עיצוב גינות עם אבנים-טרסות-מיטה מוגבהת-מדשאה-עץ-בטון-מודרני

אבן היא לא רק חומר פופולרי לקישוט ועיצוב פנים. כמובן שהוא משמש לעתים קרובות גם לעיצוב גינות. בדרך זו, הגינה זוכה לנגיעות, כביכול, שגורמות לה להיראות אותנטית וטבעית עוד יותר. בעזרת אבנים תוכלו לעצב את האזורים המגוונים ביותר של הגן. אתה יכול ללכת על זה עיצוב גינה עם אבנים צור שביל גן אבן, קשט את האח באבנים, תכנן גינת סלעים או פשוט הוסף מבטאים פה ושם.

עד כמה עיצוב גינה עם אבנים יכול להיות יעיל, נרצה להראות לכם כמה דוגמאות מעוררות השראה בתמונות שתוכלו לחקות כרצונכם. תתבל את הגינה שלך באביב הזה באמצעות חומרים כמו אבן, כמובן. אתה לא תצטער על זה!

עיצוב גינה עם אבנים וקירות

עיצוב גינות עם אבנים-ריצוף-אבן טבעית-גג-גגות-מודרני-אדריכלות

דרך מצוינת להשתמש באבן בגינה היא להשתמש בה לבניית קיר. אם כבר יש לך קיר, אתה יכול פשוט לחפות אותו באבן. חצי קירות, בהם תוכלו להשתמש גם כדי למסגר את המרפסת שלכם, יעילים במיוחד בעיצוב גינות באבנים. ובעוד שאנחנו בעניין טרסות – רצפה עשויה לוחות אבן היא יעילה מאוד.

עיצוב גינה עם אבנים – רצפת המרפסת

עיצוב גינה עם אבנים-מרפסת-שולחן-ספסלים-עץ מלא

רק תראו את הדרך המעניינת שבה סדרו את האבנים לרצפת המרפסת בדוגמה זו. הרצפה דווקא מזכירה יותר קיר, אך היא יעילה ביותר. על מנת לשחרר את הסידור המסודר של עיצוב גינה זה באבנים, ניטעו סביבו צמחים שופעים.

עיצוב גינה עם אבנים – נחל על המדרון בגן הבית הכפרי 

עיצוב גינות עם אבנים -לנדהאוס-גן-מים-מזרקה-נחל

ניתן גם להבליט את הבריכה בעזרת עיצוב גינה עם אבנים. במיוחד אם הבריכה נמצאת למרגלות מדרון, אתה יכול להשתמש בזה לעיצוב גינה עם אבנים. מורחים אבנים שונות על המדרון כדי שייראה טבעי יותר.

עיצוב גינה עם אבנים – תכונות מים ובריכות בגינה

עיצוב גינה-אבן-מים תכונה-צמחים-פרחים-מזרקה-מקור מים

הבריכה מעוטרת בדרך כלל באבנים. הסיבה לכך היא שבדרך כלל זה קורה בחיק הטבע וזה בדיוק מה שרוב בעלי הגינות שואפים אליו – ליצור בריכה במראה טבעי. בדוגמה היא לא בדיוק בריכה. הצורה המוארכת, כמו גם המפלים הקטנים והחצץ במים מזכירים יותר נהר או נחל. ובכל זאת, עיצוב גינות מסוג זה באבנים מרשים מאוד.

עיצוב גינה עם אבנים – מפל אבן טבעי

רעיונות-עיצוב גינה-עם-אבנים-תכונות מים-מפל-אבן טבעית

עיצוב גינה באבנים – מדרגות יעילות

גינה-ביד-יעילה-גינה-מדרגות-הנחת אבנים טבעית-אופטית

צור גרם מדרגות אבן באמצעות וסידור אבנים גדולות ושטוחות יחסית למדרגות. כדי להימנע מאווירה קרירה בעיצוב גינה זה באבנים, תוכלו לקשט את המדרגות משני הצדדים בפרחים צבעוניים למדי. אתה לא חושב שלמדרגות האלה יש מראה רומנטי באופן טבעי?

עיצוב גינה באבנים – שבילי גינה

שבילי גינה, עיצוב גינות, מפרקי אבן טבעית, גדלים בדשא ירוק

כפי שכבר צוין, אתה יכול ליצור שבילי גינה נפלאים עם אבנים. נעשה שימוש כאן בלוחות בצורת סדיר. המפרקים שהתקבלו שוב התמלאו בדפוסים עשויים חלוקי נחל. ניתן גם להשתמש בלוחות אבן מרובעים לעיצוב גינות מסוג זה באבנים, וכן למלא את המפרקים במדשאה למראה טבעי.

פסלים מעשיים

מעשיות-פסלים-כורסאות-גן-עשויות אבן-DIY-רעיונות-עיצוב

כל גן צריך גם כמה מקומות ישיבה כדי שנוכל להירגע מדי פעם. ובכן, רק עשה קצת מאבן. בין אם ספסל או כורסה מסוג זה – מובטח לוכד עיניים. וגם עיצוב הגן הפיסולי הזה באבנים שימושי.

אריחים עשויים חלוקי נחל

אריחי גן-חלוקי נחל-גינון-אבני דריכה-פרחי-גיגית-צמחים

צור אריחים בתבנית פסיפס מעניינת באמצעות חלוקי נחל. לאחר מכן תוכל להשתמש בו ליצירת שביל גינה ייחודי לעיצוב גינות באבנים שאין לאף אחד אחר. או שאתה יכול להשתמש בו לפינת ישיבה חדשה.

מסגרים את הגינה

מסגור-הגינה-לרסן-עיצוב גינות-רעיונות-תמונות

לעיצוב גינות באבנים, מסגר את ערוגות הפרחים שלך ולמה לא את ערוגות הירקות שלך עם אבני שפה עשויות אבן אמיתית. כך תוכלו להפריד אותם משאר הגן מבלי להיראות מלאכותיים מדי. מגוון רחב של דגמים ועיצובים זמינים למדרכות.

עיצוב גינה באבנים – גשר

אבן-גשר-מדשאה-מלאכותית-בריכה-נחל-גינה-רעיונות-תמונות

אתה כמובן אמור להיות מסוגל לחצות בריכה או נהר שחוצה את הגינה שלך ללא בעיות. לצורך כך בנו גשר מאבן או מבטון, שתכסו מאוחר יותר בלוחות אבן. אם תרצה, תוכל גם להוסיף עיצוב מעקה או קיר נמוך לעיצוב גינת האבן הזו.

גינה-עיצוב-עם-אבנים-סיפון-עץ-גשר-נחל-ספסל לגינה

רעיונות-עיצוב-אבן-גינה-ריצוף-מרפסת-קיר-עציץ-עיטור

גינה-עם-אבנים-עיצוב-טרסה-רצפה-מודרנית-כסאות-פלסטיק

עיצוב גינה-עם-אבנים-בריכה-אליפסה-מערבולת-שיפוע-שתילה

מים כוללים-בריכות-בגינה-פסלי עיצוב-מפל-אבן טבעיים