אַזהָרָה: filesize (): stat failed for /www/sites/deavita.com/wp-content/uploads/2013/01/Holz-Pavillon-Garten-Blickfang-Heckenverbindungen-768×614.jpg in /www/sites/deavita.com/wp-content/themes/deavita-lite/functions.php באינטרנט 415

עץ-ביתן-גינה-ים תיכוני-פריסה

א ביתן עץ בגינה הוא המקום המושלם לארוחה רומנטית לשניים בערב קיץ חם או למסיבת תה לחבריכם. תסתכל על הרעיונות שלנו ובחר את הביתן האהוב עליך.

1. ביתן עץ בגינה – מסוגנן ומעשי

ביתן מעץ-גינה-פורמלי-פריסה

הביתן בנוי מעצמו וכולל כיפה כפולה יוצאת דופן. המבנה הפתוח והצדדי הזה מצויד בריהוט קש נוח וכריות נוי, המקום המושלם לקרוא בו רומן או לשוחח עם חברים. העיצוב החיצוני צבוע בצבע לטקס שקוף למחצה. מיטות רב שנתיות מקיפות את הבנייה ומדגישות את הרומנטיקה של התפאורה.

2. ביתן גן בעל גג רב מפלסי – ביתן עץ בגינה

גג מעץ גן מדורג מעץ

היא נראית יפה כמו עוגת חתונה. הציור הלבן הזה ביתן עץ בגינה מציע גג מדורג וכיפה מאווררת. רשתות עץ מסמנות את שני המדרגות, ומעקה מעקה פשוט מוביל את המבקרים אל אזור הישיבה הגדול. פתחי אוורור מתחת לכל גג מבטיחים את זרימת האוויר, מה ששומר על אזור הישיבה קריר יותר.

3. ביתן גינה קטן לבית הנופש ביער

עץ-ביתן-גינה-בית קטן-יער

אפילו הגנים הקטנים ביותר יכולים לשלב ביתן לארוחות בחוץ או כמוקד בחצר. טביעת הרגל הקטנה של הבנייה פירושה שהיא יכולה להתאים כמעט לכל מקום. הספסל המשולב מציע שפע של מקומות ישיבה.

4. ביתן גן כמושך עיניים

ביתן מזמין זה, הממוקם בפינה הרחוקה של הגן, הוא מוקד תכנון הגינה, כמו גם הפסקה מהיום התוסס. התומכים המעוותים והמעקות הדקורטיביים תואמים את צורתו המקסימה של גג הפעמון.

5. גג פעמון עשוי משבצות

סלון תלייה לבן עם גן ביתן מעץ גג

גג בצורת פעמון הוא המאפיין הבולט ביותר של זה ביתן עץ בגינה. גג השערה מראה כיצד גג פתוח ואוורירי משפר את זרימת האוויר ויוצר אפקטים דרמטיים עם אור וצל. זהו הגג המושלם לאקלים חם ויבש.

6. ביתן גן בהשראת מצפה כוכבים

בסיס המצפה לביתן מעץ מעץ עגול גג עגול

זֶה ביתן עץ בגינה מזכיר מצפה כוכבים אסטרולוגי (או חללית זרה!) ומשלב קירות סריג מעץ עם הרחבות לופט כדי להשיג מראה של גן חורף אנגלי מסורתי. פלטפורמת הלבנים המוגבהת הופכת אותו לאלמנט גן בלתי נשכח על כן.

7. ביתן גן עשוי קורות עץ טריות

ביתן כפרי עשוי קורות עץ טריות

אנחנו מדברים על יצירת יש מאין. הביתן הכפרי הוא הרכב מדהים של חלקים שונים. התמיכות העבות והחסונות נאספו מהחוף. תומכי הצד הם גם קוביות עץ כפריות. הגג עשוי צלחת לווין ישנה.

8. ביתן כפרי עשוי ענפים דקים

ביתן גינה ענפים דקים בנייה

לביתן גן זה יש קסם כפרי. המסגרות אידיאליות לגינת יער (מכיוון שהיא נמסת בקלות), והמסגרות נוצרות עם ענפים קטנים ולא סדירים. יש לבדוק מבנים כפריים כאלה באופן קבוע על מנת להבטיח שהם ימשיכו להישאר בצורה מוצקה.

9. ביתן עץ מהאגדות בגינה

ביתן עץ בגינה סבכת עץ גג נמוך

הערכות המוצעות על ידי יצרנים רבים הן דרך נוחה לשלב ביתן בגינה שלך – במיוחד אם אתה אוהב פרויקטי עשה זאת בעצמך. באופן אידיאלי, הרכיבים מגיעים עם משטח צבוע ושכבה עליונה קבועה. יש לתמוך ברצפת העץ ביסודות בטון.

10. ביתן גן הבנוי סביב עץ קיים

ביתן עץ בבסיס לבני הגן סביב עץ

אם אינך יכול לסבול לכרות את העץ הישן, תוכל לבנות סביבו את הביתן. המבנה הפשוט משלב את העץ בעיצובו. בסיס הלבנים ורעפים מעץ הם החומרים המושלמים עבור הביתנים המסורתיים.

