דבר אחד בטוח – כלבים הם חלק מהמשפחה ואנחנו אוהבים את חברינו עם ארבע רגליים. אנשים רבים נותנים לכלבים שלהם לישון במיטה ובקושי יכולים לדמיין יציאה לחופשה בלעדיהם. למרבה הצער, יש דבר אחד שהיית רוצה להסתדר בלעדיו, והוא שיער הכלב. לפעמים נדמה שהכלב שלנו רק צריך להסתכל על המכונית והמושבים, תא המטען ואיכשהו אפילו תא הכפפות מכוסים בשיערו. כל בעל כלב שהכניס את כלבו למכונית יודע כמה קשה להסיר שיער לחיות מחמד והוא בהחלט לא אחת הפעילויות הפופולריות ביותר שלנו. אבל נסיעה לשטיפת מכוניות בכל פעם יכולה להיות די יקרה ובואו נהיה כנים – זה גם לא כל כך יעיל. אבל עכשיו החדשות הטובות! כל עוד אתה יודע את הטיפים והטריקים הנכונים, תוכל להסיר שיער כלב במכונית במהירות ובקלות. כדי שהטיול הבא שלך יהיה הרבה יותר רגוע ובעיקר נטול שיער, אנו חושפים את המועדפים שלנו להלן!

שיער טריק כלב הסר שיער של בעלי חיים ממושב הרכב

לא משנה אם אתה בנסיעת כביש ופשוט צריך לבקר את הווטרינר במהירות – בשלב כלשהו הכלב רק צריך להיכנס לרכב. למרות שזו לא בעיה כל כך גדולה ולמעשה לא תפגע במכונית שלך, שיער חיות מחמד שנצמד למושבים ולריפודים ובכל פינות שקשה להגיע אליהן יכול להוות מטרד של ממש. וכל בעל כלב יודע – בהתאם לגזע, כלבים יכולים להשאיר אחריהם הרבה שיער או אפילו ריח כלב לא נעים.

הסר שיער כלבים ממכוניות באמצעות שואב אבק

כיצד להסיר שיער כלב וריח מהרכב תרופות ביתיות לשיער לחיות מחמד

לפעמים הפתרונות הפשוטים באמת הם הטובים ביותר, וזה די מובן מאליו שאפשר להסיר בהצלחה שיער כלבים במכונית בעזרת סבב אבק טוב. כיום קיימים בשוק דגמים רבים עם קבצים מצורפים שונים ובחלקם יש אפילו מברשת שיער מיוחדת לבעלי חיים שמרימה אפילו את שיער הכלבים הקטן ביותר. מצורף הריפוד או מברשת הטורבו משחררים את החיבור בין השיער והריפוד וניתן להשתמש בהם באותה מידה. אם אין שקע חשמל בקרבת מקום או אם ברצונך להשתמש בשואב האבק להסרת שיער כלבים במכונית בכל זמן ובכל מקום, אנו ממליצים לך להשקיע בשואב ידני עם מספיק כוח. רוב הדגמים קלים משקל, קלים ונוחים לשימוש וניתן לאחסן אותם בקלות בתא המטען.

הסרת שיער לכלבים תרופות לבית לרכב: עם כפפות גומי ומים, אתה תמיד בידיים טובות

הסרת שיער לכלבים לרכב מברשת תרופה לבית נגד שיער לחיות מחמד

כיצד להסיר שיער לכלבים מהמכונית כאשר אין לך שואב אבק? כפפות הגומי המסחריות הישנות והטובות הן כנראה הטריק הטוב ביותר נגד שיער לכלבים במכונית. אתה יכול להשתמש בכפפות הצהובות הקלאסיות של בית המרקחת או בכפפת לטקס. פשוט לשים את הכפפות, להרטיב עם מעט מים פושרים וללטף בעדינות את המושבים והריפודים. כתוצאה מכך, השיער נדבק לכפפות ואז נוצרים כדורים קטנים, שפשוט מנגבים וזורקים. ניתן להשתמש בספוג או מטלית לחה מעט באותו אופן אם אין לך כפפות גומי בהישג יד. כיום קיימות בשוק כפפות שפותחו במיוחד להסרת שיער מן החי. למרות שאלו קצת יותר יקרים, ההשקעה הקטנה בהחלט שווה את זה!

