קישוט שולחן האביב בעבודת יד בעצמך, צבע עששית חדש

זמן האביב הוא זמן מלאכה! עכשיו זה הזמן הנכון להכין את הבית לקראת עונת הקיץ ולקשט אותו בעיטורים תוצרת בית. כי צבעים חזקים מביאים מצב רוח טוב ויוצרים אווירה מזמינה. אנו נראה לך כמה רעיונות מעוררי השראה לעבודות יד באביב – אתה יכול פשוט להוסיף כשרון נוסף לפנים וליצור אווירה נעימה עם נייר נייר, נייר, מחרוזת חבילות וצבע ספריי ניאון. תענג את האורחים שלך עם זרים תוצרת בית דמיוניים, רצי שולחן ואגרטלים.

עבודות יד באביב – רעיונות לקישוט שולחן דמיוני לאירועים חגיגיים

רעיונות לקישוט שולחנות אביב מעץ עבודת יד ניאון בצבע ירוק בצבע ירוק

הזמנתם אורחים לארוחת ערב או שאתם מארגנים חגיגה משפחתית ורוצים לקשט את השולחן בהתאם? לאחר מכן התנסה בצבעי ניאון – ניתן לשלב ביניהם בצורה מושלמת וליצור אווירה שמחה. להלן שלושה רעיונות מהירים למלאכה המתאימים היטב אפילו למתחילים. וכמובן שהילדים יכולים לעזור.

עבודות יד באביב – הופכים צנצנות ריבה לאגרטלים

צנצנות ריבת קפיץ של אמנות מקשטות רעיונות מקוריים מסוגננים

האם יש לך צנצנות ריבה ריקות בבית – אז תוכל להשתמש בהן לפרויקט עבודת היד הראשון שלך. אתה גם צריך את החומרים הבאים – חוט חבילות, דבק, צבע ריסוס ניאון, מספריים. וכך מייצרים את האגרטל – שוטפים היטב את צנצנות הריבה ונותנים להן להתייבש. קנה חוט מנות בצבע לבן ולאחר מכן צבע אותו בתרסיס ניאון. עטפו את החוט סביב צנצנות הריבה, הדביקו את הקצוות לצנצנת הריבה.

עבודות יד באביב – לייפות את האגרטל הישן בעזרת זר נייר

הכינו בעצמכם אגרטל נייר זר קפיץ

עוד רעיון נחמד למלאכה לאביב הוא זר הנייר. אתה יכול להשתמש בזה כדי לעטוף אגרטלים ישנים ועציצים או פשוט לפזר אותם על השולחן. אתה צריך את החומרים הבאים – נייר לבן, מחרוזת חבילות לבנות, דבק, צבע ריסוס ניאון. כך יוצרים את הזר: קודם כל חותכים עיגול קטן מהנייר. השתמש בעיגול זה כתבנית וגזור 40 עיגולים נוספים. לאחר מכן השתמש בצבע הריסוס כדי לצבוע את עיגולי הנייר הקטנים והמחרוזת ולתת להם להתייבש. בסוף מדביקים את העיגולים למחרוזת בעזרת דבק.

מלאכת אביב – מתבלים עציצים, כלים וכלי אוכל בצבעי מבטא

אומנות עציצים צמחי אביב זרים יפים בצבע ירוק צהוב

אתה יכול לייפות עציצים, כלי אוכל וכלי אוכל ישנים בצבע ניאון תוך זמן קצר. נקו את החפצים, הדביקו אותם עם נייר דבק, מרחו תרסיס צבע והניחו להם להתייבש. הטיפ שלנו – לבן וירוק ניאון יוצרים אנסמבל אטרקטיבי על השולחן. ניתן לתבל את הסלון עם כתום וורוד וסגול מתאימים לשימוש בחוץ / למשל כצבע מבטא לעציצים הישנים /.

עבודות יד באביב – שימו במיומנות צמחים פנימיים באור הזרקורים

אמנות רעיונות לצבע ניאון אביזרי צבע תרסיס צבע ורוד

יותר ויותר אנשים בוחרים בשרניים כצמחים פנימיים. הסיבה – קל לטפל בהם ולצמוח במהירות. כדי שסיר הצמחים עם בשרניים לא ייראה משעמם, תוכלו לייפות אותו בצבעי מבטא / כאן בצבע ורוד /. את הסיר עצמו אפשר להשיג באיקאה, למשל. אתה יכול למצוא עיצובים דומים ב לעשות דברים מטורפים למצוא.

