משחקי פסחא לקבוצות ילדים ביצי פסחא סל אוזני ארנב מתנות בצבע

האם תרצה ליצור חג פסחא מרגש לילדים או פשוט להפוך את החגים למגוונים יותר עם משחקים, כיף ופעילות גופנית? תוכלו לבדר את צרורות האנרגיה ההולכים וגדלים עם משחקים מהנים לחג הפסחא בפנים ובחוץ. כל מי שמארגן מסיבת פסחא למספר ילדים נמצא במקום הנכון. בפוסט של היום ריכזנו עבורכם משחקי פסחא נהדרים ומצחיקים לקבוצות, המבטיחים גורם כיף גבוה ובוודאי ימשכו את הילדים בשכונה מיד..

1. צא לציד ביצים – משחקי פסחא לקבוצות עם וריאציות רבות

ילדה קטנה מחפשת להסתיר ביצי פסחא

ציד ביצי הפסחא הוא ללא ספק המשחק הידוע והפופולרי ביותר בחג הפסחא לצעירים ומבוגרים. ההצעה הראשונה שלנו למשחקי פסחא לילדים עוסקת בהסתרת ביצי פסחא שהילדים יכולים לחפש אחר כך. בעת ארגון ציד הביצים, עליך לקחת בחשבון את גיל הילדים. אם יש ילדים קטנים, עליכם לתת להם יתרון או לתת להם לשחק בחברת מבוגרים.

ילדה ציד ביצי פסחא פרחי אחו משחקי פסחא בחוץ

כך שילדי הגן ובית הספר היסודי יהיו שווים במשחק, יהיה הגיוני גם להקצות צבע לכל שחקן בנפרד. מי שמוצא את הביצים בצבע שלו קודם כל, מנצח את המשחק. אם תרצה, תוכל גם להסתיר ביצי זהב שיבטיחו לשחקנים כסף או תעודות שי כפרס מיוחד. ילדים גדולים יותר נהנים להסתיר ביצים בדיוק כמו ציד הביצים עצמו. אם יש מספר ילדים, אתה יכול לחלק אותם לצוותים ולתת להם לשחק בתורם כדי להסתיר ולמצוא ביצים.

2. משחקי פסחא לקבוצות בהן נדרשת מיומנות – ריצת הביצים

משחקי פסחא לקבוצות ילדים בית ספר יסודי כף ביצת פסחא

האם תרצו לקחת חלק במשחקים המהנים? דרך מצוינת לעשות זאת היא עם המשחק הגדול והקלאסי הבא, שהוא Egg Run. ראשית, השחקנים מתחלקים לשתי קבוצות ולאחר מכן כל קבוצה מתחלקת לשתי קבוצות נוספות, לנקודה א ‘ולנקודה ב’. המטרה כאן היא לאזן ביצה על כף ולהגיע ליעד שלה בבטחה ובמהירות. שם הביצה נמסרת לשחקן הבא, שמחזיר אותה למשתתף הבא. אם ביצה נופלת, האדם צריך לחזור לאן שהתחילו. עדיף להשתמש בביצים קשות או מפוצצות. אם אתה רוצה להקריב ביצים גולמיות עבור הגרסה החיצונית, האדם שמפיל את ביצת הפסחא צריך לחזור לנקודת ההתחלה ולקבל ביצה נוספת. המנצחת היא הקבוצה שהממסר שלה מגיע ראשון. אם אתה רוצה להעלות את רמת הקושי, אתה יכול לתת למסלול המרוצים לעבור על מדרגות או לקחת ריצת סלאלום ככלל המשחק.

3. לחמניות ביצי פסחא

ביצי פסחא מגלגלות משחקי פסחא לקבוצות כפית ביצים צבעוניות

משחקי פסחא לילדים, כמו האגרול המגוון, הופכים במהירות למסורת חג הפסחא הפופולרית בבית. כל ילד מקבל ביצת פסחא קשה. המטרה היא לגלגל את הביצה מקו ההתחלה לקו הסיום. הילדים יכולים לעשות זאת בכמה אופנים. סמנו תחילה את נקודת ההתחלה והסיום. האפשרות הראשונה תהיה להשתמש בכף כדי לגלגל את הביצים על המסלול. וריאציה פופולרית נוספת תהיה לדחוף את הביצים הצבעוניות קדימה ברגליים, לפיה אסור לקליפת הביצה להישבר.