הסר את שיער הכלב במכונית בעזרת סרט

הסר פתרון לרכך כביסה לרכב ביתי לרכב נגד שיער לחיות מחמד

כל בעל כלב שהתמודד עם שיער כלבים יודע שאתה יכול להסיר אותו די מהר וללא מאמץ רב בעזרת פיסת טייפ. טייפ היא תרופה ביתית מוכחת להסרת שיער כלבים במכונית. עם המשטח הדביק, אתה עובד את הטקסטיל מלמעלה למטה, שזו שיטה אמינה שכולם צריכים לדעת עליה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עטפו את הקלטת סביב הידיים והאצבעות כשהצד הדביק כלפי מעלה. החיסרון היחיד בקלטת הוא שתלוי בכמות שיער הכלבים שאתה צריך להסיר, יהיה צורך להחליף את הרצועות בתדירות גבוהה יותר. כי בואו נודה בזה – רצועת נייר דבק לא תעשה הרבה עבור פקינז שעיר או לברדור..

גליל מוך נגד שיער כלב במכונית

מברשת להסרת שערות כלבים כמו הימנעות משיער לחיות מחמד

לא משנה אם אתה רוצה להסיר שיער כלבים במכונית או לנקות את המעיל החדש שלך – גליל המוך הוא אחד החובה המוחלטת עבור כל בעל חיית מחמד! המשטח הדביק של הגליל הוא דרך מצוינת לאסוף בהצלחה אפילו את השיער הקטן ביותר מהפינות שקשה להגיע אליהן. פשוט העבירו את הגליל על המושבים והנייר הדביק יעשה את השאר – נשמע נהדר, לא? ברגע שתכונות הדבק יורדות, עליך לשלוף את הקלטת הישנה ורולר המוך מוכן לשימוש שוב. כדי לחסוך זמן, מאמץ ועצבים, אנו ממליצים שתמיד יהיה לך גליל מוך בתא הכפפות. למרות שזה אולי לא יעיל כמו שואב אבק, זה עדיין טריק די טוב לשיער כלבים במכונית.

הסרת שיער לכלבים תרופות אוטומטיות לבית: גם תלתלי שיער עובדים!

הסרת שיער כלבים משואב תא המטען כנגד שיער של בעלי חיים במכונית

כן קראת נכון! תלתלי המקל הישנים והטובים המעלים תלתלים יפים נהדרים להסרת שיער כלבים מהמכונית. אם השתמשת בהם בעבר, אתה יודע שהשיער שלך איכשהו נדבק אליו לבד. אז למה שזה לא יעבוד גם עם שיער של בעלי חיים? בעוד סרט דביק וגלילי מוך הם גם פתרונות טובים, הבעיה איתם היא שבסופו של דבר ייגמר להם הדבק. עם עצותיהם המשוננות, התלתלים הדביקים הם טריק טוב להפתיע לשיער כלבים במכונית.

הקלאסיקה: מכונית שיער לכלב מברשת

שיער לכלבים הימנע במכונית טיפים באיזו תדירות מברשת כלבים מושבת רכב כלבים בבטחה

אם אתה רוצה לשמור על המכונית שלך נקייה וללא שיער לחיות מחמד, אז בהחלט כדאי לך להשקיע במברשת ייעודית להסרת שיער לכלבים. כדי להקל על בעלי הכלבים, מותגים רבים פיתחו מברשות ניקוי שיכולות להסיר שיער לחיות מחמד בתנועה פשוטה אחת בלבד ובזמן קצר. אבל אתה יכול גם להסיר שיער כלב מהתא המטען בעזרת מברשת גומי פשוטה. חשוב שתעבוד בתנועות מוצקות, מעגליות וקצרות. וחדשות טובות לכל אומני התחביב – ניתן להשתמש במברשת התיל שלך גם נגד שיער כלבים במכונית.