11. ביתן פתוח עם נוף

ים לבן עם נוף לביתן

זהו זוג התאמה מושלם – ביתן לבן מקסים יושב על ראש צוק המשקיף אל המים. הביתן מספק נקודת תצפית נהדרת ממנה ניתן לצפות במים. וזה מוקד נחמד גם במבט מרחוק. המסגרת הפתוחה, התבניות והכיפה הקטנה הם האלמנטים המגדירים את הביתן והופכים אותו לזיהוי מיידי.

12. ביתן הגן הפרטי

בית גינה פרטי ראש מסך פטריות

כמו ראש פטריות ענק, הביתן הזה יוצר נסיגה שקטה בגינה. גינון פרטי כולל גדרות ושיחים גזורים היטב.

13. ביתן עם גג פעמון

ביתן גן כסאות אדירונדק גג פעמון לבן

גג בצורת פעמון מותאם אישית כזה עולה יותר אך מוסיף סגנון מותאם אישית לכל חצר אחורית. גורם עלות נוסף לביתן הוא מיקומו. מיקום מבודד המספק פרטיות יכול גם להגביל את הגישה לרכב וייתכן שידרשו להעביר חומרים מסוימים לאתר – הדבר מעלה את עלות הבנייה.

14. ביתן גן כמבטא לאזור הבילויים שלך

ביתן עץ בגינה על אזור המסיבה במרפסת הקצה

ביתן זה הוא העוגן האדריכלי של מרפסת גדולה בה האורחים יכולים ליהנות מהצל וההסתגרות מהעצים הגדולים. קיר הלבנים הסמוך מקיף את השטח המרוצף, כך שניתן להכין שם שולחנות אוכל או שהמרפסת יכולה לשמש כרצפת ריקודים..

15. ביתן עץ ליד המים

ביתן גינה מעץ דגי רציף בריכה קטנה

ביתן מרגיע מועצים על ידי צלילים מרגיעים של מים זורמים. הביתן ממוקם על שפת גן מים, ומציע נוף מקרוב של בעלי חיים כגון צבים, צפרדעים ודגי קוי יפים..

16. תכננו בזהירות את גודל ביתן העץ

ביתן עץ בגינה עוגת חתונה בגג כפול

כמה גדול הביתן שלך צריך להיות? תכנן את גודל הבנייה החיצונית שלך על ידי בחינת הפטיו או ריהוט המרפסת שלך במקום שבו המבנה ייבנה. האם הכל מתנהל כשורה? האם אנשים יכולים לנוע בקלות? אם אתה אוהב לערוך מסיבות חוצות, אז ככל שהשטח גדול יותר, כך ייטב. מבנה זה גדול מספיק כדי להכיל אוסף קטן אך גם קטן מספיק כדי ליצור תחושת אינטימיות.

17. שלישיית ביתן

ביתן עץ בגינה שלושה שילובים

להכפיל את שטח הבידור על ידי שילוש מספר הביתנים. אם אתה אוהב לבדר קבוצות גדולות זה יכול להיות הפתרון האולטימטיבי. עם סדרת שלושת הביתנים המחוברים תוכלו ליצור אזור מסיבות חוצות בהתאמה אישית.

18. תאורה קסומה לביתן העץ בגינה

רעיונות לתאורה לביתן לגינה

אם אתה רוצה להשתמש בביתן שלך לאחר רדת החשכה, עליך להוסיף תאורה מתאימה. מטעמי בטיחות, התקן פנסי מדרגות כדי להאיר את השביל אל הביתן וממנו. לקבלת האפקט הדרמטי, השתמש באורות פיות שיתאימו את הביתן שלך לאור בלילה.

19. ביתן עץ בעל קסם ויקטוריאני

ביתן עץ מבנה גג נמוך ברזל זווית ויקטוריאנית

הוסף קסם ויקטוריאני לחצר האחורית שלך עם מגהצי זווית נוי בין העמודים והקורות. היעדר מעקות גורם לחדר להיראות פתוח ומרווח.

20. ביתן חדש בחצר האחורית

ביתן גן שביל גג לבן מחודד

ביתן הוא הפתרון המושלם לחצרות אחוריות חדשות עם הרבה שטח פתוח כמו זה. שביל הפרחים והפרחים גורמים למבנה האלגנטי הזה להיראות כמו שתמיד היית שם.

21. ביתן קטן, השפעה גדולה

ביתן גן קטן סלים תלויים פרחים גג דש

אפילו לביתן קטן יכולה להיות השפעה גדולה. מבנה זה מציע נסיגה נהדרת בקצה אזור מיוער ונוף חזרה לכיוון הבית. צמחים ממלאים את הביתן בצבע ובניחוח.

22. ביתן קלאסי מעץ ארז

ביתן עץ בגינה נוף יער גג רעפים

ביתן ארז קלאסי עם גג רעפים מעץ, כיפה קטנה ואלמנטים בסגנון ויקטוריאני מציע מקום מנוחה מהורהר בחצר האחורית.

סוגי בניין ביתן מעץ עיצוב גינות

ביתן עץ בגינה ריהוט קש גג כפול

ביתן כיפת גג כפול כחול לבן

ביתן עץ לגולת הכותרת בגינה קטנה

לבן גן ביתן גג פעמון רעפים גגות כחולים