משחקי פסחא לקבוצות פעילויות חוצות קבועות

המשחק הופך להיות קצת יותר קשה וכיפי כשהילדים מונחים לעמוד על ארבע רגליים ולדחוף את ביצי הפסחא למטרה באף. הילדים יכולים לגלגל ביצים בחוץ באוויר הטרי או בפנים, בתנאי שיש מספיק מקום.

4. הזאב וביצי הפסחא

הזאב וביצי הפסחא משחק ילדים לאוזני ארנב של פסחא

ההצעה הבאה שלנו למשחקי פסחא לילדים נקראת “הזאב והביצים”. ילדי בית הספר היסודי יכולים לקחת חלק בזה מכיוון שאתה צריך להיות מסוגל לאיית במשחק הזה. ראשית, הילדים לוקחים ביצה אחת כל אחד וקובעים את צבעה. הילדים עומדים עם ביצי הפסחא מול הזאב, ואז מתחיל לנחש את הצבעים. ברגע שהוא ניחש צבע, השחקן המתאים צריך לקחת צעד אחורה, לאיית את הצבע וללכת במסלול שנקבע מראש לפני שהוא חוזר לשחקנים האחרים. על השחקן להכניס את ביצת הפסחא לסל, לבחור ביצת פסחא חדשה ולהמשיך לשחק. אם הזאב נוגע בביצת הפסחא לפני שהיא נוחתת בסל, שחקן זה הופך לזאב. את משחק הילדים החיצוני הנהדר הזה אפשר לשחק לא רק בחג הפסחא, אלא גם בכל עת של השנה.

5. זריקת ביצי פסחא – משחקי פסחא מהנים לקבוצות ילדים והורים

זריקת ביצי פסחא מחוץ למשחקי פסחא ילדי הגן בית ספר יסודי

את המשחק הזה עדיף לשחק בחוץ עם ביצי פסחא גולמיות. כפי ששמו מרמז, משחק הפסחא יכול להתברר כרומן מלוכלך אך מהנה במיוחד. עדיף לילדים ללבוש בגדים ישנים, או שאתה יכול לעזור להם במהירות להכין בגדי מגן משקיות אשפה. אתה עומד מול שני שחקנים, העומדים במרחק של צעד אחד מהשני. משחק טנדם אידיאלי הוא ילד ומבוגר. אתה זורק את הביצה הגולמית לשותף שלך, שאחר כך צריך לתפוס אותה, כמובן מבלי לשבור אותה. אם ביצת הפסחא נופלת על הרצפה, הזוג הזה מסולק. לאחר כל תפיסה מוצלחת, השחקנים צריכים לקחת צעד אחורה, כך שהמרחק בין השחקנים יגדל והתפיסה תהיה קשה יותר. המנצחת היא הקבוצה שיש לה בסוף ביצת פסחא שלמה.

6. ציד אוצרות ביצי פסחא

חיפוש אוצרות משחקי פסחא לקבוצות קישוט ביצת פסחא

במשחק הפסחא הבא שבחרנו עבורכם, יצירתיות תהיה בראש סדר העדיפויות. גם המשחק “ציד אוצרות ביצי פסחא” דורש הכנה מסוימת, אך הוא מהנה מאוד. ילד מונה להיות אחראי ועליו ליצור מספר רמזים עבור שאר המשתתפים, מה שלבסוף מוביל את השחקנים לאוצר צעד אחר צעד. על האחראי על המשחק לכתוב את ההערות הבודדות על פיסות נייר ולהפוך אותן למעניינות ככל האפשר, אך גם להקשות מעט על החיפוש..

הוראות ציד אוצרות ביצי פסחא תלוש רווח מנייר

רמזים לחרוזים או הוראות מנוסחות יצירתיות אחרות הופכות את משחק חג הפסחא הזה לילדים ממש למהנה ומרגש. פיסות הנייר מקופלות ואז ממוקמות בביצת פלסטיק. קופסה מעוצבת יפה תהיה אז תיבת האוצר. אתה יכול לקבוע את המחיר לפי רצון הלב. פינוקים קטנים וצעצועים, למשל, בטוח יתקבלו היטב.