טיפים וטריקים מועילים יותר נגד שיער כלבים ברכב

הימנע משיער מכוניות שואב אבק כמו שיער כלבים

  • הסרת שיער כלב במכונית עם בלון – מה שנשמע כמו משחק ילדים בהתחלה, למעשה עובד טוב מאוד! בלונים משתמשים בעוצמה של חשמל סטטי ומושכים מגנטית את שיער החיה. כל שעליך לעשות הוא לשפשף את הבלון על המושבים עד שהמכונית תהיה ללא שיער.
  • אבן ספוג – למרות שאבן ספוג משמשת בדרך כלל לטיפוח אישי, היא יכולה לשמש גם להסרת שיער כלבים. המבנה המחוספס הופך אותו למושלם להסרת שיער כלבים מהתא המטען. חלק מבעלי הכלבים נשבעים גם הם על אבן הספסל עבור מחצלות הרצפה. מכיוון שמבנה הבדים המשובחים יותר מושך חוטים, עליך להיזהר מהריפוד.
  • הסרת שיער לכלבים אוטומטי תרופות ביתיות – מרכך הכביסה מכיל מרכיבים שפותחו במיוחד לשחרור שיער. אז אין זה מפתיע שניתן להשתמש בו גם להסרת שיער כלבים במכונית. לשם כך הכניסו כ -2 כפות מרכך כביסה עם מים לבקבוק ריסוס והתיזו את התערובת על ריפוד המכונית. השאירו למשך 2-3 דקות ונגבו בעזרת מגבת נייר.

כך תוכלו להימנע משיער כלבים ברכב

מושבי רכב להסרת שיער לכלבים לכלבים נגד שיער לחיות מחמד

כמו שאומרים: מניעה עדיפה על ריפוי. כדי שלא תצטרך אפילו להסיר שיער כלבים במכונית ולחסוך לעצמך הרבה עבודה וזמן בעתיד, תוכל לנקוט בכמה אמצעי מניעה.

  • צחצח את הכלב היטב לפני כל נסיעה – למרות שזה נשמע די פשוט והגיוני, בעלי כלבים רבים לא חושבים על זה. בין אם עליו להיכנס לרכב ובין אם לאו, עליך לצחצח את חברך הפרוותי כל 2-3 ימים. זה יסיר כל שיער רופף שאחרת היה מסתיים על הריפוד. וכנקודת פלוס – הפרווה הופכת מבריקה להפליא, מה שהופך את החיבוק למהנה עוד יותר!
  • כסו את המושבים בשמיכה – אם אתה רוצה להימנע משיער כלבים במכונית, אז אתה בהחלט צריך לפרוס שמיכה אחת או יותר באזור שבו שוכב חברך בעל ארבע הרגליים. בנוסף, שמיכה מסייעת גם נגד חול, לכלוך או מזכרות אחרות מההליכה וגם הכלב הרבה יותר נוח בזמן הנהיגה. לאחר מכן פשוט הכנס את השמיכות למכונת הכביסה ואתה מוכן לטיול הבא!

מעשי ובטוח: מושבי מכוניות לכלבים

מושבי מכוניות כלבים יתרונות בהסרת מכונית שיער לכלבים

כמה כלבים אוהבים להדביק את הראש דרך החלון בזמן שהם נהנים מהנסיעה. ובעוד שאתה בטח רוצה שלחבר הפרוותי שלך יהיה קצת כיף, אתה עושה לעצמך ולמכונית שלך רע. מחקר שנערך על ידי “וולוו” בשנת 2018 מצא כי לכ -48% מבעלי הכלבים אין ציוד בטיחות לחיות המחמד שלהם. אך חשוב מאוד להבטיח את ביטחונם של חברינו ארבע הרגליים ובגרמניה הדבר אף נדרש על פי חוק. מושבי רכב לכלבים יוצרים מסע בטוח ונינוח יותר ומונעים משיער הכלב להסתיים בכל המכונית.

כיצד להסיר שיער כלבים ממושבי מכוניות כלבים בבטחה