ביתן גן רצועות עץ כיסא נוח שולחן צד שביל גינה

ברצוננו להציג בפניכם עיצוב נוף אקזוטי. הרעיון בוצע על הרחבת נכסים בהודו שלא הייתה בשימוש עד אז. התוצאה היא א ביתן גן עשוי עץ, המוקף בצד אחד בצמחים טרופיים ושופעים, מה שהופך אותו למקום המפלט המושלם. ליתר דיוק, הביתן מורכב מרצועות עץ שהן עץ ממוחזר. בין הפסים בגג נשמר פער. באופן זה אור היום מותר לזרום אל פנים. על מנת להגן מפני הגשם, הגג היה מכוסה בדף זכוכית. זה גם מעניק לביתן הגן מראה מודרני עוד יותר.

ביתן גן מעץ ממוחזר

גרניט שביל שביל בית ספסל בית צמחים

בצד השני של הביתן נוצרו מדרגות המכוסות במדשאה ומזכירות את פינות הישיבה של אמפיתיאטרון. בביתן הגן עצמו יש מספיק מקום להקמת ריהוט גן. כרגע יש כיסאות נוחים. אך ניתן להכיל כאן גם ספות וכורסאות עם שולחן קפה. ואם ביתן הגן אמור לשמש במה בערב משפחתי, אפשר פשוט לנקות אותו.

ביתן גן ממוסגר על ידי צמחים טרופיים

שביל גינה תאורת גרניט צמחי מחסום צמחים ביתן טרופי

צלחת הבסיס לביתן הגן הוטבעה באדמה וגם מפלס השבילים המובילים אליה הורד. האחרונים קיבלו גם קיר עשוי גרניט שחור כמסגרת. לקיר, בתורו, יש נישות קטנות עם מנורות המאירות להפליא את שביל הגן בערב. בדרך זו נוצר בידוד רעש, שאמור להגן מפני רעש הכביש הסמוך.

הביתן עשוי לוחות ורצועות עץ

ביתן עץ מודרני הודו עיצוב גרניט

ביתן גן זה יכול להוות השראה מושלמת אם ברצונכם לעצב פינת ישיבה דומה בגינה שלכם וכרגע אתם מחפשים רעיונות מעניינים. כפי שאתה יכול לראות, בביתן יש אפילו מחסן קטן עם מדפים. רעיון זה יכול להיות שימושי גם לך. צפה בתמונות מעניינות נוספות של הביתן למטה!

ביתן הגן מהמפלס העליון

גינת מרעה ביתן פרגולה רעיון גינון

גג הביתן עשוי זכוכית

ביתן גג זכוכית לוחות עץ עיצוב טרופי

ביתן עם פינת קריאה בצד

ספסל לגינה רעיון דשא קריאת ביתן צמחי פינה

שביל הגן מול ביתן הגרניט

צמחים שופעים ביתן גן אקזוטי מיחזור עץ גרניט

בניית הביתן

בניית מדרגות גינה לביתן גרניט כלי הודו

מיקום ביתן הגן על הנכס

מגרש תכנית קרקע רעיון לגינה ביתן

שלבי הגינון לביתן הגן

מדרגות בניית מגרש גינה ביתן פרגולה

עיצוב מאת CollectiveProject.