טבעת באביב עם קישוט פסחא צבעוני! אנו נראה לכם כיצד תוכלו להכין ארנבי פסחא צבעוניים וגוזלים בעצמכם עם הילדים. ועדיין יש לנו הרבה רעיונות למבוגרים מוכנים: עם עיטור פוריסטי עם אזוב אתה יכול להקל על מצב הרוח בזמן הקורונה. אבל אתה יכול לא רק להשתמש בחומרים טבעיים. עבודות יד עם כדורי קלקר מציעים אפשרויות קישוט רבות, במיוחד באביב. ניתן לצבוע את הכדורים, להדביק, לכסות בבד או בנייר. הדמיון אינו יודע גבולות. הרשה לעצמך לקבל השראה מההצעות שלנו!

עבודות יד עם כדורי קלקר באביב: ארנבות פסחא לילדים

עבודות יד עם כדורי קלקר חג הפסחא רעיון DIY ארנב פסחא עם ממתק

הפתיעו את קישוטי הפסחא הצבעוניים בסוכריות טעימות בצנצנת ריבה. ארנבות הפסחא מקשטות את צנצנת הבנייה כך שהמתנה תוצרת עצמית באהבה תרד היטב. לרעיון מלאכה זה תזדקק לחומרים הבאים:

 • 1 צנצנת ריבה
 • ממתקים או ממתקים לבחירתכם
 • שאריות בד
 • 1 כדור קלקר
 • 1 עיפרון שחור
 • בדים מורגשים, לבן, ורוד, אפור
 • פרחי בד
 • פום פום
 • מספריים
 • דבק חם
 • שיפודי קבב עשויים עץ, 2 חלקים

ראשית, צבעו ארנב על כדור הקלקר והדביקו פומפון כאף. הפוך את אוזני הארנב מבד הלבד הלבן והורוד / אפור והדבק כל אוזן לשיפוד קבב. הכנס את שיפודי העץ לכדור הקלקר. מקשטים את אוזני הארנב בפרחי בד, קשתות או חרוזי נצנצים. מקשטים את המכסה עם שאריות בד. הדביקו את ראשו של הארנב למכסה.

טינקר עם כדורי קלקר ארנב פסחא הכין סוכריות על מקל בעצמך

יש גם גרסה לכל מי שישלח מתנות חג הפסחא למשפחה בדואר. אתה יכול לעטוף סוכריות על מקל כמו ארנב פסחא. אפשר להכין את הראש מכדורי קלקר, פומפונים קטנים בעיניים ורודות ולבניות ומעוותות, האוזניים עשויות נייר או חומרי ניקוי וניתן לכרות את כפות הארנב מקרטון נצנצים. כמה מהר הסוכריות מוכנות.

עבודות יד עם כדורי קלקר ומנקות צינורות: זר פרחים לאביב

עשה עבודת יד עם כדורי קלקר כדי להכין פרחים ממנקות צינורות בעצמך

עבודות יד מהנות הן לילדים והן להורים. אנו מציעים לכם רעיון המתאים במיוחד לילדים בגיל הגן או בית הספר היסודי. כל מה שאתה צריך זה כמה כדורי קלקר בגדלים שונים, חומרי ניקוי בצנרת בצבעים שונים וחוט מלאכה בירוק. ראשית, חותכים את חומרי ניקוי הצינורות לארבע חלקים שווים, מכופפים אותם ומכניסים אותם לכדורי הקלקר. עם מעט מיומנות, זר צבעוני מוכן במהירות ותוכלו בעזרתו לקשט את חדר הילדים לקראת חג הפסחא.

עבודות יד עם כדורי קלקר: קישוט אביב עם אפרוחים

עשה בעבודת יד עם כדורי קלקר ואפרוחי נייר קרפ בעצמך לחג הפסחא

הרעיון הבא לעיצוב עם כדורי קלקר נראה סופר חמוד באביב. אתה יכול להכין אפרוחים חמודים לסלסלת הפסחא בעצמך מנייר קרפ, כדורי קלקר ומנקות צינורות. מדביקים כדור גדול לכדור קלקר קטן יותר ועוטפים אותו בנייר קרפ צהוב. יוצרים את הכנפיים מאותו נייר קרפ. גזרו את העיניים והמקור מהקרטון. צור רגליים מחומרי ניקוי צינורות ורודים וקשור קשת סביב צווארך. האפרוחים המאושרים מוכנים!

