ביצים של פסחא-עיצוב-עיצוב-נייר פריחת תות

ביצים צבועות באופן מסורתי בחג הפסחא. למרות שראינו כמעט הכל על קישוט ביצים וצביעת ביצים, יש רעיונות חדשים ל ביצי פסחא מצחיקות תמיד שאל. לפני שאוכלים אותם, תוכלו להשתמש בהם כדי לקשט את הדירה בצורה יפה ולהרכיב קישוט פסחא יפה.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות – מה שצריך

ביצי פסחא מצחיקות-עיצוב-חומרים-נושבת-ביצים לבנות

חיי המדף של הביצים הקשות מוגבלים לארבעה שבועות לכל היותר. כמובן שזמן זה משתנה בהתאם לטמפרטורת האחסון ותלוי גם בכמה הביצה מתבשלת. למטרות דקורטיביות הגיוני יותר לקנות ביצים עם קליפה לבנה ולפוצץ אותן. בעתיד הקרוב יהיה ניתן גם לעצב אותם בצבעים המיועדים לאוכל.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות – 7 רעיונות נהדרים לחיקוי

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-תותים-רעיון-לקשט-ירוק

אפשר לפוצץ את הביצים בקלות רבה אם תנקו בזהירות שני חורים בחלק העליון והתחתון של הביצה בעזרת מחט גדולה או שיפוד קבב. אתה צריך לחורר את החלמון, ואז לערבב הכל בעדינות. לאחר מכן אתה נושף לתוך הביצה כך שתהיה ריקה ואז עליך לשטוף אותה מבפנים במים. שאריות ביצים לאחר מכן יפיצו רוגע לא נעים.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות – תותים

ביצי פסחא-עיצוב-עיצוב-נייר תות-דקורציה-נייר פריחה

אתה יכול לתלות את הביצים המרוקות על ידי לקיחת חוט, לקשור אליה חתיכת גפרור קטנה ולמשוך אותה דרך שני החורים. עליך להפוך את החור האחד, בתחתית או בחלקו העליון, לקצת יותר גדול כך שניתן יהיה למשוך את החבל דרכו. לתקן בעזרת דבק על מצד אחד ובצד השני, למלא את החור במשחת שיניים. כשהיא מתקשה אפשר להמשיך לצבוע את הביצה ולעצב אותה.

מציגים ביצי פסחא מצחיקות כמו תותים

ביצי פסחא מצחיקות-עיצוב-תותים-מקשטים-צובעים-פרחים-ירוקים

אתה עדיין יכול לעצב את הביצים המפוצצות בצבע ביצה אם כבר נשאר לך קצת. אחרת, עדיף להשתמש בצבעי אקריליק, הם יהפכו את קליפת הביצה לעמידה יותר. זה גם קל מאוד לעבוד איתם מכיוון שהם מבוססים על מים. מגוון הצבעים גדול והם מבריקים ומאטים כאחד.

צור ביצי פסחא מצחיקות וקשט איתן את הבית שלך

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-קקטוסים-עציצים-רעיון קטן

עבור העיצובים המהנים הבאים, משתמשים בביצים לבנות מכיוון שהן תופסות צבע בקלות רבה יותר, והן משמשות די טוב כבד לבן שעליו ניתן לצייר תמונות דמיוניות כמו אמן אמיתי.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות – ביצים צבעוניות בצורה מקורית

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-ביצים-צבע-ירוק-צבע

בשני פרויקטי ה- DIY הראשונים הביצים נצבעות לראשונה בגוון בסיסי ורק לאחר מכן מעוצבות בצורה שובבה. כאן הביצים אינן מיועדות לניתוק, כך שאחרי שרוקן אותן, שיפוד דרך החור בקצה אחד של הביצה על קיסם או שיפוד קבב. מכינים מראש קערה קטנה של מים, שבה ממיסים מעט מהצבע הרצוי.

