האביב ממש מעבר לפינה והגיע הזמן להכין אליו את הבית והגינה שלכם. היום נרצה להראות לכם כמה רעיונות נהדרים לקישוטי אביב בחוץ שבטוח תתאהבו בהם. כי קישוט מתאים לעונה אסור שחסר גם באזור החיצוני. בין אם זה פרחים וצמחים ססגוניים או קישוט תוצרת עצמית, עם הרעיונות האלה אתה יוצר יותר אווירה אביבית בכניסה לבית או במרפסת. קבלו השראה וברוכים הבאים לאביב!

עיטור אביב כלפי חוץ: לקשט את הכניסה לבית

כניסה לבית לאביב מקשטת בחוץ

הכניסה לבית היא כרטיס הביקור של הבית. כדי לקבל את פני האורחים שלך באביב, אתה יכול לקשט את האזור הזה כראוי. למשל, לקשט את הדלת בזר יפה, להחליף את מחצלת הדלת המשעממת באחת בעלת עיצוב אטמוספרי ולסדר כמה פרחי אביב יפים במיכלים שונים. קישוט כזה אינו דורש מאמץ רב, אך נראה יעיל מאוד.

קישוט פרחים לאביב בחוץ

לשתול את העציץ עם פרחי אביב

פרחי האביב הם דרך נפלאה לקשט את האזור החיצוני. למרות שהם נוטים יותר להיות נטועים בערוגות בגינה, ניתן לשתול אותם גם באמבטיות גדולות או במיכלים אחרים ולהשתמש בהם לייפות את הכניסה לבית. לדוגמה, האדניות שבתמונה למעלה מעוצבות עם תערובת של צבעונים, נרקיסים, אמנון, יקינתון ונרתיקים, המעלים זיכרון צבעוני וריח נפלא של אביב.

סידורי פרחים לכניסה לבית

קישוט כניסה לבית לאביב ולחג הפסחא נטוע סלסלת פסחא

גרסה נוספת לקישוט עם פרחים הם סידורים מסודרים להפליא. אתה יכול להכין אותם בעצמך מפרחים אמיתיים כמו גם מפרחים מלאכותיים או יבשים ולשלב אותם עם אלמנטים דקורטיביים אחרים.

רעיון לקישוטי אביב בחוץ עם סגנון וינטאג ‘

עיטור אביבי וינטאג 'בחוץ. דלי מתכת עם צבעונים על כיסא ישן

אם אתה רוצה לתת לאזור החיצוני שלך נגיעה וינטאג ‘, אז אתה יכול, למשל, לשים רהיט ישן כמו כיסא או שולחן ליד הדלת ולסדר עליו את פרחי האביב. כמה צבעונים יפים בצבעים שונים בשילוב עם כמה זרדים של ערבה כוס תיצור מיד אווירה אביבית יותר במרפסת..

זר אביב גזר DIY עשוי צבעונים לדלת הכניסה

קישוט אביב DIY לזר גזר חיצוני כקישוט דלת

זרים הם קישוט קלאסי לכניסה לבית. זר דלת הגזר המקורי הזה, למשל, מבטיח מצב רוח טוב וגם נהדר לחג הפסחא. חטיף חמוד לברך את ארנב הפסחא. והכי חשוב, הזר מוכן תוך פחות משעה! להלן החומרים הדרושים:

 • קאטר
 • אקדח דבק חם עם מקלות דבק
 • צבעונים מלאכותיים בכתום
 • יותר פרחים מלאכותיים בכתום
 • ירוק מלאכותי
 • חוט פרחוני
 • מקל בחישה לצבעים (או רצועת עץ תואמת)
 • סֶרֶט

קושרים צרורות צבעונים מלאכותיים בחוט פרחוני

לפני שתתחיל לעצב את הזר, קבע כמה גדול אתה רוצה שהפרויקט המוגמר יהיה וקבל מספיק צרורות צבעונים כדי ליצור את צורת הגזר. 7 צרורות שימשו לזר בדוגמה.

לאחר מכן הניח לפניך שלוש צרורות צבעונים בצורת משולש כשהגבעולים פונים ממך. השתמש בחוט פרחוני כדי לקשור את שלושת החבילות יחד.

קושרים צרורות צבעונים לרצועת עץ ומדביקים

מניחים את החבילות בצד השטוח של מקל ערבוב ומאבטחים אותן בעזרת הדבק החם. הקפד לצרף אותם לחצי התחתון של מקל העץ מכיוון שתמשיך להוסיף חבילות וירוקים. המשך בחיווט והדבקת החבילות עד שאתה מרוצה מצורת הגזר.

להוסיף עוד פרחים מלאכותיים להפוך את הגזר לירוק

כדי להפוך את הזר למעניין יותר מבחינה ויזואלית ולהסתיר פערים שהתעוררו בחבורות הצבעונים, הוסף פרחים מלאכותיים נוספים. השתמש בחותכי תיל כדי לחתוך פרחים בודדים כך שלכל פרח גבעול באורך של כ -10 ס”מ. ואז שוב השתמש בחוט פרחוני או בדבק חם כדי לצרף את הפרחים הנוספים לחלק העיקרי של זר הגזר DIY שלך.

