ה עיצוב גינה עם אבנים הוא מאוד דקורטיבי ופופולרי בקרב גננים רבים. לא צריך ליצור גינת סלע שלמה, אלא פשוט להעניק לצמחים הירוקים מסגרת מתאימה. אתה יכול לקשט את הגינה יפה עם חצץ, סלעים ואבנים קטנות אחרות. חלוקי נחל הם לא רק דרך מצוינת לעצב שבילים לגינה, אלא גם לדכא עשבים שוטים מעצבנים. עיטור הגן הזה לא יפריע לשיחים ועצים. אדם אוהב ליפול בחזרה על חצץ קל. אם אתה רוצה לבנות מזרקת גן, נחל או בריכה בעצמך, אתה צריך להשיג אניה לבריכה וחצץ. אבנים בהירות או שחורות בגינה שלכם יכולות להיות בעלות אפקט דקורטיבי מאוד, אותו ניתן לראות בגלריית התמונות הבאה.

עיצוב גינה באבנים – צבעים שונים למטרות דקורטיביות

עיצוב גינה עם אבנים שביל לבנים חצץ מים כוללים צמחי מזרקה

אבנים גדולות יותר משמשות גם בעיצוב גינות. הם יכולים לשמש במספרים קטנים כקישוטי גן או כחומר בניין. סלעים גדולים נראים דקורטיביים מאוד בגלל צורתם הא -סימטרית. אפשר לפזר אבנים בינוניות וקטנות מסביב. אזוב, טימין וכיסויי קרקע אחרים ייראו מקסימים בין לבין. האבנים מציעות מגוון בשילוב עם צבעים וגדלים שונים.

עיצוב גינה עם אבנים קיר שביל גינה לוחות בריכת צמחים טרופיים

קיר אבן טבעית הוא תוספת פופולרית ונראה טבעי יותר כאשר הוא נטוע בהרחבה מסביב. אם יש לך את עיצוב גינה עם אבנים אם אתה רוצה להשלים את זה יפה, אתה יכול להוסיף ספסל ודמויות אבן.

עיצוב גינה עם אבנים לגינה נפלאה

יצירת מיטת אבן בחצר הקדמית – 12 רעיונות לגינת סלעים קלה

יצירת אבנים – לקשט את הבית שלך יפה & גן

עיצוב גינה עם אבנים – תכונת מים

עיצוב גינה עם אבנים רעיון בריכת מפל כמובן דקו

כל מי שיבחר בעיטורי גן עשויים אבן לא רק ייהנה מהמראה הנהדר של האבן, אלא גם מאריכות ימים. אתה יכול ליהנות מהיופי של קישוט הגינה שלך עשוי אבן במשך שנים רבות, מכיוון שאבנים עמידות במיוחד ועמידות בפני מזג אוויר. כלומר, להיבט זה יש חשיבות רבה לקישוט חוץ. הרי קירות בניין אינם עשויים מאבן לחינם. בניגוד לעץ, קישוטי אבן יכולים להיחשף לרוח, גשם ושלג מבלי להיפגע. גם קישוטי גינה עשויים אבן קלים מאוד לטיפול, ולכן הם מאוד פופולריים. בכל הנוגע לטיפול, זה מספיק לחלוטין אם אתה מסיר מדי פעם צמיחה או אצות. אחרת אתה לא צריך לעשות שום דבר כדי לשמור על האבנים הדקורטיביות לגינה.

אבנים דקורטיביות בצבע אפור

עיצוב גינה באבנים פרחי במבוק אדמת מתכת חצץ אפורה

יש מספר אינסופי של אפשרויות עיצוב לקישוטי גינה מאבן. אם אתה לא רוצה להגזים עם עיטור האבן ורק רוצה לשים דגשים גדולים באזור החיצוני, אז אולי עיצוב הגינה עם אבנים בתמונה למעלה הוא רעיון מצוין בשבילך. לדוגמה, מורחים אבנים כהות או שחורות, קטנות או בינוניות משני צידי המדרכה. האבנים הן רעיון מצוין, במיוחד כשיש ניגודים. שביל גינת העץ הבהיר בולט בצורה זו. אם אתה משלב במיומנות את האבנים עם חומרים אחרים, אתה יכול גם להעלות לוכדי עיניים אמיתיים. עיטורי גינה עשויים אבן ומתכת או פלדה הם שילוב טוב המעניק לגינה שלכם נופך אלגנטי. אדניות המתכת הגדולות מוסיפות ברק, ובצבע האפור-כסוף שלהן מבטיחות מראה כללי אחיד בגינה שלכם.

