פרגולה ביוקלימית -בריכה-מרפסת-גינה-ריהוט גן-מודרנית

אם אתם מחפשים חיפוי פרגולה למרפסת או לגינה הניתנת להתאמה לשינויים הקבועים במזג האוויר, אתם צריכים משהו בין הסוכך למרפסת. א פרגולה ביוקלימית שטח נוסף מוכן לחיות. הטכנולוגיה החדשה ‘הביוקלימית’ מכוונת לקרינת השמש ויש לה הרבה מה להציע מבחינת הגנה על מזג האוויר. אנו מספקים מידע על היתרונות הרבים של קירוי פרגולות מודרני.

פרגולה ביוקלימית ככיסוי למרפסת

פרגולה ביוקלימטית-מרפסת-גינה-בריכה-קירקת-קירוי

הודות לטכנולוגיה הביו -אקלימית, גג הפרגולה המודרני מותאם באופן מיידי לקרינת השמש. הוא מורכב מכמה לוחות המקושרים במערכת. אלה מתכווננים אלקטרונית ובכך מאפשרים הגנה ושימוש אופטימליים בשטח המגורים. הטמפרטורה מוסדרת והמרפסת מוגנת מפני התחממות יתר. הודות לחיישן רוח וגשם, גם הפרגולה הביו -אקלימית יכולה להסתגל אוטומטית למזג האוויר.

פרגולה ביוקלימטית מספקת הגנה מפני קרינת השמש וסופות

פרגולה-לוחות-ביולוגית-הגנה מפני שמש-טרסה-גינה חיצונית

בגלל הדקים המתכווננים שלהן, הפרגולות הביוקלימיות הופכות ליותר ויותר חשובות. הם מסתגלים בצורה מושלמת לדרישות החדשות של הצרכנים ועונים על צרכי אורח חייהם החדש. בדיוק למאפיינים האלה הם חייבים את הצלחתם, בעוד שוק הסוככים מפסיד כרגע כסף מכיוון שהם לא כל כך מסתגלים וגמישים..

גג פרגולה עשוי לוחות אלומיניום – פרגולה ביוקלימית

פרגולה-לוחות-פירוט-הפרטים-צפייה-פרטיות-הגנה-הגנה-הגנה-מזג אוויר

כמוצר חדש, יפה וגמיש במיוחד, פרגולות מודרניות אלה לא מתוכננות רק על בסיס עקרונות ביוקלימטיים, אלא גם מיוצרות בהתאם. על ידי שימוש בחומרים שאינם פוגעים באנשים ולא בסביבה, ניתן לייחס את המוצרים של יצרנים מובילים כגון Solisystem, Biosun ו- Corradi למאמץ הנוכחי לקראת אורח חיים לטובת הסביבה..

פרגולה ביוקלימטית מבית Solisystem

פרגולה ביוקלימטית-מודרנית-קרח-לוחות-הגנה מפני שמש-הגנה

פרגולה ביוקלימית מ- Solisystem מותאמת באופן מיידי לקרינת השמש על ידי שלט רחוק ובכך מאפשרת הגנה אופטימלית מפני סערות, גשם, שלג או רוח. הלוחות המתכווננים מבטיחים אספקה ​​נעימה של אוויר צח בטמפרטורות חוץ חמות ויוצרים אוורור כמעט טבעי כדי לנטרל אפקט חממה. יחד עם זאת, יש גוון שמיש.

פרגולה ביוקלימית לעיצוב טרסה מודרני ופונקציונלי למדי

ביוקלימה-פרגולה-מרפסת לבנה-מודרנית-הגנה מפני השמש-הגנה מפני גשם

הפרגולה הביוקלימטית מבית Solisystem מורכבת מכמה לוחות מתכווננים עשויים 100% אלומיניום. באמצעות אוורור טבעי, הם עוזרים לווסת את הטמפרטורה ולהזיז את החום המצטבר. החומר והעיצוב של הלוחות מבטיחים עמידות לרוח של עד 180 קמ”ש ויכולים לעמוד בעומס שלג של עד 300 ק”ג / מ”ר.

פרגולה ביוקלימית – שימוש לאורך כל השנה

ביוקלימה-פרגולה-מרפסת-עץ-קרשים-מדשאה-גינה-גידור

לפרגולה הביוקלימטית יתרונות רבים והיא גמישה במיוחד מבחינת העיצוב. המבנה הנושא עומס מורכב מפלדה מצופה אבקה וניתן לזיגוג מסביב אם רוצים. יש גם אפשרות לחימום אינפרא אדום. זה מאפשר שימוש במהלך העונה הקרה.