כאשר תחתית הגזר מסיימת, הגיע הזמן להוסיף את ירוקי הגזר. לשם כך אתה משתמש בירוק מלאכותי לבחירתך ועושה מזה צרור גדול. לאחר מכן, הכניסו את קצוות הגבעול של הצרור לתוך סידור הצבעונים והדקו אותו למקל המערבל בעזרת חוט פרחוני או דבק חם..

זר גזר מוכן לקשור את הקשת

להשלמת עיטור הדלת, צור קולב מחוט פרחוני. כרוך את החוט סביב מוט המערבב מספר פעמים, ולאחר מכן יוצר לולאה יציבה שתוכל להשתמש בה לתליית הזר על וו. למגע הסופי, יוצרים קשת מסרט דקורטיבי ומשתמשים בו לקישוט הזר.

רעיונות נוספים לקישוט הדלת בחוץ

עיטור אביב לדלת הכניסה מטריה מעוטרת בצבעונים וביצי פסחא

האביב הוא הזמן בשנה בו גשמים הם תופעה שכיחה. ומה עדיף אם כך לקישוט האביב מאשר מטריה? אתה יכול לתלות מטריה מלאה בפרחים על הדלת או לסדר אותה בדוכן המטריות בכניסה לבית.

מטריית אביזרי קישוט לדלת DIY עם פרחים מלאכותיים

אתה יכול להשתמש בקלקר או בקצף פרחוני כדי לתקן את הפרחים במטריה. עם זאת, אנו ממליצים שלא להשתמש בפרחים אמיתיים מכיוון שהם מחזיקים זמן קצר בלבד ויש לשנותם כל כמה ימים.

עיטור פרחים לדלי כניסה צבע בית הכניסה למעיין האביב

פרחים מלאכותיים, לעומת זאת, נהדרים לקישוט בחיק הטבע. הם גם זולים וניתן להשתמש בהם ללא בעיות בשנים הבאות. אתה יכול להשתמש בו לייצור זר דלת, למשל. או שאתה יכול להשתמש בו כדי למלא כלים שונים כגון אגרטלים, עששיות, דליים וקופסאות עץ. פשוט תן ליצירתיות שלך להשתחרר!

קישוט קפיץ DIY לחוץ – לקשט סולם

בנה סולם משלך מענפים וקשט עם פורסיתיה

סולם מעוצב להפליא חותך דמות טובה במיוחד בחוץ. לקראת האביב, אתה יכול לייפות את הסולם עם פריחות מוקדמות בעציצים קטנים או להכין קישוט עמיד בעצמך עם פורסטיה מלאכותית כמו בתמונה למעלה. אין לך סולם שמתאים לקישוט כזה? אז אתה יכול לבנות אחד בעצמך מענפים וזרדים. אז העיטור נראה אפילו יותר מקורי.

עיטור אביב לחיק הטבע עם פורסיתיה

קישוט אביב יפה באדנית החיצונית עם אמנון ופרסיטיה

פורסיתים הם מבשרים קלאסיים של אביב וקסמים עם הפרחים היפים שלהם בצורת כוכב בצהוב עז. בין אם הם אמיתיים או מלאכותיים, ניתן לעשות עיטורים נפלאים מבחוץ בעזרת ענפי הפורסיתיה. אתה יכול לשים את הזרדים בדלי עם אמנון, למשל, או להכין מהם זר דלת יפה. אפילו כשהם מסודרים בסידור פשוט, הפורסיות הצהובות נראות נהדר וממלאות את האזור החיצוני עם מצב רוח אביבי.

עיטור אביב עם פורסיטיה מבחוץ

לשתול מגפי גומי

שתלו מגפי גומי וקשטו את כניסת הבית באביב

כמה יפה נראים מגפי הגומי הפורחים האלה! והם פשוטים מאוד לחיקוי. לדוגמה, אתה יכול להשתמש במגפי הגינון הישנים שלך או לדפדף בחנויות יד שנייה לזוג. את המגפיים ניתן לצבוע גם כרצונך, אם צבעם איכשהו לא תואם את עיטור החוץ האביבי שלך. לדוגמה, צהוב כמו בתמונה למעלה יהיה רעיון מצוין.

אם אתה רוצה קישוט ללא הרבה תחזוקה, אנו ממליצים להשתמש בפרחים וענפים מלאכותיים. ניתן בקלות להכניס את אלה למגפיים ולסדר אותם. עם זאת, אם אתה רוצה לשתול את המגפיים עם פרחים אמיתיים, אתה צריך לקבל אדמה מתאימה ואולי לחשוב על ניקוז.

