רעיונות יצירה עם ביצי פסחא עציצים-דשא-פרחים-מלאכותיים

יש לנו כמה מקוריים וקלילים בשבילך רעיונות יצירה עם ביצי פסחא אסוף – צבע את ביצי הפסחא בצבעים עזים ובמוטיבים מעניינים. להלן הוראות יצירה קצרות לכל עיצוב!

רעיונות יצירה עם ביצי פסחא – עיצובים צבעוניים עם קלטות הדבקה

רעיונות יצירה עם ביצי פסחא קישוט סרט דבק וושי

הראשון רעיונות יצירה עם ביצי פסחא, שכל חובב מלאכה ומתחיל יכול לחקות בעת צביעה, הם די פשוטים ועם זאת מאוד מקוריים. אתה צריך ביצים לבנות וסרטים דבקים בעיצובים שונים. מרתיחים את הביצים ואז חותכים חתיכות קטנות מהקלטת בצורות שונות – מלבן, משולש, עיגול. הדבק את הביצים וצור עיצוב צבעוני משלך. לחלופין, אתה יכול להדביק את הביצים בעזרת נייר דבק ולאחר מכן לצבוע אותן. אתה בוודאי יהיה מוקסם מהתוצאה הסופית. רעיון קצת מסובך – הדביקו את ביצי הפסחא עם סרט וצבעו אותן בכחול. לאחר מכן מסירים את הקלטת וצבעים את הביצים שוב, הפעם בצהוב. התוצאה הסופית היא עיצוב מעניין שוודאי ירתק את ילדיכם. הרעיון השלישי הוא גם קל מאוד – בשביל זה צריך גם ביצים לבנות לגמרי, מבושלות וצבעי ניאון. צבע רק חצי מהביצים והשתמש בהן ליצירת עיצוב מודרני ומינימליסטי.

רעיונות יצירה עם ביצי פסחא ומוטיבים טבעיים

רעיונות יצירה עם ביצי פסחא כמובן-צבעים-מוטיבים-פרחי-עלים

יותר מרגש רעיונות יצירה עם ביצי פסחא – אסוף כמה פרחים או צמחים קטנים. מניחים את הצמחים על הביצים המבושלות וגורבים את הביצים. צבעו את הביצים בצורה זו ולאחר מכן הסירו את הגרביים והצמחים – ויצרתם קישוטים מעניינים בהשראת הטבע. אם אתה רוצה עיצובים לאורך זמן, אתה יכול לקנות ביצי עץ ולצבוע אותן. קושרים את ביצי הפסחא בחוטים צבעוניים בצבעים מנוגדים ומניחים אותם על השולחן כקישוט – קל, מהיר ומקורי מאוד. תן להצעות אלה לעורר אותך וליצור עיצוב משלך!

דפוס נקודות צבעוני

יצירה-רעיונות-עם-ביצי פסחא-רומנטית-מזרחית-נקודה-דפוס-בסגנון חינה

צור רשמים

יצירה-רעיונות-עם-ביצי פסחא-דוגמת צבע-מים-מראה-פס

מקשטים ביצי פסחא בצבעוניות – בעזרת קלטות הדבקה דקורטיביות

מקשטים ביצי פסחא-כתום זהב ירוק

ביצי פסחא בצבעי ניאון אופנתיים

רעיונות מודרניים לקישוט פסחא בצבע ניאון

ביצי פסחא צבעוניות וצבועות 

צביעת ביצי פסחא-קישוט יצירתי

רעיון מעניין עם ביצי פסחא

צביעת ביצי פסחא-רעיונות למלאכת פסחא

הכינו בעצמכם קישוטי פסחא מקוריים

רעיון קישוט לביצי פסחא צבעוני

צבעי קישוט ביצי פסחא סגול ירוק צהוב