שביל גינת אבן

עיצוב גינה עם אבנים רעיון שביל גינה רעידות אבן חלוקי אזוב

שבילי גן לאורך היער או דרך הדשא אינם נחוצים רק כדי להגן על הנעליים מפני לכלוך כאשר אתה רוצה להגיע לערסל או למחסן הגן שלך. לוחות אבן כשביל יכולים להיות בעלי פונקציה דקורטיבית ולהמריץ את הגינה שלכם. למרות שמדובר במשימה לא פשוטה ודורשת מומחיות מסוימת, תוכלו ליצור שבילים לגינה משלכם ולפתח יצירות יפות משלכם. כך שניתן למקם אבנים קטנות וגדולות, עגולות או שטוחות בין לוחות האבן וליצור צורות כלשהן.

עיצוב גינה עם אבנים בסגנון יפני

עיצוב גינות עם רעיונות אבנים ספסל גשר בריכה בסגנון יפני

אם יש לך גינה גדולה, בעזרת אבנים בגדלים שונים תוכל ליצור עיצוב גינה יפה בסגנון יפני. גנים בסגנון אסייתי משדרים קסם מיוחד והופכים את הגינה שלכם למקום של רווחה, בה תוכלו ליהנות משעות הפנאי שלכם באוויר הצח. אתם מוזמנים לקשט את משטחי הקיל השטוחים בסלעים גדולים ולשתול צמחים ירוקי עד. סלעים גדולים יותר אידיאליים לבניית בריכת גן. עבור גינה יפנית, אבנים, מים, צמחים וטחב הם מרכיבים הכרחיים. בתמונה היפה להפליא למעלה, השבילים נעשו גם מלוחות אבן טבעיים סגלגלים. לאווירה הרמונית, אתם מוזמנים להציב ספסל או שולחן גן אבן קטן.

עיצוב גינה עם אבנים וחצץ – אבני דריכה עגולות עשויות חצץ

עיצוב גינות אבנים רעיונות אבני דריכה דבוקות חלוקי נחל

אתה יכול ליצור קישוטים יפים לגינה שלך עם חלוקי נחל קטנים או גדולים, בין היתר. החצץ הוא אלמנט דקורטיבי פופולרי ובעל אפקט דקורטיבי מאוד. עם מעט מאמץ תוכלו לשלב את חלוקי הנחל האלגנטיים במספר מקומות בגינה שלכם. בעזרת חצץ דקורטיבי תוכלו למשל לעצב אבני דריכה עגולות שיעניקו למדשאה נופך אלגנטי. אם אתה משתמש בחלוקי נחל בהירים יותר בעת יישום הרעיונות היצירתיים שלך, תוכל לשדרג בקלות את שטח הגינה שלך מבחינה ויזואלית. אתה יכול גם להשתמש בחלוקי נחל בצבעים שונים כדי לגבול את המיטות. אם אתם רוצים שהמיטה תיראה מובנית יותר, אך עדיין טבעית, תוכלו להשתמש באבנים קטנות יותר ולפזר אותן סביב המיטה.

עיצוב גינה אבנים רעיונות מזרקה כלי חצץ דקו שחור

בתוך המיטה, חצץ נראה גם יפה ואצילי מאוד. אם אתה רוצה להדגיש את הצמחים הירוקים, אתה יכול לחלק ערימות חלוקי נחל קטנות סביב הצמחים. ללא ספק עיטור מיטה יפה שמציב מבטאים נהדרים כהרף עין. אם אתה רוצה להדגיש צמחים עם פרחים בצבעים עזים, חלוקי הנחל הבהירים הם בחירה מצוינת. לקישוט יעיל לגינה עשוי אבן, תוכלו לפתח קומפוזיציות שונות משלכם וליצור בעצמכם דגשים אופטיים ייחודיים. תן לדמיון שלך להשתולל ולנסות כמה גרסאות. גם מיטות החצץ, המכוסות בחצץ נוי במקום באדמה, נראות אציליות מאוד. אבל בשביל זה אתה צריך להשקיע יותר זמן ולכסות את כל המשטח באבנים קטנות. עם זאת, רעיון עיצוב זה מתאים רק למקומות מוצלים, שכן האבנים משקפות את אור השמש ויכולות לפגוע בצמחים. כדי להכין מצע חצץ, תחילה יש לכסות את כדור הארץ בצמר גראס, ולאחר מכן בחצץ.