הכינו ביצי פסחא מצחיקות כמו קקטוסים קטנים בעציצים

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-קקטוסים-קישוט-הוראות-עציצים

לאחר מכן טובלים לחלוטין את הביצה בצבע, נותנים לה להתייבש לזמן קצר וחוזרים על עצמה מספר פעמים ברגע שקליפת הביצה נצבעת באופן אחיד. אם כבר השגת את הטון הבסיסי, אתה יכול להמשיך לקשט.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות – קקטוסים פורחים 

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-קקטוסים-עציץ-עציץ-ורוד

בדוגמה הראשונה, הראנו רעיון כיצד לעצב את ביצי הפסחא כמו תותים. למטרה זו משתמשים בכדורי דק צבעוניים או בעטים אופציונליים. ניתן לצבוע במהירות ובקלות את גרעיני התותים בשחור. בנוסף, עלי תות, פרחי ירוק ותות לבן עשויים נייר. מסודרים להפליא בסל או בקערה קטנה, הם נראים נהדר.

איך להכין ביצי פסחא סופר יצירתיות ומהנות – הוראות

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-קקטוסים-עציץ-קישוט קטן

האהוב עלינו מכל הרעיונות המהנים של ביצת פסחא המוצג הוא בהחלט זה. הביצים צבועות קודם כל בירוק בהיר. הקוצים האופייניים לקקטוסים יוקלטו בקרוב בעזרת פינלינר שחור.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות אחרת – קקטוסים בעציצים קטנים 

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-קקטוסים-עציצים-אבנים-לקשט

לסיום הסופי, על ביצי הקקטוס יש פרחי נייר ורודים למעלה. כדי לוודא שהקישוט נכון, תוכלו להשיג גם עציצים קטנים, למלא אותם באבנים או חול ולהניח עליהם את הקקטוסים שעיצבתם בעצמכם..

עיצוב ביצי פסחא חמודות ומצחיקות בצורה אחרת – סופגניות

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-סופגניות-צבעוניות-סוכר-מפזרים-צבע

מי שאוהב ממתקים בטוח יאהב את ההצעה הבאה שלנו. מעצבים את הביצים הלבנות כמו סופגניות אמיתיות בקופסה. לשם כך, אילו צבעי פסטל נדרשים, המזכירים את זיגוג הסופגניות האופייני. מפזרים סוכר בצבעים עזים ישלימו את רעיון הקישוט ויעניקו לו את המשרוקית הדרושה.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות משלכם – סופגניות בקופסה

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-צביעה-רעיון-סופגניות-יצירתיות

כל שעליך לעשות הוא לצבוע טבעת בכל קצה של ביצה. מקשטים ב- fineliner כשאתם מציירים עליו משיכות סוכר קטנות. מסדרים בקערה ומפזרים מפזרים סוכר אמיתיים.

מקשטים ביצי פסחא מצחיקות עם זילופי סוכר

מצחיק-ביצים-פסחא-עיצוב-סופגניות-מפזרים סוכר-צבעוני-קישוט

במקום לצבוע אותם, אפשר להשתמש גם במפזרים סוכר אמיתיים. בעזרת פינצטה ודבק -על יש למרוח בזהירות כמה פפרי סוכר על הסופגניות שכבר נצבעו עליהן. וודא שהדבק בלתי נראה ככל האפשר ורק למרוח מעט ממנו על מפזרים הסוכר ולאחר מכן לחץ אותו בזהירות על קליפת הביצה..

ביצי פסחא חמודות ומהנות בצבעי פסטל

מצחיק-ביצים-פסחא-עיצוב-סופגניות-קליפה-ביצה-לבנה

רעיון יצירתי לביצי פסחא מצחיקות – כדור גלידה בוופל

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-כדור-קרח-וופל-מתוקים-צבעי פסטל

רעיון ה- DIY הבא מתוק כמו האחרון. אולם כאן נדרשת קצת יותר חריצות ומיומנות ציורית. כדי להפוך את ביצי הפסחא לארוחות גלידה, אין צורך להשתמש בקערה לבנה, אלא בקערה חומה. אתה צריך צבעי אקריליק בגווני פסטל, למשל בצהוב וניל, ורוד, ירוק מנטה וגם בלבן. ניתן גם להשתמש בפינליינרים בשחור וחום, כמו גם במברשת דקה מאוד ורגילה.

