ציור פנים רעיונות קרנבל פרת משה רבנו נמר בחורה חמודה

ילדים במיוחד אוהבים להתחפש. מסיבה זו, מרדי גרא הוא גם פסטיבל פופולרי עבורך. התחפושת כוללת גם את האיפור הנכון להשלמת הלוק. בין אם העכבר, החתול, הכלב הקלאסי, הליצן הפופולרי או רעיון יוצא דופן יותר, הגרסאות לכך ציור פנים לקרנבל הם אינסופיים. ברצוננו להציג בפניכם כמה מהם בגלריה הבאה.

ציור פנים לקרנבל – חתולים

ציור פנים לאוזני חתול קרנבל סרט אייליינר שפם דפוסים

חתולים פופולריים מאוד בקרב בנות. וגם האופי העדין של החיות האלה משתלב נפלא עם הנסיכות הקטנות שלנו. גם ציור הפנים לקרנבל של חתול לא צריך להיות מסובך. בעיקרון יש צורך באף ושפם. אתם מוזמנים להגדיר מבטאים נוספים עם אייליינר ואוזני חתול חמודות על סרט.

תבניות איפור לילדים: 16 תבניות איפור בחינם לילדות!

איפור ספיידרמן – הוראות ורעיונות לילדים ולמבוגרים

תבניות ציור פנים לקרנבל & ליל כל הקדושים: רעיונות וטיפים לצביעת פנים נהדרת

ילד כחתול צ’שייר לקרנבל

ציור פנים לקרנבל חתול צ'שייר אוזניים מצחיקות ילדה

אם תרצו גרסה מצחיקה של החתול לציור הפנים לקרנבל, תוכלו לבחור את חתול צ’שייר מתוך “אליס בארץ הפלאות”. כפי שהשם מרמז, המבטא הוא על הפה המחייך.

חתולי בר לקרנבל

ציור פנים קרנבל נמר לינקס צבע רעיון חתול בר כתום לבן

בנוסף לחתול הבית, כל סוגי החתולים האחרים מתאימים גם כהתחפושת. אתה יכול לבחור נמר, נמר או פנתר לציור הפנים לקרנבל. אתה יכול למצוא אריה במדריך וידאו להלן.

 איפור עכברים

ציור פנים למוטיב עכבר קרנבל שפם אפור חמוד

עכברים הם גם מאוד פופולריים. השלבים זהים בעצם לחתול. אבל עדיף לבחור צבע אפור עבור בעל החיים הזה לציור הפנים לקרנבל, כך שתוכל להבדיל אותו מהחתול. אפשרות נוספת היא לצייר את כל ראש העכבר, כולל האוזניים, על הפנים, כפי שקורה בדוגמה זו.

להמציא כלב

ציור פנים כלב קרנבל רעיון לילד לשון בשחור ולבן

עם כלבים כרעיון לציור פנים לקרנבל, מבחר הצבעים גדול מאוד. זה יכול להיות גם בצבע אחד או מורכב מכתמים. כדי שהאיפור ייראה מצחיק במיוחד, תנו ללשון מצוירת לצאת מהפה שלכם.

להמציא ארנב לקרנבל

ציור פנים קרנבל ארנב שיניים לבנות סגולות מבטאים בעלי חיים

רעיון הארנב הזה הוא גם חמוד מאוד. מה שאסור להחמיץ בגרסה הזו לאיפור ילדים לקרנבל הן שיני הכף האופייניות וכמובן הזיפים. הארנב יכול להיות לבן, אפור, חום או שחור. עם זאת, ככל שהצבע בהיר יותר כך התחפושת נראית טוב יותר.

בנות אוהבות את אלזה מתוך “קפוא”

ציור פנים לקרנבל נושא קפוא אלסה פתית שלג בצמת תכלת

מאז הסרט Frozen, הדמויות נבחרו יותר ויותר לצורך התחפושת הקרנבל. הם מתאימים במיוחד כתלבושות קבוצתיות. אלזה היא ללא ספק הפופולרית ביותר בקרב בנות. אם תרצו רעיון מתאים לצביעת פנים לקרנבל בנוסף לתחפושת, תוכלו למשל לצבוע פתיתי שלג על הפנים.

פרפרים ופיות

ציור פנים קרנבל צבעי פרפר רומנטיים ורוד סגול צהוב רעיון לילדה

אפשר לצבוע פרפרים על הפנים כמבטא נוסף לתלבושות שונות. בין אם ילדכם מתחפש לפרפר, לפיה או סתם לבגדים צבעוניים, הפרפר כרעיון לציור פנים לקרנבל תמיד מתאים.

