לגינה

חתול-ריהוט-גינה-בית חתול-רעיון-שריטה-טיפוס-גג

בעונות החמות החתולים מבלים הרבה בחוץ. אתה יכול להפוך את הזמן שלך בחוץ לנעים עוד יותר עם בית משחקים כריהוט חתולים. אז החתולים לא צריכים לחכות בגשם עד שמישהו יפתח להם את הדלת. הגג מגן עליהם מפני גשם ושמש חזקה, כך שכנראה תראו אותם בבית אפילו פחות. זמין פה.

ארגז אשפה לניקוי עצמי

חתול-רהיטים-חתול-אסלה-ניקוי עצמי-רעיון-פרקטי-נקי

נשמע כמו חלום לא? אבל זה ריהוט חתולים אמיתי. מחזור הניקוי מתחיל אוטומטית ברגע שהחתול יוצא מהאסלה. בעת ההזמנה, תקבל גם מכסה מגן המונע מהחתול לזרוק את אשפתו כשהוא קבור. השירותים השימושיים זמינים כאן.

קערות מזון עם מעמד עשוי עץ

ריהוט-חתול-מזון-קערה-עץ-נירוסטה-אוכל יוקרתי.

השלם את הריהוט לחתול שלך על ידי קבלת סט של קערות מזון באיכות גבוהה. תוספת זו לרהיטי חתולים מורכבת ממסגרת עץ אשור נמוכה עם קערות נירוסטה. הדגמים מיוצרים בגרמניה וניתן להזמין אותם כאן.