ביצי פסחא מצחיקות בצבעי פסטל – גביעי גלידה חמודים

מצחיק-ביצי פסחא-מסגרות-גלידות-סקופים-גלידה-קונוס-פסטל-צבעים-חמודים

בקרוב תוכלו לצבוע רק כ -1/3 מהביצה עם הצבע הנבחר ולהשאיר את השאר בצבע הביצה הטבעי. לאחר מכן צייר את תבנית הוופל הטיפוסית עם קווים חומים. צייר פרצופים חמודים על האזור הצבעוני או השתמש במדבקות הדבקה עצמית.

עיצוב ביצי פסחא יצירתיות ומצחיקות – כוסות ביצים עם הבדל

מצחיק-ביצים של פסחא-מכין-ממתקים-מתקן-דבק חם

הרעיון הזה לעיצוב יצירתי של ביצת פסחא בטוח ישמח את הילדים, כי מי לא אוהב לעיסת מסטיקים וממתקים. ראשית מכינים ספל. בשביל זה אתה צריך קרטון אדום ודבק חם. בקרוב תצטרך לחתוך קשת ומעגל קטן לכל ביצה.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות כמו ממתקים או מכשירי מסטיק

מצחיק-ביצים של פסחא-מכין-ממתק-מתקן-לעיסה-מסטיק-מתקן-עשה זאת בעצמך

חותכים את העיגול לגודל גדול למטבע 1 יורו. צור את כוס הביצה סביב הביצה כך שתוכל לעמוד עליה מאוחר יותר. תקן את הממשקים בעזרת דבק חם, ואם תרצה, צייר עליהם את הפתח האופייני של מתקן הממתקים.

עיצוב ביצי פסחא צבעוניות ומצחיקות – מכשירי ממתקים

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-ממתקים-מתקן-רעיון-סוכריות-צבעוניות

למכשירי הממתקים או המסטיקים המצחיקים עם ביצי פסחא, עדיף להשתמש בביצים לבנות מפוצצות. אלה יתוכננו בקרוב כצנצנת מחלק הממתקים המלאה בסוכריות צבעוניות. צובעים את הסוכריות העגולות בצבעים שונים על הקערה.

רעיון יצירתי לביצי פסחא מהנות – מתקן מסטיקים

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-ממתק-מתקן-לעיסה-מסטיק-מתקן-צבעוני-צבע

לבסוף, מקבעים את הכוס בתחתית ואת עיגול הקרטון בחלק העליון של הביצה בעזרת הדבק החם. מקשטים יפה עם סוכריות צבעוניות.

צור ביצי פסחא מצחיקות ללא צביעה – ארנבות לבנות וחמודות

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-ארנבים-חמוד-לבן-סקנדינבי-קישוט

הרעיון הבא לביצי פסחא מצחיקות מאוד פשוט ומינימליסטי, בדרך כלל סקנדינבי, יכול להתממש במינימום מאמץ. כל מה שאתה צריך זה ביצים לבנות שאפשר לפוצץ אותן או להשתמש בהן.

ביצי פסחא מצחיקות בסגנון סקנדינבי – מה יהיה נחוץ

ביצים-מצחיקות-פסחא-מייצרות ארנבות-חומרים-אוזניים

בנוסף לביצים, אתה צריך גם לבד בכל צבע. בדוגמה שלנו מתוכנן קישוט פסחא פשוט ופשוט מאוד, ולכן החומרים נבחרים גם בגוונים בהירים וטבעיים..