מחזיקי נרות ישנים הופכים למושכי עיניים

עבודות יד מעצימות רעיונות לתבל אגרטלים ישנים של פמוט לצבע שוב

אתה לא צריך לזרוק פמוטים ישנים. במקום זאת, צבעו בתרסיס ניאון וסדרו על השולחן עם נרות ריחניים צבעוניים. הטיפ שלנו – התאימו את צבע המפיות לצבע מחזיקי הנרות. כך יוצרים אנסמבל אביב שמח.

מראה חדש לריהוט הישן

מלאכת שולחן קפיץ רגלי מתכת בצבע ניאון צהוב

העניקו לריהוט הישן שלכם מראה מודרני חדש. שולחן קפה קטן מתוצרת עצמית מוצג למעלה. פלטת השולחן העשויה עץ משוחזר באה בזכות עצמה בצבע ירוק הדשא של מסגרת השולחן. רעיון זה אינו ישים רק לרהיטים ישנים – ניתן למעשה להשתמש בו כדי להפוך כמעט כל מדף ספרים למושך עיניים אמיתי. שידות, מיטות מיטה ושולחנות מיטה ניתן להדגיש גם בפנים בעזרת תרסיס ניאון.

שידה ישנה הופכת למושכת עיניים

צבע האביב ניאון בצבע ירוק מתבל שידה ישנה

שידה זו נצבעה לראשונה בלבן ורק לאחר מכן נצבעה בתרסיס ניאון. הטיפ שלנו – עליכם לבדוק היטב את הרהיטים הישנים לפני הצביעה – לפעמים צריך לתקן דלתות ארון או רגלי שולחן. לאחר מכן משייפים היטב את הצבע / הלכה הישנים בנייר זכוכית ורק לאחר מכן מורחים את הצבע החדש.

הכינו בעצמכם מתנות פסחא יפות

יצירת כלי אוכל באביב מתבלים ניאון בתרסיס צבע

מתנת פסחא אוהבת ויחד עם זאת פונקציונלית – סט הסכו”ם הזה נקנה בזול ואז פשוט מעוטר בספריי צבע. הפתעה נחמדה להורים, שבהחלט יחכו לה.

כלי שולחן ערוכים בצבעי מבטא

רעיונות לקישוט שולחנות אביב של עבודת יד כדי לצבוע שוב מנות ישנות

מתנה מסוגננת לדירה הראשונה ביחד. כך יכולים להתחיל חיי משפחה! הטיפ שלנו – כדי שקערת העץ תגיע לעצמה, תוכלו לסדר אותה על מפה לבנה.

לתפור או לקשט את שקית הקניות בעצמך

יוצרים תיק תיקי אביב מעצמכם ותופרים רעיונות לצביעת ניאון

האם אתה צריך תיק קניות או תיק גינה חדש? קנה דגם פשוט או תפר אותו בעצמך! בְּ- עבודתי שלי אתה יכול למצוא הרבה גרסאות שונות.

צרו בעצמכם תכשיטים משרידי כבל החבילה

שרשרת קפיצים בעבודת יד הפוך לעצמך סרט מקרמה

ומי שעובד בחריצות יתוגמל בעצמו בסופו של דבר – כי ניתן להשתמש בשאריות חוט החבילה לייצור תכשיטים יפים תוך זמן קצר.

שרשרת בצבעי ניאון – הכיני תכשיטים בעצמך

תכשיטי אביב מקרמה עצמך עשה רעיונות

טינקר-אביב-עיטור-ניאון-צבע-שולחן- slacker-צהוב-ירוק-אגרטלים-פרחים

טינקר-אביב-קישוט-צבעוני ניאון-שולחן-קישוט-מנות-סט-צבעים טריים

טינקר-אביב-קישוט-ניאון-צבע-נייר-פנס-זר

טינקר-אביב-קישוט-צבעי ניאון-תיק ניחוח-טואל-נייר-פרחים-צבעוניים

טינקר-אביב-קישוט-צבעי ניאון-ורוד-מנורת שינה-מיטת מיטה