הפכו את הכניסה לבית לשוק פרחים

צור שוק פרחים בכניסה לבית כקישוט לאביב

חגגו את הגעת העונה הנהדרת הזו על ידי קישוט אזור הכניסה שלכם עם מוטיבים אביביים יפים בסגנון בית כפרי. מעוטר בתערובת של פרחים, כלי עץ ואלמנטים אחרים מהטבע, הכניסה לבית שלכם תיראה מאוד מזמינה. להלן מספר רעיונות כיצד לעצב את קישוט האביב כלפי חוץ בסגנון בית כפרי.

צור קישוטי אביב לחוץ בשוק הפרחים בסגנון בית כפרי

בנה מעמד לפרחים מלוחות עץ (או ממשטח) והצמד אליו כמה עציצים. לקשט אותם בפרחים מלאכותיים “למכירה”. לאחר מכן, הניחו עגלת עץ במרפסת וסדרו עליה עציצים, אדמת עציצים וכלי גינה. אתה יכול גם להכין זר פרחים יפה מפרחים מלאכותיים ולתלות אותו על קיר הבית. הוסף שלט יפה כדי להוסיף את הטאץ ‘לעיצוב.

קישוט מעיין בסגנון כפרי לאופני דלת ישנה מבחוץ עם סל נטוע

חפצי עץ אחרים כגון שרפרפים, קופסאות, קופסאות ושולחנות קטנים מתאימים גם לקישוטי אביב בחוץ בסגנון בית כפרי. אתה יכול להשתמש בהם להצגת פרחים, צמחים וקישוטים אחרים. דברים כמו דלתות ותריסים ישנים, שאתה פשוט ממקם באופן רופף ליד הדלת ואולי מקשטים בזר, נראים גם הם נחמדים מאוד. אופניים ישנים עם סל נטוע ייראו נהדר גם בעיטור כזה.

קישוט אביב לגינה ולמרפסת

עיטור אביב בחוץ על חבל הכביסה במרפסת עם אגרטלים עשויים משקפיים

הרעיונות האחרונים שלנו נהדרים לקישוט הגינה והמרפסת שלכם. הראשון כולל הפיכת כמה כוסות לאגרטלים ותלייתן על חבל הכביסה. לשם כך ניתן לתלות בקולבים לכל כוס חוט ולתלות אותו ישירות על הרצועה. ליתדות הבגדים יש פונקציה דקורטיבית יותר ברעיון הקישוט הזה, מכיוון שהן לא יכולות לעמוד בכוסות בכוחות עצמן. אבל הם משמשים גם כדי להחזיק את הכוסות הבודדות במקומן כך שלא יחליקו.

הכינו עציצים צבעוניים לחיק הטבע מפחים ישנים

מקשטים קופסאות שימורים עם דקואז צבעוני בעזרת טכניקת המפיות ושותלים אותן כקישוטי אביב לחוץ

באביב הוא יכול להיות צבעוני וכך גם הרעיון הזה לקישוט באזור החיצוני. הוא מושלם גם לכל חובבי האופניים, מכיוון שהוא הופך פחיות ישנות לסירים צבעוניים. אלה החומרים הדרושים לפרויקט זה:

 • פחיות פח ריקות בכל גודל
 • מפיות עם דוגמאות צבעוניות
 • חותך סיבוב (מספריים גם עובדים) ומחצלת
 • דבק מפיות, למשל. ב ‘מוד פודג’
 • מברשת קצף
 • צבע ריסוס לבן
 • תרסיס מעיל שקוף
 • מקדחה עם מקדחה מפלדה
 • אבנים קטנות
 • כדור הארץ
 • צמחים

מתבלים את פחית המתכת בטכניקת המפיות

לפני שאתה מדביק את המפיות על קופסאות הפח, צבע אותן בלבן בעזרת צבע הריסוס. מפיות הנייר דקות מאוד והאדניות יראו טוב יותר עם רקע לבן.

לאחר מכן, חותכים כל מפית בגודל הפח להדבקה. במינונים גדולים יותר, ייתכן שיהיה עליך להשתמש ביותר מסריבט אחד. לאחר מכן הסר את השכבה העליונה של המפית החתוכה.

כעת מכסים את כל הפחית בעזרת דבק המפרק. הניחו בזהירות את מפית הנייר על הפחית ולחצו כלפי מטה בעזרת מברשת הקצף. עוטפים את המפית מסביב לפחית עד שהיא מכוסה לגמרי.

קישוטי אביב DIY מתבלים ומתקעים פחיות ישנות מבחוץ

לאחר שהדבק התייבש, צובעים את פחיות הפח המעוטרות בלפחות 2 שכבות של לכה אקרילית. זה מגן על אדניות החוץ מפני האלמנטים.

לשתילת קופסאות הפח, יש קודם לקדוח חורים בתחתית הפחיות לניקוז. לאחר מכן הניחו שכבה של אבנים על הקרקע, מלאו את הצנצנת באדמת עציצים ושתלו את הצמחים.

בעזרת העציצים הצבעוניים תוכלו ליצור גרם מדרגות פרחים או לקשט את מעקה המרפסת.