חממה לדירה עיצוב גג חלון דלתות

א חממה לגינה צריך את כל מי שיש לו גינון כתחביב – אבל איך אתה יכול לבנות כזה בעצמך ולחבר אותו עם חומרי בניין קיימים? אנו נותנים לך 17 רעיונות כיצד תוכל לשלב ביתן וחממה מעשיים באחד.

חממת קיר לגינה

חממה לקיר הגן פרח לבן לבן פרחי זכוכית

עבור החממה לגינה, אתה יכול קודם כל לבנות קיר נמוך כבסיס. זה משמש כתמיכה בפיגומי העץ והחלונות ובכך הופך את החממה ליציבה יותר. עבור גרסה זו, עליך להיות בטוח ברווח, מכיוון שלא ניתן להזיז אותה סתם כך. ברגע שנבנה, הוא נשאר שם.

חממה לגינה – עץ כחומר

חממה לגינה רעיון גינת סלע חלון פלסטיק

העץ פופולרי מאוד כחומר לבניית חממות לגינה. זה נובע בעיקר מהעובדה שהוא יציב בלבד, אך גם בעל מראה נעים ובכך משפר את האווירה בגינה. אתה יכול לסגור את מסגרת העץ עם זכוכית או פלסטיק.

פיגומי מתכת לחממה

חממה לגינה מתכת ירקות שחורים שלג גנני חורף

מתכת היא גם אופציה מצוינת כחומר למסגרת. זכור כי זה מתחמם מהר יותר בשמש הקופחת. מסיבה זו, יש לבחור את משטחי המתכת הקטנים ביותר האפשריים. גג החממה לגינה יכול להיות שקוף או סגור לחלוטין. עם גג שקוף יש לך את הבחירה בין זכוכית חלבית או שקופה לחלוטין או פלסטיק.

חממה כגידול

חממה לגינון גידול בית פלסטיק מרפסת חזית אדומה

גרסה מאולתרת היא חממה זו לגינה. הוא ממוקם על המרפסת ומהווה הרחבה. חממה כזו מהירה לבנות וניתן גם לפרקה במהירות. בחורף הוא יכול לשמש גם כגן חורף.

חממה לגינה בחצר הבית

רעיון עיצוב חממה מסורתי

זֶה חממה לגינה רוחבו 3 מטרים ואורך 3.6 – מושלם לחצר האחורית. בעל הבית בנה אותו מעץ ארז מעובד והניח אותו על בסיס פלדה טרומי. החלק הפנימי גדול מספיק כדי להכיל שולחן עם כיסאות וכמה עציצים. בעלי הבית יכולים לקרוא בקטלוגים וספרים לגינה בשלום. הבית ממוקם מתחת לעצים, אך הזיגוג השופע מספק מספיק אור שמש לצמחים לצמוח.

חממה קטנה ומקסימה ומחסן גינה באחד

בנה צמחי טיפוס משלך לגינה משלך

מאחורי פרחים ושיחים רבים מסתתר אחד חממה לגינה, המשמשת גם כסככת כלים. צמחים מטפסים גורמים לבית להיראות נעים, בעוד ארגזי צמחים גדולים תלויים על הקירות בפנים.

חממה לגינה – בית משחק שונה

בנה בית גן למשחקים

הבניין הקטן הזה, שהיה פעם בית משחקים, השתנה לחלוטין והפך לבית חממה לגינה השתנה. למרות שהוא די קטן, הבית יכול לספק מספיק מקום אחסון לכלים. זהו גם אזור שבו בעל הבית יכול לשמור מספר ארגזי צמחים. בתי ציפורים קטנים משלימים את העיצוב. אלטרנטיבה זולה לחממות מסורתיות נוצרה כל כך בקלות ועם מעט דמיון.

ביתן קטן ופתוח

מזנון שטח אחסון לגינה

אתה יכול למצוא אזור מתאים לצמחים שלך כמעט בכל מקום. חלופה זו מציעה ביתן קטן ופתוח עם מספר מונים. החופה והארון הקטן עם דלתות זכוכית מגנים על הצמחים הרכים מפני מזג אוויר גרוע. לאחר ניקוי יסודי, הקטן הזה חממה לגינה ניתן להפוך למזנון.

בית עץ בגינה

בית כלי לאחסון גינה לבית מעץ

בית עץ מקסים בגינה, עם חלונות גדולים הפונים דרומה, מציע מספיק מקום לצמחים בחורף. הדלת והחלון הקטן בצד הצפוני מאפשרים מספיק אוויר. הבית משתלב בצורה מושלמת עם הנוף.

מָסוֹרתִי חממה לגינה –  בית הזכוכית הזה מקורר על ידי מערכת אוורור. המאוורר מבטיח זרימת אוויר טובה ומסופק בחשמל על ידי מערכת סולארית.

חממה לגינה עם בסיס אבן טבעית

בסיס גינות חממה בעיצוב אבן טבעית

חממה זו נראית כחלק מגינה מהמאה ה -19. המסגרת הלבנה בנויה על בסיס יציב עשוי אבן טבעית. בחממות רבות, הרכיב המבני מוכן מראש והלוחות נחתכים במיוחד כך שהם משתלבים זה בזה – זה הופך את הבנייה לקלה הרבה יותר.

חממה תוצרת עצמית מחומרי בניין קיימים

בנה חממה משלך

הביתן המעניין הזה נבנה מחומרים קיימים – כמה חלונות בגדלים שונים שולבו בטוב טעם, כך שבסופו של דבר נוצר בית חמוד ופונקציונלי. העיצוב נראה ממש חמוד בזכות שילוב הצבעים הטרי.

סככת גינה בסגנון כפרי

רעיונות למחסן גינה-שטיינווג

קטן אך נעים מאוד, כך נראה בית הגינה בסגנון כפרי זה. שביל אבן מוביל אל הדלת. הצמחים והפרחים ברחבי הבית גורמים לו להיראות נעים. דלת גדולה יכולה להיפתח לכלי הגן, או להכניס הרבה שמש ואוויר.

ביתן טיח של פריז

מחסן גן ציור כלי קיר

טיח פריז הוא חומר יוצא דופן עבור א חממה לגינה  – אבל למבנה הקטן והקומפקטי הזה, המעוטר בציור קירות, יש קירות גבס וגג. דלתות העץ סגלגלות ופתוחות כך שהאורחים יכולים לעבור מחלק אחד של הגן לשני. מקום מושלם לכלים ולעציצים קטנים. הסוכה הקטנה הזו מסופקת עם רמפה – כך שניתן לאחסן שם מכסחת בחורף.

בית עם גג משופע כחממה

בנה קיר זכוכית לחממה משלך

כמעט כל מבנה יכול להפוך לא חממה לגינה להיות טרנספורמציה. כאן, למשל, גג משופע זוגג לחלוטין והפך לביתן מודרני. בחלק הדרומי נשתלו כמה כלי עץ וכך נוצל השטח המרבי הזמין.

 אדריכלות ואמנות גן בעיצוב אחד

סככת גן גננות וינטאג '

בית הקיץ הזה הוא למעשה חלק מכנסייה – כפי שהחלונות עצמם מזכירים לכם. הדלתות הכפולות והחלונות הגותיים מכניסים הרבה אור פנימה. הבית משמש את הבעלים כסטודיו שלו, שם הוא יכול לצייר בשלום.

סככת גינה קטנה עם צמחי טיפוס

ביתן בית גינה קטן

חלון גן חממה