קישוט לביצי פסח רומנטי-עדין-צבעים-ורדים

שולחן חג הפסחא הוא מרכז תשומת הלב בחג הפסחא, כי זה המקום בו כל המשפחה מתכנסת ולמה לא גם חברים ומכרים. להלן כמה רעיונות נהדרים עבור קישוט לחג הפסחא – אגרטלים מקוריים לזרי פרחים קטנים מביאים רעננות ושמחה לשולחן. למבטא נוסף, תלו ביצים צבעוניות.

קישוט לחג הפסחא – סידורי פרחים – צבעונים וביצים

קישוט לצנצנת רומנטית-ורודה-צבעונית-חרב שושן-סגול

כפי ש קישוט לחג הפסחא האגרטלים המקוריים האלה מושלמים – פשוט מלאו קערת זכוכית עמוקה יותר למחצה במים ותנו לכמה ביצים לבנות לשחות בה. הם יכולים להיות מבושלים, מפוצצים או עשויים מפלסטיק. לקבלת טריות יותר, הניחו פרחי אביב לבנים עם העלים שלהם בקערה באמצע הביצים. צבעונים לבנים, למשל, מסתדרים היטב עם זה.

קישוט לחג הפסחא – אגרטלים מקוריים עשויים מקליפת לימון טרייה

קישוט לצבעוני חג הפסחא-צהוב-פנסים-צלחת-שולחן-וילון-תכלת

השתמש בקליפת לימון במקום באגרטלים. חותכים את החלק העליון של לימון בשל (כ -1-1.5 ס”מ מהחלק העליון) וחוללים אותו בעזרת כף. מניחים מיכל מים קטן, כגון מלחייה, כוס קטנה או מכסה, בקליפת הלימון וממלאים אותה בזר פרחי אביב קטן..

אגרטלים מקוריים כקישוט מקום לאורחים

קישוט לאורחי קישוט-אגרטל-שושן-פסחא

אם אתם מתכננים ארוחת ערב או ארוחת צהריים של חג הפסחא, תוכלו להוסיף לכל מקום עיטור אביבי מקורי. לשם כך, קח מפית בד וקפל אותה באמצע פעמיים. משוך קצה אחד החוצה כך שיהיה בצורת פרח. מניחים את המפית בכוס ובתוכה שוב בוכנה או מיכל קטן אחר. מלאו את זה במעט מים והניחו בו כל פרח אביב. מעצבים את קצות המפית לעלים.

סידור פרחים רומנטי

קישוט-לחג הפסחא-ורדים-צהוב-רומנטי-רעיון-סידור-שולחן-כוסות-אלגנטיות

אתה יכול ליצור סידורי פרחים יפים עם ורדים. אתה יכול לראות דוגמה מצוינת כאן עם ורדים צהובים ופרחים סגולים. השתמש בכל סוג וצבע של פרחים, בהתאם לסגנון שבחרת לשולחן הנשפים או מה נושא הצבע. הפרחים מסתירים את האגרטל בצורה מעניינת, כך שגם אגרטל פשוט מתאים היטב.

פמוטים וכוסות מעוטרים בפרחים 

צבעונים רעיונות לקישוט שולחנות רומנטיים עיצוב חמוד

אלה קישוט לחג הפסחא עם פרחי אביב זה אפילו קל יותר. צרף פרח אביב לבחירתך לכוס עם רצועת גומי. אתה יכול לשים נרות דקורטיביים בכוסות עצמן. כדי שהפרחים יהיו טריים יותר, שמים את הצנצנת כולה בקערת מים רדודה. אם אתה מכין כמה אגרטלים כאלה, אתה יכול לקשט איתם את השולחן על ידי הנחתם בשורה.

לתלות ביצים עם סרטים מעליהן או סביבן

עץ קישוט עיצוב רעיונות מקוריים צבעוניים

בשביל זה יפה קישוט לחג הפסחא צריך ביצים מפוצצות. לשם כך, תקע חור בשני קצות הביצה והגדיל אחת מהן. השתמש במחט כדי לחורר את החלמון כדי להקל על זרימתו דרך החור. לפוצץ בעדינות את הביצה. שוטפים את קליפות הביצים במים ונותנים להם להתייבש היטב. אם אתה רוצה, אתה יכול לצבוע את הביצים לפני שתולה אותן. השתמש במחט ארוכה כדי להשחיל סרטים יפים דרך החורים בביצים. קשרו את הקצה התחתון בקשר ותלו במיקום או בפריט לבחירתכם.

כלי שולחן לגינה שולחן אסם רעיונות לשולחן חג הפסחא

פרחים טריים שולחן גן אביב פסחא 2014

שולחנות סידורי פרחים בצבע צהוב לבן מסדרים

קישוט שולחן בצבעים רכים מקוריים פירות יפים

פרחים טריים סיגליות פורח רעיונות לקישוט פסחא