בכל הנוגע למלאכת יד לחג הפסחא, האוריגמי הם תמיד רעיון פופולרי. אם כפעילות מהנה לילדים או כחלק מהקישוט – זה אוריגמי לחג הפסחא מתאים לקטנים כמו גם למבוגרים. הרשה לעצמך לקבל השראה מהרעיונות וההנחיות שלנו לאוריגמיס וצור דמויות יצירתיות לחג הפסחא והאביב בעצמך או עם הילדים.

אוריגמי מתקפל לחג הפסחא – רעיונות

אוריגמי לארנב פסחא-ביצה-כוס-קליפה-ממתק

אם אתם מחפשים רעיונות מעניינים לאוריגמי לחג הפסחא, הגעתם למקום הנכון. ארנב האוריגמי הוא ללא ספק אחת מדמויות הנייר הפופולריות ביותר שתוכלו להכין לפסטיבל האביב. כמו כן ניתן להעלות כוסות ביצים שונות מנייר, שבו ביצי הפסחא נראות אפילו יותר יפות. רעיונות מתאימים אחרים לאוריגמי פסחא כוללים תרנגולות, פרחים ופרפרים.

ארנבות אוריגמי לחג הפסחא כקישוט

אוריגמי לארנבי פסחא-קפלים-ארנבונים של פסחא

ארנב הפסחא הוא גולת הכותרת של חג הפסחא מכיוון שהוא מביא את הביצים הצבעוניות ומסתיר אותן בעשב. לכן הארנב פופולרי מאוד כמוטיב לקישוט ולאוכל בחג הפסחא. עם מעט מיומנות תוכלו להכין בעצמכם ארנבות אוריגמי יפות מנייר צבעוני ולשלב אותן בעיטורי הפסחא. ההנחיות שלנו יעזרו.

יצירת טיפות שלג באביב – רעיונות יצירה לצעירים ומבוגרים

קיפול אוריגמי – פרח, כוכבים & בעלי חיים כקישוט בחדר הילדים

יצירה עם ילדים – 100 פרוייקטים של DIY אוריגמי

קפלו את ארנב הפסחא – הוראות פשוטות

אוריגמי להוראות קיפול ארנב הפסחא

כל מה שאתה צריך כדי להכין ארנב אוריגמי הוא דף נייר מרובע. הנייר לא בהכרח חייב להיות נייר אוריגמי מיוחד. אתה יכול גם להשתמש בנייר עטיפה, נייר בנייה או אפילו דפים ממגזין ישן. רק חשוב שגיליון הנייר לא יהיה עבה מדי, אחרת יהיה קשה יותר לקפל והתוצאה לא תהיה יפה.

טכניקת קיפול לארנב אוריגמי

אוריגמי להנחיות חג הפסחא-פסחא-ארנב-קיפול-דיי

עקוב אחר ההוראות שבתמונות כדי לקפל את ארנב האוריגמי הקטן. בשלב הלפני אחרון, עליך לנפח את הקצה הקדמי כך שהארנב יקבל את הצורה הנכונה. אתה יכול להכין ארנבות אוריגמי כמה שאתה אוהב ולהשתמש בהן לקישוט הבית שלך.

אוריגמי לטכניקת קיפול ארנב פסחא-הוראות-קיפול

מובייל לתינוק עשוי מארנבות אוריגמי

אוריגמי-פסחא-קיפול-תינוק-נייד-עשה זאת בעצמך

בעזרת מחט וחוט כלשהו, ​​תוכלו להכין זרים יצירתיים מארנבות אוריגמי. הם מושלמים כקישוט לחדר הילדים או לחלון. עם מסגרת רקמה, ניתן להעלות לנייד תינוק יצירתי גם לחדר התינוק.

הוראות וידאו לאוריגמי לחג הפסחא

מקפלים אוריגמי גדול לחג הפסחא

אוריגמי-קיפוח פסחא-גדול-פסחא-ארנב-אוריגמי

מי אמר שאוריגמיס צריכה להיות קטנה? בעזרת נייר גדול יותר וטכניקת קיפול מתאימה, ניתן להתעסק עם ארנבות אוריגמי ענקיות. הם בוודאי יסתדרו טוב עם הילדים כי הם יכולים לשחק איתם. ארנבות הנייר הגדולות מושלמות גם לציד ביצים מהנה.

