מודרני, מאופק ועם מגע של זוהר: כך מציג את עצמו עיטור הסתיו 2020. אנו מציגים מספר רעיונות כיצד תוכל להכניס נעימות לארבעת הקירות שלך עם האביזרים הנכונים. תנו לעצמכם השראה ותרגישו בנוח בבית עם צבעים מושתקים, חומרים טבעיים ומוצרים תוצרת בית.

קישוט סתיו מודרני 2020 בצבעים טבעיים מושתקים

הכינו קישוט סתיו משלכם עם פנסי עור

בדים בצבע טבעי, נרות בז ‘רך ומבטאים באפור צפחה וירוק שופע ודלעות דקורטיביות בצורות יוצאות דופן: כך הופך עיטור הסתיו על שולחן האוכל למושך עיניים של ממש. אולם כאשר מקשטים, וודאו כי השולחן לא נראה זוהר מדי. לכן כדאי להסתדר בלי נצנצים וברק ולהסתמך על צבעי הפנטון האלה.

קישוט סתיו 2020: לקשט בחומרים טבעיים

קושרים גבעולי חיטה לבית במקום זר סתיו

חומרים טבעיים בצבעים עזים יוצרים מראה סתיו בהיר לדלת הכניסה ומושלמים כמעבר בין סוף הקיץ לתחילת הסתיו. זר דלת מודרני יכול להיות עשוי מאוזניים מיובשות של חיטה או שעורה. הם גם חותכים דמות דקה על שולחן האוכל או באגרטל וניתן לשלב אותם כרצונך עם פרחים טריים ויבשים, עם אצטרובלים, אגוזים ופירות..

קישוט סתיו 2020: לתבל את המפה הישנה

מפת שולחן הרטבשטקו 2020 עם מוטיבים של סתיו

ניתן לקשט מפות עשויות כותנה, פשתן או משי בחותמת לטקסטיל עם מוטיבים טבעיים וכריות דיו בצבע צהוב וכחול כהה. לאחר מכן תן למוטיבים החותמים להתייבש במשך חצי שעה ולאחר מכן תקן אותם בעזרת המגהץ. תוך זמן קצר, תהיה לך מפה חדשה הניתנת לכביסה עד 30 מעלות צלזיוס.

קישוט סתיו 2020 מנורות רוח מזכוכית ועור

אתה לא צריך להוציא הרבה כסף לקישוט מוצלח של סתיו. מקשטים את פנסי הזכוכית בעור, מניחים בהם נרות עמודים מבושמים וקישוט שולחן הסתיו מוכן. שלושתכם יכולים לסדר את הפנסים על שולחן הקפה או שולחן הצד או להניח אותם על שולחן האוכל כמבטאים.

הכינו זר סתיו משלכם לדלת הכניסה מתוך אגוזים

להכין זר דלת מאגוזים היא משימה קלה. עם קשת סאטן בצבע גמל, הזר נראה סתווי ומנצנץ בדיסקרטיות בכל תנועת דלת. עיטור הסתיו משדר קסם טבעי וניתן להתעסק בו במעט מאמץ.

פנסי רוח בעצמך יוצרים רעיונות לסתיו למלאכת יד 2020

תאורה אטמוספרית כמובן לא צריכה להיעדר על שולחן הסתיו. עטפו את פנסי הזכוכית בעזרת פטיה ארוגה רופפת והקנו לפינת האוכל מראה סתיו. אם אתה רוצה, אתה יכול קודם כל לרסס את תחתיות עם תרסיס צבע מתכתי.

רעיונות לקישוט סתיו מקשטים ציפות

חומרים טבעיים לא רק יוצרים אווירה נעימה במטבח ובחדר האוכל. תוכלו גם ליצור אווירה נעימה בסלון או באזור השינה עם טקסטיל בצבעי סתיו. כחול כהה, צהוב, כתום, אדום לבנים ובז ‘יוצרים אנסמבל אטרקטיבי, מושלם לעונה הקרה.

