רעיונות קישוט-בית-סלון-ירוק-ספה

הימים האפלים ספורים, ושעת האביב ממש מעבר לפינה. סיבה מספקת להכין בית משלך לעונה הצבעונית יותר. הטיפים והרעיונות הבאים מראים כיצד זה עובד בצורה הטובה ביותר, בעזרתם תוכלו להתאים את ארבעת הקירות שלכם לאביב.

רעיונות לקישוט – הכינו את הבית לקראת האביב הקרוב

רעיונות קישוט-בית-כורסא-סלון-פרחים

לפני תחילת העיצוב, הרהיטים ורעיונות קישוט אחרים, יש להתחיל לנקות את הדירה ולנקות אותה מיד לאחר שנזרק עץ חג המולד. הגיע הזמן להיפרד מפינות מבולגנות, חדרי גרוטאות וקופסאות ישנות ללא עוד כלי שימוש או חומרי נוי. וכל מי שכבר מתבאס יכול לעשות את זה בארון: כל מה שהיה בארון ללא נגיעה במשך שנה ניתן למיין אותו בביטחון ולהעביר אותו לאוסף הבגדים המשומשים. הניקוי יוצר מקום לדברים חדשים ולסידור הוכח גם שיש השפעה חיובית על הנפש.

רעיונות לקישוט – הדגשות צבע וקעקועי קיר

קישוט-רעיונות-סלון-תבלינים-ירוק-קיר-צבע

צבעים מושתקים וכהים שלטו בעונות החורף וחג המולד – עכשיו הגיע הזמן להדגיש צבעים ולוכדי עיניים. זה אפילו לא דורש תקציב גדול. דלי צבע קטן עושה את אותו הדבר. אז הסלון בהחלט יכול להשתמש במעט צבע. זה לא תמיד צריך להיות הקיר כולו, לעתים קרובות מספיק קעקועים או גבולות לקיר כדי להגדיר מבטא צבע יצירתי. ניתן להשיג רעיונות בצורה נפלאה באינטרנט בפורטל עשה זאת בעצמך הרלוונטי. בנוסף, ישנם עצות וטיפים מעשיים של אמני בית מנוסים לצביעת הקירות. פורטלי אינטרנט המציעים הנחות ושוברים לחנויות מקוונות הם גם אידיאליים. גיבור חיסכון לדוגמה, יכול לעזור לחסוך כסף עם הרבה רכישות מקוונות. ההנחות הן ללא תשלום ואינן דורשות הרשמה. אז למה אתם מחכים כשאתם בתהליכי פיתוח דירה משלכם ועיצובו מחדש??

הכינו את המרפסת לקראת תחילת העונה

רעיונות לקישוט ספת כרית לקישוט מרפסת

פרחי חתך טריים כגון צבעונים או עציצי נרקיס קטנים מביאים חיים וצבע לארבעת הקירות שלכם. השלב הבא הוא להתאים את המרפסת לאביב. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להסיר אדמה וצמחים ישנים מארגוני הפרחים ובתחילה לשתול רק צמחים שיכולים לעמוד בפני כפור. פחית השקייה בצבע ניאון, למשל, היא בן לוויה מושלם להלקה את המרפסת. מציעה גם עצות נוספות לייפות את המרפסת המאמר הזה. השקיית הצמחים היא אז כיף פי שניים!

 מצב רוח אביבי עם ציפות מודפסות בחדר השינה

זר כריות לרעיונות קישוט

מקשטים מגש

רעיונות קישוט מגש-סל-עיצוב-קן ציפורים-נרקיסים-שולחן קפה וינטג '

יקינתונים מול המראה

רעיונות קישוט מראה-עיצוב-זר-נרות-קן-פסחא-ביצים-פרחי אביב

פרחי אביב

קישוט-רעיונות-זר-צהוב-צבעונים-שולחן בצד אגרטל

לקשט אגרטלים

דקו-רעיונות-אגרטלים-דפוס זכוכית-חלון-צבע-ורד-פרחים-אביב

כריות דקורטיביות

דקו-רעיונות-טקסטיל-צבעוני-צבעים-כריות-כתום-צהוב-ירוק-כחול-אביב