פרגולה ורדים לבנים חתונה מצב רוח רומנטי

אנו נראה לך 15 רעיונות מעוררי השראה כיצד להשתמש בפרגולה ו סבכה בגינה יכול לשלב. התנסו בריהוט ישן ובעץ ממוחזר ותיצרו עיצוב מקורי שמושך תשומת לב. מעניין או נעים – הרעיונות האלה מתאימים לכל סגנון גינה – מסגנון בית כפרי ועד אלגנטיות אנגלית ועד שיק צרפתי.

פרגולה וסורג בגינה מכניסים מבטאים

עיצוב גינת פרגולה מעץ עצים גבוהים בסגנון יפני

התנסו בשילובי צבעים וחומרים. היו שתי דלתות ישנות כמבנה לכך סבכה בגינה הוגש. אם משתמשים בהם נכון, סורגים ופרגולות יכולים לספק פרטיות. כמובן שצמחי הטיפוס ממלאים את התפקיד העיקרי – הם יכולים לרענן כל גינה. אם אתם מתכננים לבנות סורג על גדר, השאירו מספיק מקום בין השניים. אספיילרים ופרגולות יכולים לשמש מסגרות למבטאים כגון מזרקות או פסלים. אתה יכול אפילו לתלות קופסאות צמחים אם אתה מספיק יציב. פרגולות צריכות להופיע פתוחות ככל האפשר. עץ הוא חומר מומלץ לפרגולה – צבעו משתנה עם הזמן וזה גורם לגינה להיראות טבעית. שילובים של סורג ופרגולה בלבן, המחוברים בדלת, הם קלאסיים ומקסימים. שביל אבן יכול להוביל אל הדלת – הטאץ ‘לגינה בסגנון כפרי.

פרגולה וסורג בגינה – שילובים מסוגננים מציעים הגנה מפני השמש

גירית מתכת סורג לקשט ליצור

שלב את צבעי הפרגולה ו סבכה בגינה ולהפוך את האלמנטים השימושיים הללו למושכי עיניים אמיתיים. לעתים קרובות ניתן להשתמש בפרגולה כדי לתחום חזותית שני אזורים – כגון הדשא והגינה עם צמחים ושיחים גבוהים. פרחים וצמחים נמוכים סביב הפרגולה יכולים ליצור נפח. פרגולות יכולות לגרום לגינה להיראות ארוכה יותר אם אתם ממוקמים אסטרטגית – כלומר בתחילת הגן. אילו אלמנטים בפרגולות ובסריגים יכולים לקבוע את סגנון הגינה? מבנים גיאומטריים מזכירים יותר את הסגנון האנגלי המחמיר. גג עם מתכת מראה קווי דמיון לגן היפני.

גן סורג בניין עץ ממוחזר

פרגולה מטפחת צמחים שביל חצץ בגינה

מסך פרטיות גן סורג עץ מדגיש עשבי תיבול

גן מדרגות אבן פרגולה מעץ כפרי

שביל חלוקי נחל לשתול כלי קרמיקה פרגולה

גדר פרגולה מעץ שטחי גינה בצבע לבן

בית עץ סורג ורדים הקצאת גינה לבית כניסה

מזרקת סורג ספת דלת הגן

גינה נעימה בסגנון כפרי ליצור פרגולה

שער גינה כניסה סורג מדשאה מאבן פרגולה מעץ