רעיונות לקישוט סתיו עם חוטים וענפי עצים בצבעים שונים

זה לא תמיד צריך להיות זמן רב ומסובך: בסתיו, אפילו מבטאים עדינים מספיקים כדי ליצור מצב רוח מתאים. ענפי עץ צבועים יחד עם פרחי סתיו מיובשים נראים טוב במיוחד באגרטלים פוריסטיים. שולחן האוכל עשוי אלון לא מטופל מהווה רקע מושלם לקישוט השולחן מחומרים טבעיים.

הכינו בעצמכם קישוטי סתיו 2020 עם פירות ופנסים

לא רק כל המשפחה מתכנסת ליד שולחן הסתיו, אלא גם כל מיני פירות. כי אגסים, ענבים ותפוחים מתיישבים בצורה מושלמת עם הנרות הצהובים והמפה העירומה. לוחות הזכוכית והפנסים מעניקים לאנסמבל נופך מודרני.

רעיונות לקישוט סתיו עם דלעות ופרחים טריים

סידורי פרחים צבעוניים בדלעות חלולות אינן טרנד קישוט חדש. להיפך: חובבי אומנות כבר ניסו סידורים ורעיונות קישוט מהסוג הזה. השנה פחות מדובר באגרטלים מחומרים טבעיים ויותר בצבעים. כי ספטמבר, אוקטובר ונובמבר מציעים שפע של פרחי סתיו נהדרים וצבעוניים.

קישוט סתיו 2020 אגרטל גזע עץ צבעוני עם ספריי מתכתי

סגול הוא אחד מצבעי הסתיו בהצטיינות. כמה ניואנסים בטון-על-טון יחד עם ערבת כוס אדומה מעטרים את השולחן בצורה מושלמת. ניתן לשחרר את שילוב הצבעים המוצלח עם ירוק דשא.

קישוט סתיו 2020 בצבע סגול ואפור עם מבטאים מנחושת & gt; דלעות בד

סגול, ברונזה ולבנדר ניתנים לשילוב מושלם. מבטאים בצבעים מתכתיים ובחומרים שונים מעניקים את הסידור על שולחן הקפה אופי. דלעות מבד, עלי סתיו מברונזה וענפי עץ בכסף מביאים נופך וינטג ‘לארבעת הקירות שלכם.

קישוט סתיו מסורתי 2020 עם חומרים טבעיים

רעיונות לקישוט סתיו עם פרחים ודלעות בצבעים ניטרליים

מי שלא אוהב קישוטי שולחן מודרניים מסתמך על מסורת וחוזר למגוון הסתיו הקלאסי. בז ‘, אדום, צהוב וכתום מעניקים לאנסמבל חמימות וכחול מלכותי מוסיף דגשים צבעוניים. העיטור יכול להיראות בהיר, צבעוני ואפילו כאוטי. החומרים הטבעיים ממלאים בבירור את התפקיד העיקרי.

ערבוב והתאמה: דפוסי יהלום ממלאים בבירור את התפקיד העיקרי בסידור הבא

קישוט שולחן Herbstdeko 2020 עם משבצות: רץ שולחנות ותחתיות

סידורי פרחים בפחיות וינטאג ‘

קישוט סתיו 2020 עם פרחים טריים בפחיות וינטאג '

דלעת וירדים לקישוטים בסגנון כפרי

קישוט סתיו לשולחן הקפה או למטבח מחומרים טבעיים

מעטרים את השולחן בפרחים טריים ויבשים לקראת הסתיו

רעיונות לקישוט סתיו עם פרחים עונתיים טריים

מעיל סתיו מעוטר בחומרים טבעיים

הכינו קישוט סתיו משלכם מחומרים טבעיים

עלי סתיו, ענפי עצים ואצטרובלים וקרמיקה וינטאג ‘

הכינו בעצמכם קישוטי שולחן סתיו תמורת מעט כסף

דלעות נוי וחומרים טבעיים

קישוט שולחן סתיו עם מיני דלעת

דלעות בד ודלעות מצוירות כמבטאים

עיטור סתיו מודרני עם דלעות בצבעים מושתקים