רעיון לקרנבל – פרפר צהוב

ציור פנים קרנבל ילדה פרפר צהוב כתום כנף שחורה

אפשר להשלים את איפור הילדים בצורת פרפר עם כנפיים, אנטנות ושמלה תואמת. רעיון זה מעוצב בצהוב ושחור וגורם לבת שלך להיראות חמודה במיוחד.

רעיון לאיפור עם הרבה פרפרים

ציורי פנים קרנבל פרפרים כוכבי תכלת מהאגדות בהירות

במקום פרפר על פניך, אתה יכול ליצור כמה קטנים. בחר כל צבע, או תן לבת שלך לבחור.

איפור פיות

ציור פנים פיית קרנבל אגדה רומנטית אגדת סרט פרח בצבע ברונזה

במיוחד ניתן לעצב את הפיה עם מוטיבים מקושטים באזור העיניים. אבני חן גם טובות מאוד להדגיש את המראה הרומנטי. עדיף להשתמש בנצנצים או בצבע מתכתי.

גיבורי על למרדי גרא

ציור פנים עבור קרנבל גיבור על באטמן רעיון לילד ירח מלא

גיבורי העל פופולריים במיוחד בקרב הבנים. מה דעתך על ציור הפנים למרדי גרא, למשל, עם באטמן? זה לא קשה מדי לחקות ובהחלט ישמח את הבן שלך. תוכל למצוא גם הוראות לספיידרמן להלן.

איפור מלאכים לילדים

ציור פנים קרנבל מלאך תכלת כוכב כנף בהיר

עם הכנפיים התואמות מנוצות, שמלה לבנה או תכלת ורצוי עם הילה, תוכלו להלביש את בתכם כמלאך יפה. אתה יכול גם לראות את הרעיון הנכון בתמונה למעלה.

ילדת פרחים למרדי גרא

ציור פנים מתפתל ורדים ילדות ורדים צבע ורוד יפה

לא ניתן לבחור נערת פרחים רק לחתונה. הלבישו את ילדכם כך גם למרדי גרא. הדגישו גם את תחפושת הקרנבל בעזרת איפור הילדים הזה. מורחים ורדים קטנים על הפנים. רעיון זה מתאים גם לתחפושות של נסיכה או במיוחד ליפהפייה הנרדמת.

קאובויים ושריפים

ציור פנים קרנבל שריף קאובוי כובע זקן מערבי

הנושא המערבי ובעיקר בוקרים פופולריים מאוד גם בקרב בנים. אפילו זקן בן שלושה ימים או שפם מספיקים לצביעת הפנים לקרנבל עם התחפושת הזו. הבן שלך עשוי לאהוב במיוחד את הרעיון הזה לשריף עם כובע.

טווס לציור הפנים לקרנבל

ציור פנים נוצות טווס כיסוי ראש שמלת קישוטי פנים

לגרום לתלבושת הטווס להיראות רומנטית יותר על ידי צביעת כמה דוגמאות יפות בזוויות העיניים החיצוניות. לשם כך, בחר צבעים התואמים את התחפושת. אתה יכול גם לבחור נצנצים או אפקט מתכתי.

איפור ליצן

ציור פנים ליצן קרנבל ליצן אדום פה אדום צהוב

מה יהיה מרדי גרא בלי הליצן הקלאסי? תנו לילדכם ליצור פנים מאושרות או לפחות ניטרליות עם ציור הפנים לקרנבל. הגרסאות שוב אינסופיות. בתמונה למעלה אתה יכול לראות גרסה שקל יחסית ליישום.

ציור פנים לקרנבל – איפור ליצן פשוט

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-הוראות-ליצן-תחפושת

ציור פנים לקרנבל – הירש במבי 

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-הוראות-צבי-במבי-פעוט

ציור פנים לקרנבל לבנים – זאב

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-הוראות-ילד-זאב-מסכה

ציור פנים לקרנבל לבנים – גיבור על

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-הוראות-גיבור-על

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-ילדה-דלעת-פנים-כתומים

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-ילדה-ירוק-צב-מסכה

ציור פנים-קרנבל-רעיונות-צבעוניות-מעוטרות-בנות

ציורי פנים-קרנבל-רעיונות-נער-שחור-לבן-תלבושות