מקפלים כוסות ביצים מנייר

אוריגמי-פסחא-רעיונות-קל-קיפול-כוסות ביצים

ביצי פסחא צבעוניות בכוסות בודדות פשוט נראות יפה ואינן יכולות ליפול מהשולחן. אתה יכול להכין בעצמך כוסות ביצים יפות מנייר בכל צבע ולהשתמש בהן לביצים הטריות. אוריגמי קל להכין בעצמך והוא מושלם עבור החובב חסר הסבלנות שביניכם.

כוסות ביצים אוריגמי מתקפלות – הוראות

אוריגמי-פסחא-ביצה-כוס-קיפול-הוראות-קל

התחל עם דף נייר מרובע באורך שישה סנטימטרים. מקפלים את הגיליון לשניים ליצירת מלבן ולאחר מכן מקפלים אותו שוב לריבוע. פרשו למלבן הראשון וקפלו את הקצוות הימני והשמאלי לקפל העמוק באמצע.

הכינו בעצמכם כוסות ביצים פשוטות מנייר

אוריגמי כוס ביצת פסחא הוראות קיפול שלבים

לאחר מכן מקפלים את הצדדים כך שיהיו שני משולשים. הופכים את הנייר ומקפלים את הקצוות יחד כדי לקמט באמצע. לאחר מכן כופפו את הפינות התחתונות עד לנקודה המרכזית.

אוריגמי שימושי לחג הפסחא

אוריגמי-קיפוח-פסחא-קיפול-ביצה-כוס-קיפול

הפוך את הנייר וחזור על השלב האחרון. לאחר מכן מקפלים את המשולשים כלפי מעלה כך שהם פוגשים את הקצה העליון של הנייר. לאחר מכן מורחים את הנייר מולכם ולוחצים אותו פנימה בעזרת האצבעות ליצירת קליפה קטנה. אוריגמי כוס הביצים לחג הפסחא מוכן.

קפלו את קופסת הביצים כאוריגמי לחג הפסחא

אוריגמי-קיפוח-פסחא-קיפול-ביצה-קופסא-התעסקות-הוראות

במקום כוסות ביצים בודדות, ניתן לקפל קופסאות ביצים שלמות מנייר. הם נראים הרבה יותר נחמדים מאלה שקניתם וניתן להכין אותם מנייר בכל צבע ודפוס. תוכל למצוא את ההנחיות בסרטון.

אוריגמי התרנגול והתרנגולת לחג הפסחא

ממתקים של אוריגמי-פסחא-קיפול-עוף-נייר-שקית

תרנגולים ותרנגולות הם מוטיבים אחרים המושלמים לאוריגמי לחג הפסחא. אתה יכול לעצב את האוריגמי כשקיות קטנות ולמלא אותן בממתקים. ילדים תמיד שמחים מביצי שוקולד לחג הפסחא ומתנה כזו בעבודת יד מושלמת עבורם.

הכנת אוריגמי לחג הפסחא עם ילדים – סרטון הדרכה לתרנגולות

פרחי אוריגמי כקישוט לחג הפסחא והאביב

אוריגמי-פסחא-קיפול-קישוט-פרחי אביב

מכיוון שחג הפסחא נחגג באביב, אתה יכול להשתמש במוטיבים אביביים פופולריים כקישוט. בעונה זו פרחים, עצים ושיחים פורחים ומעטרים הכל בצבעיהם היפים. כדי להכניס את הטבע לבית, אתה יכול לקשט את הדירה בענפים יפים עם פרחים. כאן תמצא הוראות כיצד תוכל להכין בעצמך פרחי אוריגמי יפים לחג הפסחא והאביב.

אוריגמי פרחי קיפול לחג הפסחא

אוריגמי-פסחא-אביב-קיפול פרחים-טכניקת-הוראות

לפרח אתה צריך בסך הכל חמישה דפי נייר אוריגמי מרובע. תצטרך גם מקל דבק וכמה מהדקי נייר. התחל עם דף נייר וקפל אותו לפי ההוראות שבתמונות.

אוריגמיס פרחוניים למדי כקישוט

אוריגמי-פסחא-קישוט-פרח-נייר-קיפול-רעיונות

כאשר הכותרת הראשונה של הפרח שלך מוכנה, עליך לחזור על אותו תהליך עם ארבעת האחרים. לבסוף, עליך להדביק את אותם חמש עלי הכותרת יחד ופרח האוריגמי מוכן. קשטו בו כמה ענפים ותקבלו קישוטים יצירתיים, תוצרת עצמית לחג הפסחא והאביב.