עיצוב גינה רעיונות לקישוט אבני גשר מעץ בסגנון יפני

תוכלו גם להפוך את הגינה שלכם לנעימה ומזמינה יותר עם דמויות ופסלים דקורטיביים שונים. אתה יכול למצוא דמויות בצורות ובצבעים שונים בחנויות. בין אם אתה בוחר קלאסי, מודרני או יוצא דופן, איתם תוכל להשיג סגנון מסוים וליצור אווירה נהדרת. פסלי גן האבן מתאימים מאוד לכל עונה בשנה, כיוון שהם יכולים לחורף בחוץ ללא הגנה. דמות בודהה, מלאך, כבשה, צב, ינשוף או כדור פשוט הם רעיון קישוט מעולה לגינה ולמרפסת. אתה בהחלט יכול להכין קישוטי גינה מאבן בעצמך וליצור לוכדי עיניים אמיתיים ללא הרבה מאמץ.

מסודר ונטוע באופן טבעי

עיצוב גינות אבנים נהר אבני נחושת אורות נחושת דקו

תלוי כמה מקום פנוי יש לך לקישוט האבן, אתה יכול להשתמש בחומר הטבעי כדי ליצור דמויות יצירתיות שיעניקו לגינה נגיעה אישית. אם אתה רוצה ליישם את הרעיון של ערימת אבנים או פשוט רוצה לסדר חלוקי נחל או סלעים בודדים בצורה מסוימת תלוי בך בלבד. הדבר הטוב ביותר ביצירות אמנות ייחודיות אלה הוא שניתן להפוך אותן לדמויות חדשות שוב ושוב. אין גבולות לדמיון שלך כאשר אתה מעצב אותו בעצמך. עם מעט דמיון ניתן ליצור את האבנים בצורת לב, סוסון ים או שמש. אתה יכול גם ליצור דמויות אבן לגינה בעצמך מאבני ריצוף ואבנים מרוכבות. באינטרנט תוכלו למצוא הצעות שונות כיצד תוכלו ליצור מוטיבים שונים בעזרת חומר טבעי זה. ניתן גם לתבל את העיטור שלך תוצרת עצמית בצבע, שישפיע לטובה על האווירה באזור החיצוני. בדרך זו תוכלו להגדיר מבטאים צבעוניים ספציפיים וליצור אווירה שמחה.

אבנים מעוטרות בכיסוי קרקע

סלע גן טימין כיסוי קרקע אבנים סגולות דקו

ניתן להעשיר את עיצוב הגינה באבנים בעלות פן יפה, צבעוני ורענן על ידי שתילת כיסוי קרקע יפהפה. כיסוי הקרקע הוא בחירה טובה מכיוון שהאדמה גדלה במהירות וגם הצמחים קלים מאוד לטיפול. כיסויי קרקע מתאימים לגן הסלעים שלכם הם קיסוס, סנט ג’ון, ערער, ​​כמו גם ירוקי עד קטנים ועלונים. הם גדלים וצפופים, מה שהופך שילוב מעניין עם לוחות האבן. בדוגמה שלמעלה שולבו לוחות האבן הלבנים עם שיחים ירוקים וורודים, וכתוצאה מכך נוצר הרכב טבעי ועליז של צמחים ואבנים בגינה. עיצוב גינה כה יפה עם אבנים מזמין אתכם ללא ספק להתעכב.

עיצוב גינה עם אבנים ועץ

עיצוב גינה עם אבן טבעית מעץ ואבן למדרגות ושביל גינה וערוגה

כמעט שום שילוב אחר של חומרים נראה טבעי כמו אבן ועץ. הם מציעים אפשרויות עיצוב רבות בגינה. אבן משמשת למשל, כשולי דשא או למיטה מוגבהת, כמו גם כאלמנט דקורטיבי. עץ משמש בחזית, למרפסת, למעקות ולגדר הגן. ניתן להשתמש בעץ ממוחזר ואבן טבעית גם לייצור מדרגות ושבילי גן.