רעיונות לקישוט אביב לילדים יוצרים מפלצות מכדור קלקר בעצמכם

התעסקות עם כדורי קלקר מהנה מאוד לפעוטות. ניתן לצבוע את הכדורים בצבעי אקריליק או מים. אפשר גם לחתוך אותם לשניים. זה יכול ליצור צורות שונות, כמו המפלצת למעלה. עם הצבעים העליזים שלו, מובטחת ליצור אווירה עליזה בחדר הילדים. אתה צריך את החומרים הבאים: מנקה צינורות, 3 קטן, 1 בינוני וכדור קלקר אחד גדול, צבעי מים, לבד בצבע סגול ושחור, שלוש עיניים דקיקות. אפשר לחבר את הכדורים זה לזה בעזרת דבק חם.

רעיונות למלאכת קישוט האביב עם ילדים צובעים כדורי קלקר

אפילו זחל מוכן תוך זמן קצר. אתה צריך חמישה כדורי קלקר קטנים בגודל זהה, צבעי מים ומנקות צינורות. ראשית, תנו לילדים לצבוע את הכדורים, המתינו לייבוש הצבע, ולאחר מכן הדביקו את הכדורים יחד עם דבק חם. עיטור האביב החדש מוכן וניתן לקשט אותו במדפים בחדר הילדים או בחדר האח שבסלון..

יצירה עם כדורי קלקר לאביב: זר דלתות

הכינו זר אביב משלכם בעזרת הוראות חוט

זר דלת בצבעי אביב עליזים מבטיח מצב רוח טוב. זרי אביב העשויים מחומרים עמידים הם פרקטיים במיוחד. אנו מציעים לכם רעיון לזר דלת עמיד שתוכלו להשתמש בו שוב בשנים הקרובות. אתה צריך את החומרים הבאים:

 • פונפונים
 • כדורי קלקר בגדלים שונים
 • מחתי סריגה
 • חוט סריגה
 • דבק או דבק חם

עוטפים את כדורי הקלקר בחוט סריגה ומדביקים אותם יחד כך שהם יוצרים זר. מעטרים את זר האביב בפומפונים תוצרת בית או קנויים ובעזרת מחטי סריגה ישנים. זר הדלת הצבעוני מוכן.

עבודות יד עם כדורי קלקר ארנב פסחא עשוי לבד וחוט

ואם עדיין נשאר לכם חוט סריגה, תוכלו להכין את ארנב הפסחא בתמונה למעלה יחד עם הילדים. הטיפ שלנו: בחרו חוט סריגה בצבע מבטא והתהדרו בארנב הפסחא ליד שולחן האוכל. אתה יכול אפילו להכין כמה ארנבות פסחא ולסדר אותן באמצע השולחן. לחלופין, אתה יכול להשתמש בארנבות הפסחא ככרטיסי מקום ולכתוב את שם האורח על אוזני הארנב בעזרת עט לבד.

עבודות יד עם כדורי קלקר: סוכריות על חג הפסחא 

עשה עבודת יד עם כדורי קלקר בעצמך עץ סוכריית קפיץ לחג הפסחא

רעיון מהיר של הרגע האחרון למזנון הפסחא החגיגי: הניחו כדור קלקר על פמוטים גבוהים והדביקו בו סוכריות על מקל. עיטור המאכל המושלם גם לשולחן הילדים. ואגב, זה יכול להישאר על השולחן הרבה אחרי המסיבה. אז אתה יכול

עבודות יד עם כדורי קלקר: ינשוף עשוי נייר קרפ מוזהב

עשה בעצמך עבודת יד עם כדורי קלקר קישוט אביב עם ינשוף מנייר קרפ

דמויות של בעלי חיים מעוררות מצב רוח שמח ומעניקות לקישוטי האביב מגע טבעי אחרון. לדוגמה, אתה יכול להכין ינשוף מנייר קרפ וכדורי קלקר. אתה צריך את החומרים הבאים:

 • נייר קרפ, מספר גיליונות מאותה משפחת צבעים. לדוגמה, צבע חול, זהב ונחושת משתלבים היטב.
 • 2 כפתורים שחורים
 • מספריים
 • אגרוף מוטיב למעגלים
 • דבק
 • 2 כדורי קלקר, אחד גדול ואחד קטן

תחילה הדביקו את שני כדורי הקלקר יחד. השתמשו באגרוף המוטיב כדי להכות עיגולים שאתם מדביקים על כדורי הקלקר. יוצרים מקור מקרטון ומדביקים את הכפתורים כעיניים. מעצבים את הכנפיים מנייר הקרפ בצבע נחושת ומדביקים אותן במקומן. לְהַשְׁלִים!

כדור קלקר עם מקל אזוב על עיטור קפיץ לחבילה

האם תרצה קישוט דמיוני אך בעל מראה טבעי? אז אתה יכול לקנות כדורי קלקר ולכסות אותם בטחב. ראשית אסוף אזוב מהגינה שלך, למשל תוכל למצוא אזוב על הדשא או על קליפת העץ. הסר אדמה ולכלוך מהטחב, הניח אותו על משטח העבודה והבריש את כדור הקלקר הראשון בדבק. עכשיו אתה צריך לעבוד במהירות, אחרת הדבק יתייבש.

הכינו בעצמכם קישוטי אביב, הכינו כדורי אזוב עם ביצי פסחא

עוד רעיון מלאכה לפוריסטים עם אזוב שוב. הכינו עץ פסחא שיכול לחנך את שולחן האוכל הרבה אחרי חופשת הפסחא. להוראות עבודת יד אלה אתה צריך חומרים טבעיים מהגינה שלך: ענף עצים, חלוקי נחל לבנים, אזוב, כמו גם ביצי שליו מנופחות וכדור קלקר גדול כראוי..

הכינו בעצמכם קישוטי אביב מטח וביצי פסחא

ראשית מלאו קערה או עציץ באדמה ותקעו בו את ענף העץ. הניחו שכבת חצץ על פני האדמה והצמידו את כדור הקלקר לענף. לפוצץ את ביצי השליו, להמיס מעט נוזל כביסה במים החמימים ולשטוף בעזרתו את ביצי השלו ביסודיות. לאחר מכן הניחו להם להתייבש על נייר מטבח והדביקו אותם לכדור הקלקר. מברישים את כדור הקלקר בדבק ומורחים את הטחב חתיכה אחר חלק. ראשית הסר שאריות אדמה מהטחב.

עבודות יד עם כדורי קלקר וביצי פסחא הוראות לעץ האביב

עץ הפסחא חותך גם דמות דקה על השולחן אחרי חג הפסחא. כי זה מביא מצב רוח אביבי. וניתן להרחיבו ולהרכיבו במהירות במידת הצורך. תופס מעט מקום יחסית וניתן לאחסן אותו במרתף עד האביב הבא.

אבל אתה יכול לעשות הרבה יותר מכדורי קלקר, בגלריית התמונות למטה נראה לך רעיונות נוספים לקישוטים דמויי אביב. הרשה לעצמך לקבל השראה וצור פרחים דמיוניים, ארנבות פסחא או אפרוחים מחפצי בית. אנו מקווים שתיהנו ממלאכת יד!

פרחים עשויים מכדורי קלקר, שיפודי קבב וספוגיות כותנה

הכינו בעצמכם פרח מכדור קלקר וממשטח כותנה

הכינו ארנבי פסחא מבד וכדורי קלקר

הכינו בעצמכם ארנבות פסחא מכדורי קלקר ומסטדף

כדורי קלקר ושרירי בד הופכים לקישוטי אביב

עשה עבודת יד עם כדורי קלקר רעיון DIY לפרחי בד בעצמך

מכסים את כדורי הקלקר בשאריות בד ומקשטים בסרטים דקורטיביים

עבודות יד עם כדורי קלקר ונייר צבעוני רעיונות לקישוטי אביב בקערה