מקפלים צבעונים

צבעונים יפים כפרחי אביב לקישוט השולחן או לחלון

או מה עם זוג צבעונים? הם מגיעים במגוון רחב של צבעים, ולכן אנו ממליצים להשתמש גם בצבעים שונים של נייר ליצירת זר בצבעים עזים. אתה צריך שני דפי נייר לכל צבעוני – אחד לפרח וירוק לגבעול ולעלה. תוכל למצוא את ההנחיות בסרטון הבא:

פריחה כרעיון לילדיםהוראות קיפול לילדים - הכינו בעצמכם פרחי זהב בעצמכם באביב

אם תרצה להכין קישוטים יפים עם ילדים באביב, תוכל לבחור באחד הרעיונות הפשוטים יותר מהרשימה שלנו למעלה. לדוגמה, הפרפרים להלן די פשוטים ומתאימים היטב. או שאתה יכול להכין את הפרחים הבאים ביחד:

אוריגמי פרפר לחג הפסחא

אוריגמי-פסחא-אביב-פרפרים-קפלים-צבעוניים

פרפרים הם תזכורת לימי האביב והשמש, ולכן הם רעיון נפלא לעבודות יד לחג הפסחא, ניתן לקפל אותם בקלות מנייר צבעוני וניתן להכין אותם גם על ידי ילדים..

הכנת פרפרים צבעוניים מנייר – הוראות

אוריגמי-פסחא-קיפול אביב-פרפר-קיפול-הוראות

אוריגמי חג הפסחא הזה קל להכנה ומושלם למתחילים. פשוט עקוב אחר ההוראות שבתמונות ובמספר צעדים תקבל פרפר יפהפה שיוסיף אווירה שמחה לביתך.

הכינו בעצמכם פרפר אוריגמי וקשטו את הבית שלכם

אוריגמי-פסחא-פרפרים-קיפול-נייר-הוראות

אתה יכול להכין זר צבעוני מכמה פרפרים בצבעים תואמים ולהשתמש בו לקישוט החלונות או קיר בדירה. תנו ליצירתיות שלכם להשתחרר ולהכין קישוטים יפים משלכם לחג הפסחא.

ביצת אוריגמי

ביצי פסחא מנייר מתקפלות בצבעים עזים

מוטיב הפסחא החשוב ביותר הוא כנראה ביצת הפסחא. מי לא מדמיין את הביצים הצבועות והמקושטות כשהוא חושב על חג הפסחא? אז זה רק הגיוני שאסור שחסר נתון זה אם אתה מקפל אוריגמי לחג הפסחא. ותאמינו או לא, ישנן מספר דרכים להשיג צורת ביצה פשוטה אחרת. להלן מספר רעיונות:

ביצי פסחא מקופלות אוריגמי

נייר ביצי פסחא כתגיות של זר הפסחא

אתה צריך נייר דק ומרובע בכל צבע (למשל נייר אוריגמי), אותו אתה מקפל פעמיים באלכסון ופעמיים לאורך עד לקצה העליון. זה ייתן לך כמה שורות או קיפולים כבסיס שיעזור לך עם הוראות קיפול נוספות. אתה יכול לראות בדיוק איך הקיפול עובד בסרטון למטה.

לאחר מכן תוכל להציג את הביצים זקופות או מונחות על השולחן או בסל פסחא, או שאתה יכול להדביק להן לולאות ולהשתמש בהן כתגיות של זר הפסחא או החלון. אפשר להכין מהם גם זר.

הכינו קופסאות ביצי פסחא בעצמכם

קפלו קופסאות מתנה מנייר למתן וקישוט

גרסה דומה מאוד מבחינה ויזואלית הן קופסאות ביצי הפסחא הקטנות האלו שתוכלו למלא בממתקים או במתנות קטנות. לשם כך אתה צריך שתי פיסות נייר לביצה, אותן תוכל להכין בהתאם להוראות הקיפול של ביצת הפסחא של אוריגמי:

ואם שני הרעיונות האלה לא מספיקים לך, תוכל לבחור מתוך גרסה שלישית למטה. ההבדל הוא במראה הקפלים. אם אינך יכול להחליט, פשוט התעסק בשתי הגרסאות ושלב אותן בעיטור. זה הופך את קישוט הפסחא האוריגמי המקורי שלך למגוון ומעניין עוד יותר.

* ניתן למצוא הוראות לארנבות האוריגמי הגדולות פה.