7. משחקי פסחא לילדים – גונבים ביצי פסחא

גניבת ביצי פסחא משחקי פסחא גן ילדים בחוץ

המשחק הזה דורש שתי קבוצות ושופט. כל חברי הקבוצה חייבים ללבוש מספרים כך שלכל קבוצה יהיו אותם מספרים. הצוותים מתמודדים זה עם זה במרחק מספיק וביצת פסחא מפלסטיק מונחת באמצע בין הקבוצות. השופט קורא כל מספר ושני השחקנים עם המספר הזה עושים את דרכם לביצת הפסחא. מטרת המשחק האסטרטגי הזה היא לאסוף את הביצה ולחזור למקומה מבלי להיגע בשחקן השני.

משחקי פסחא לילדים קבוצות ציד פסחא בחיק הטבע

אם שחקן מצליח במשימה קשה זו, קבוצתו מקבלת נקודה אחת. אם נוגעים בשחקן, הקבוצה השנייה מקבלת נקודה אחת. מי שהוא הראשון שאוסף עשר נקודות מנצח את המשחק. אנא שימו לב כי ניתן לגעת בשחקן רק לאחר שהרים את ביצת הפסחא. דרושה כאן חשיבה אסטרטגית. אולי עדיף לחכות שהיריב שלך יאסוף את הביצה?

8. רעיונות למשחקי פסחא לקבוצות – הביצה החמה

משחקי פסחא לילדים החמים

משחקי פסחא לקבוצות כמו “הביצה החמה” מבטיחים לא רק הנאה רבה למשתתפים, אלא גם לצופים. משחק ילדים זה לחג הפסחא הוא וריאציה ותמהיל מוצלח של המשחקים הפופולריים “המסע לירושלים” ו”התפוח האדמה הלוהטת “. קח ביצה קשה או פלסטיק ומלא אותה בממתק כדי לקבל משקל רב יותר ואטום אותה היטב בעזרת חתיכת נייר דבק. הילדים יושבים או עומדים במעגל. ברגע שהמוזיקה מתחילה, “הביצה המבושלת” מועברת משחקן לשחקן בסיבוב. כשהנגינה נגמרת, הילד שמחזיק את הביצה מסולק. המשחק נמשך עד שיש רק אדם אחד המנצח.

9. זורקים ביצי פסחא שוקולד

ביצי פסחא שוקולד זריקת משחקי פסחא לילדים קבוצות טבעות התעמלות

למשחק חג הפסחא הזה לילדים אתה צריך שלוש או שש טבעות התעמלות, אותן אתה מניח על הרצפה בצורת משולש או פירמידה. קבעו ציון לכל טבעת. הטבעת הרחוקה ביותר היא בעלת ערך הנקודה הגבוה ביותר. חלקו ביצי פסחא שוקולד בין השחקנים וקבעו קו זריקה שממנו יזרקו ממתקי הפסחא הטעימים. מטרת המשחק היא שביצי הפסחא שנזרקו ינחתו בתוך טבעת. תלמידי בית ספר יכולים לאחר מכן להוסיף את מספר הנקודות בעצמם. המנצח הוא הילד עם הכי הרבה נקודות. משתתפים צעירים יכולים כמובן לעמוד קרוב יותר לטבעות ולקבל עזרה בחישוב.

10. קערות ביצי פסחא

ביצי פסחא בוקסיה באולינג בנים משחקי פסחא בחוץ לקבוצות

את בוקסיה של ביצת הפסחא אפשר לשחק הן בבית והן בחוץ. כל ילד מקבל ביצה קשה בצבע. ביצה לבנה מונחת באמצע מגרש המשחקים ומשמשת כביצת המטרה. הדרישה היחידה למשחק חג הפסחא הזו תהיה רצפה רמה. השחקנים צריכים לגלגל את ביצי הפסחא אחת אחרי השנייה. נעשה ניסיון לפגוע בביצת המטרה או להתקרב ככל האפשר. מי שמנצח הכי הרבה סיבובים הוא גם המנצח במשחק. משחקי ארנב הפסחא מרתקים מתבגרים תוך זמן קצר. מסיבה זו, תוכלו גם לכוון לארנב פסחא שוקולד ולחלק אותו כפרס מנצח מאוחר יותר.