האביב מתקרב אט אט ואיתו, רבים מאיתנו רוצים לקשט את ארבעת הקירות משלנו בהתאם. עיטור אביבי צבעוני מבטיח מצב רוח טוב ויוצר אווירה שמחה למרות מזג האוויר הגרוע. במקום לקנות חפצי נוי יקרים, תוכלו להכין את הקישוטים בעצמכם מחומרים פשוטים. היום אנו הולכים להראות לכם כיצד להשתמש בטכניקת קיפול הנייר ליצירת עיטור אביב נפלא.

מקשטים באוריגמי

מקשטים עם מנופי קישוט לקירות אוריגמי

הפיכת פיסת נייר מרובעת פשוטה לקישוט יפהפה – זאת אומנות יפנית של קיפול אוריגמי. בין אם חיות, פרחים או קופסאות, עם מעט סבלנות ומעט מיומנות, עולות יצירות נפלאות המעוררות התפעלות. ניתן לסדר את הדמויות המקופלות בקבוצות כדי ליצור קישוט תלוי יפה, כמו גם בנפרד, למשל, כקישוט שולחן..

העיקר באוריגמי הוא שאתה לא צריך חומרים אחרים מלבד נייר. בלי מספריים, בלי דבק – רק קמט, קיפול וקפל. למרות שרוב דמויות האוריגמי נראות מסובכות להפליא במבט ראשון, אפילו מתחילים יכולים לשלוט באמנות הקיפול. כל מה שאתה צריך זה קצת סבלנות והוראות קיפול טובות. עם המפורט הוראות אוריגמי באוסף זה אתה יכול גם ליצור דמויות קיפול מעולות בעצמך. ההוראות קלות לביצוע ומסבירות שלב אחר שלב את הדרך לדמות המוגמרת. אם אתה כולל את הילדים, הבטיחות המשפחתית מובטחת. להלן נראה כיצד ניתן לשלב את יצירות האמנות האוריגמי הביתיות בעיטורי האביב.

רעיונות נחמדים לקישוט האביב עם דמויות אוריגמי

פרפרי אוריגמי ופרחים כקישוטי אביב

האם תרצה לקשט את הדירה שלך בדמויות אוריגמי צבעוניות באביב? בתקופה זו של השנה, מוטיבים כמו פרחים, כמה בעלי חיים ופרפרים פשוט מושלמים. כאן תוכלו למצוא כמה רעיונות נהדרים כהשראה כיצד להפוך את דמויות הקיפול הפשוטות לקישוטי אביב נפלאים.

פרפרים

הפרפר הוא דמות אוריגמי קלאסית שקל לקפל ולכן אידיאלית למתחילים. דרוש נייר מרובע אחד לפרפר ואם אתה שולט בטכניקה, אפשר להעלות מספר פרפרים תוך זמן קצר. אלה יכולים, למשל, להיתקע על הקיר, להישחל לשרשרת דקורטיבית או לתלות אותם בנפרד מהתקרה. זה מביא את החן החינני של הפרפרים לבית שלך.

מנופים

עיטור אביב עם עגורי אוריגמי וענפים פורחים

העגורן, הידוע עדיין כציפור המזל, נחשב לסמלה של אמנות האוריגמי ולומד כל מתחיל בטכניקת קיפול הנייר. מנופים הם גם מבשרים האביב בשמיים ולכן הם אידיאליים לקישוט הדירה בתקופה זו של השנה. בתורו, כל מה שאתה צריך כדי לקפל מנוף הוא דף נייר אוריגמי בכל צבע. לדוגמה, לאחר מכן ניתן לתאר על הקיר את נדידת האביב של ציפורים מכמה עגורים. או שאתה יכול להצמיד קולב לכל מנוף ולהשתמש בו לקישוט כמה ענפי פרחים אמיתיים או מלאכותיים באגרטל יפהפה..

פֶּרַח

הכינו בעצמכם קישוטי אביב, קפלו פרחי אוריגמי

שום דבר אינו מתאים יותר לקישוטי האביב מאשר לפריחות מוקדמות. טיפות שלג, צבעונים ונרקיסים נראים דקורטיביים להפליא ומעניקים לדירה מגע רענן. מכיוון שהקישוט העשוי מפרחים אמיתיים אינו נמשך כל כך הרבה זמן, אנו ממליצים לך לקפל את פרחי האביב היפים האלה מנייר. הם מחזיקים שנים ויכולים לשמש גם כקישוטי אביב בשנים הבאות. אפשר להשתמש בפרחים המקופלים, למשל, ליצירת סל פרחים שלם או זר יפה ולקשט בעזרתו את השולחן..

ארנב פסחא

רעיון לקישוט פסחא עשה זאת בעצמך עם ארנב אוריגמי

חג הפסחא הוא אחד מפסטיבלי האביב הגדולים ביותר ומציע שפע השראה לעבודות יד. עיטור חג הפסחא יכול להיות צבעוני ועליז, ממש כמו האביב עצמו. לאמנות קיפול האוריגמי יש מה להציע גם לחג הפסחא. מכוסות ביצים פשוטות ועד אפרוחים וחמודות חמודים. הקלאסיקה המנוסה היא ארנב הפסחא, המתאים להפליא הן לשולחן והן לסלסלת הפסחא.

עיטור תלוי צבעוני

הכינו קוביות אוריגמי צבעוניות כקישוט תלוי באביב

אם אתה אוהב את הקישוט קצת יותר מופשט, אתה יכול לעשות קישוט תלוי מדמויות גיאומטריות. מה עם כמה קוביות צבעוניות, למשל? מכיוון שהם מקופלים מכמה ניירות מרובעים, מדברים במקרה זה על אוריגמי מודולרי או טנגרמי. שילוב הניירות השונים יוצר דמויות קיפול צבעוניות המתאימות להפליא לקישוטי אביב. אתה יכול לתלות את הקוביות על חישוק עם חוט כדי ליצור נייד צף צבעוני בעצמך.