בהזמנה אישית או סטנדרטית – פרגולה, כיסוי למרפסת או ביתן, הכל אפשרי

ביוקלימה-פרגולה-גינה-הצללה-הגנה מפני השמש-מרפסת-לוחות רצפה מעץ-שולחן גן-מודרני

כיסוי הפרגולה או המרפסת המושלם אפשרי רק אם הוא מיוצר לפי מידה. עיצובים סטנדרטיים יכולים להיות מתאימים במיוחד אם רוצים מבנה כמו ביתן או ביתן. אחרת, הפרגולה צריכה להיות מחוברת בצורה מושלמת לבניין או למרפסת. הוא יהיה מעוצב באופן אינדיבידואלי אשר בוודאי יענה על הדרישות הגבוהות ביותר.

עיצוב חוץ מודרני ופונקציונלי עם פרגולה 

ביוקלימה-פרגולה-ביתן-עומד-בנייה-בנייה-כסא שיזוף

על מנת להכיר בפירוט את האפשרויות הקיימות לפרגולה, מומלץ לקבל ייעוץ חי. במרכזי תצוגה תוכלו לקבל מידע מדויק על מוצרים נבחרים ולהסתכל עליהם מקרוב. מצאו את אולם התצוגה הקרוב ביותר ומצאו את הדגם המתאים לכם.

פרגולה ביוקלימטית בעיצוב מודרני מבית Solisystem 

ביוקלימה-פרגולה-לוחות-תאורת ערב-גגות-ריהוט-קירוי

פרגולה ביוקלימית היא הפשרה האידיאלית לגן חורף ולסוכך. מבנה ההחזקה יציב וחזק, כך שהוא עומד בכל תנאי מזג האוויר. בשל היציבות, ניתן להרחיב מסגרת זו. זה יכול להיות מזוגג לחלוטין או רק חלקי במידת הצורך, למשל בצד הצפוני. מבחינת הגנת הפרטיות, ישנה אפשרות להתקין לוחות בצד אחד או לסגור את המערכת עם סוכך אנכי.

השתמש במערכת החיצונית בערב – התאורה עושה את זה

ביוקלימה-פרגולה-ערב-חושך-תאורה-ביתן-גן-עומד

לחלופין, על פי בקשה, ניתן לשלב תאורת LED, שעדיין יכולה להיות מוגדרת בצורה מגוונת מאוד. האור יוצר אווירה חיצונית קוהרנטית וחדשה והופך את האזור המקורה למגוון עוד יותר. פרגולה מודרנית המתאימה ליישומים פרטיים ומסחריים כאחד, ומייעלת את שטח החוץ כמו אף מערכת אחרת.

פרגולה מודרנית עם לוחות גג מתכווננים – דגם Arlequin מבית Solisystem

bioclimatic- פרגולה-פרופילים-צבעוניים-צבעוניים-ארלקין-סולייסיס

כיסוי המרפסת האלומיניום ‘ארלק’ין’ שונה מהפרגולות הביוקלימיות האחרות עם הלוחות השטוחים והצבעוניים שלה. זהו השילוב האופטימלי בין סוכך לגג מתקפל ומאפשר שימוש ייחודי ושובב. לוחות המסגרת מועברים על ידי תנועת מוט, ובכך יוצרים מגזרי צל ושמש בגדלים שונים.

פרגולה ביוקלימית מהיצרן המוביל – ביוסון

ביוקלימה-פרגולה-מרפסת-קירוי-קרשים מעץ-שולחן מודרני-גינה

ביוסון היא יצרנית צרפתית נוספת של גגות ומערכות פרגולות לשימוש בגינה ובמרפסת. החברה ביססה את עצמה בענף זה הודות לפתרונות הקיימים שלה והאיכות שהיא מציעה. המוצרים שלהם מאפשרים להשתמש במרפסת בנוחות כחלל פנאי ולמה לא כפינה שקטה לשנת צהריים.

להסדיר את קרינת השמש ואת זרימת האוויר – באמצעות פרגולה ביוקלימית

ביוקלימה-פרגולה-מרפסת-עץ-קרשים-ירקרק-מודרני

הלמות הניתנות לסיבוב של 175 ° מאפשרות שימוש אופטימלי לאורך כל היום למרות קרינת השמש והלחות. בהתאם לכיוון הטרסה, ניתן להשתמש במרפסת כמעט כל היום. הלמות מגינות מפני השמש במהלך היום ולחות בערב. כאשר יורד גשם או רוחות, הלוחות נסגרים אוטומטית, גם אם אינך שם, תוכל להתאים אותם באמצעות השלט הרחוק..