ביצי פסחא ‘ארנבות’ מצחיקות – לתקן את האוזניים ולצבוע את פני הארנב

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-ארנב-ארנב-לבן-אוזניים חמודות

חותכים שתי אוזני ארנבת לכל ביצה מלבד. אתה יכול לעצב אותם בהתאם להעדפותיך שלך – מחודדות, אליפסה או אוזניים. ניתן לצבוע את פניו של הארנב בקלות בעזרת פינלינר שחור. מה שארנבת ביצת הפסחא שלך צריכה היא זנב.

ביצי פסחא מצחיקות – ארנב פסחא עם זנב פומפון רך

מצחיק-ביצים-פסחא-עיצוב-ארנב-פונפון-אוזניים

אתה יוצר את זנב הארנב מכדורי כותנה ואתה מכין פומפונים קטנים בעצמך. השתמש בדבק למטרות כלליות או בדבק חם לאבטחת פומפון מאחור. נסו לאבטח את הפונפון כך שהוא תומך מעט בביצה ושומר אותו יציב.

עיצוב ביצי פסחא מצחיקות בקלות ללא צביעה

מצחיק-ביצים-פסחא-עיצוב-ארנב-ארנב-זנב-פומפון-לבן

מניחים חתיכת לבד קטנה מתחת לביצה לתמיכה נוספת. ארנבות הפסחא החמודות האלה מוכנות תוך דקות ספורות וממש מקוריות. מסדרים בסל או ביחד עם ביצי פסחא צבעוניות.

ביצי פסחא מצחיקות בלבן סופר קלות לעצב בעצמך

מצחיק-ביצים-פסחא-עיצוב-ארנבונים-אוזניים-לבנות-פומפונים

מה שילך עם ביצי ארנב הפסחא המתוקות והלבנות הן כמובן גזר. מסדרים גזר קטן ליד הביצים, אם הן אמיתיות או דקורטיביות. הניחו קש דקורטיבי או עשב פסחא בתחתית הסל והשתמשו בו ליצירת מיטה. לסדר עליו את ארנבות הפסחא המתוקות. הגזר רק יוסיף יותר צבע וייצור את מצב הרוח האביבי הנכון.

ביצי פסחא מצחיקות עם הבדל – עיצוב פשוט כמו ארנבות קטנות 

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-ארנב-לבן-גזר-קישוט

הרעיון המהנה הזה לקישוט ביצת פסחא הוא פשוט מאוד ועובד מצוין עם ביצים שנותרו לכם אבל מאוחר מדי לצבוע עם צבעי הביצה. עם מעט מאוד משאבים, אתה יכול לעצב ארנבות פסחא מעולות בעצמך. נסה את זה או תן לילדיך לעשות זאת בעצמם.

ביצי פסחא מצחיקות עם רגליים מחיות פלסטיק – גן חיות עשוי מביצי פסחא

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-גן חיות-פלסטיק-דמויות-רעיון-מצחיק

עוד רעיון מהנה לקישוט ביצי פסחא הוא שימוש בדמויות פלסטיק. קח חיות בגן החיות ועשה גן חיות מביצים. גם דינוזאורים מפלסטיק מתאימים מאוד. עכשיו אתה צריך לפרק את דמויות הפלסטיק.

ביצי דינוזאור מפלסטיק מצחיק

מצחיק-ביצי פסחא-עיצוב-דינוזאור-פלסטיק-דמויות-מצחיק-יצירתי

סכין חתוכה תעזור לך במשימה זו לחתוך את החלקים הבודדים בצורה המדויקת ביותר האפשרית. בעזרת דבק -על יש לתקן את כפות הרגליים והזנב של החיה, כמו גם תכונות אופייניות אחרות, על קליפת הביצה. אם תרצה, תוכל לאחר מכן לצבוע את קליפת הביצה בצבעי אקריליק ולהפוך אותה למציאותית עוד יותר.