כאשר הטכנולוגיה מאפשרת הגנה ושימוש אופטימליים בחלל המגורים

ביוקלימה-פרגולה-מרפסת-קירוי-אלומיניום-מודרנית-טרסה-בחוץ

מרפסת שנחשפת להשפעות מזג האוויר המגוונות ביותר אינה נראית מזמינה כלל. אז יש לך מרחב מחיה שבסופו של דבר לא ניתן להשתמש בו. הגג הלמילי מייעל את האזור החיצוני ויוצר אווירה חדשה בסביבתו. בנוסף, המרפסת נשארת תמיד יבשה הודות למערכת בקרת המים.

פרגולה הופכת לסלון שני – טכנולוגיה ביוקלימית

ביוקלימה-פרגולה-מרפסת-גינה-בריכה-פטיו-תאורת גג

הטכנולוגיה הביו -אקלימית אינה מציבה גבולות. הגג המרופד מגן מפני גשם ושמש קופחת כשהוא סגור. כאשר השמש זורחת, ניתן לפתוח את הלוחות בהדרגה ולהכניס חום ואור כמה שתרצו. כשיורד גשם הם סוגרים את עצמם ובמידת הצורך המיקום הפתוח של הלוחות מאפשר שיזוף אוורירי וקיצי להפליא..

כישרון ים תיכוני עם גג פרגולה מקורדי, איטליה

ביוקלימה-פרגולה-ים-מודרנית-טרסה-קרשים מעץ-לבן

פרגולה ביו-אקלימית תומכת עצמית עשויה אלומיניום בעיצוב בלעדי היא “Eteria” מאת קורדי, איטליה. יש לו מרזבים מסביב עם איסוף מים משולב במוצב ומאובטח לחלוטין עם כלבי ים. בהתאם לציוד, המתקן מציע הגנה מהשמש מלאה או חלקית. מיזוג אוויר מושלם, כמו גם הגנה בטוחה מפני גשם, מאפשרים שימוש כמעט כל השנה. בחורף ניתן להשתמש במערכת רק כאשר היא סגורה. הלוחות המסתובבים אינם יכולים לעמוד בעומסי שלג.

פרגולה ביוקלימית – אפשרויות עיצוב אופציונאליות 

ביוקלימה-פרגולה-מדשאה-גינה-ביתן-אלומיניום-פלדה-בנייה

לחלופין, ניתן לבחור מספר צבעים מלוח הצבעים RAL למסגרת. זה מושג כציפוי אבקה ובכך מבטיח אריכות ימים ומגן מפני קורוזיה. ניתן לשלב תאורת לד גם על פי בקשה, כמו גם חיישנים שונים המודדים טמפרטורה ומשקעים. גובה המערכת יכול להשתנות, אך מומלץ החל מ- 2.80 מ ‘.

קירוי פרגולה ואביזרים אופציונאליים – הצללה, מסכי פרטיות, חימום קורן, תאורה וכו ‘.. 

ביוקלימה-פרגולה-לבן-מרפסת-הצללה-הגנה מפני השמש-הגנה על פרטיות

חופת פרגולה המבוססת על המערכת המודולרית מתאימה להפליא כהרחבה לבית, אך גם כמבנה עצמאי ליד הבריכה או בגינה. האביזרים הנוספים לבחירה, כגון קירות הזזה, הצללה אנכית מתקפלת, תאורה, תנורי חימום קורנים ואחרים, הופכים את המערכת הפונקציונאלית שכבר לחדר מקורה שניתן להתאים אותה לצרכים האישיים בכל שעות היום או השנה..

פרגולה ביוקלימטית באזורים פרטיים – כהרחבה או עצמאית

ביוקלימה-פרגולה-הצללה-מרפסת קירוי-מרפסת-מודרנית-עיצובית-גינה

פרגולה במגזר הפרטי מותקנת בצורה הטובה ביותר על קיר בניין עם שתי תומכות מבחינת עלויות והרכבה. בכל מקרה, מומלץ לדון במיקום ההתקנה המדויק כמו גם באפשרויות אפשריות והגיוניות בהתייעצות עם היצרן הרלוונטי. אנו ממליצים על Solisystem, Biosun וקורדי.