עיצוב גינה עם אבנים ועץ

עיצוב גינה עם אבן טבעית מעץ ואבן למדרגות ושביל גינה וערוגה

בגן המודרני והקל, המינימליסטי במיוחד, הדגש הוא על אופטיקה: קווים ברורים וצורות גיאומטריות מעניקות מבנה לשטח החיצוני. אבנים עגולות בערוגה משחררות את העיצוב המינימליסטי המחמיר ומביאות נגיעה של פנג שואי לאזור החיצוני.

אבנים לבנות בגינה: רעיונות עיצוב בסגנון מינימליסטי

אבנים שחורות בגינה רעיונות לעיצוב ללא מדשאה

עגול ומרובע, שחור ולבן: עיצוב גינה מודרני מאופיין בניגודים. אבנים לבנות מנוגדות, למשל, לגבול הבטון בצבע אנתרציט. האבנים הלבנות מציגות גם הן את הסוקולנטים והצמחים המדבריים לטובתן, אך הן גם מהוות אלמנט עיצובי פופולרי בגינון בסגנון אסיאתי..

אבנים לבנות בשולי הדשא: רעיונות לעיצוב

אבנים לבנות לגינה כשולי דשא רעיונות לעיצוב גינה מודרנית

ישנם מספר סוגי אבן שהם לבנים באופן טבעי. ה- Carrara Steim מועבר מאיטליה ובעל צבע לבן בוהק עם גוון מעט כחול-אפור. הוא זמין הן כחיתוך וכחצץ ומשמש בעיקר כמבטא בערוגות פרחים. האלטרנטיבה המקומית היא חצץ שיש, שעולה פחות מקאררה. חצץ השיש הוא לבן עם גרגר צהבהב. הוא יכול לשמש כחיפוי ריצוף לפינות ישיבה בגינה או כאבן גביון. אבני קוורץ זורחות בצבע לבן-אפור בשמש, ניקוד בעל חוזק דחיסה גבוה ומתאימות כמשטח לשבילי גינה.

אבנים עגולות בגינה: מושך את העין ואלמנט עיצובי חשוב

אבנים עגולות בגינה רעיונות לעיצוב מרפסת עם אבני ריצוף ואבני נהר

אם המרפסת או שביל הגינה מונחות באבני ריצוף, אבנים עגולות במיוחד באות בסימן שאלה כמילוי למפרקים. מה שנקרא אבני הנהר הן לא רק דקורטיביות, אלא גם ממלאות תפקיד חשוב. הם מבטיחים ניקוז מים ומסיטים את המים. בדרך זו, אבני הריצוף נשארות שלמות יותר.

אבנים עגולות בגן הפנג שואי

עיצוב גינה עם אבנים ועץ רעיונות לגדר גינה מבמבוק

אבנים עגולות הן אלמנטים עיצוביים פופולריים בגינת הפנג שואי. הם נראים דקורטיביים במיוחד ומשתלבים בהרמוניה בגינה האסיאתית. בדרך כלל מניחים את אבני הנהר סביב שביל הגן כך שהם מחקים נהר. גן הסלעים היפני המסורתי מרגש במיוחד בשל השילוב של סוגי אבן שונים בגדלים שונים. אבני נהר משולבות בחצץ, אבנים טבעיות או אפילו חול.

אבנים שחורות בגינה מוסיפות מבטאים דרמטיים

עיצוב גינת אבן שחורה עם מזרקת גינה בגן המדבר

לא רק אבנים לבנות ניתנות לבימה ביעילות בגינה. אבני נהר באנתרציט יכולות גם להציב מבטאים דרמטיים או להפריד ויזואלית בין אזורים מסוימים. אבנים שחורות אידיאליות לשוליים במזרקת הגן או בגינת הסלעים.

הכינו בעצמכם קישוטי גן מאבן: רעיונות לגן התחביב

צור וצבע אבנים דקורטיביות לפרחי גן בעצמך

אבנים הן לא רק אלמנט גן פונקציונאלי, אלא גם אלמנט לגינה. להכין קישוט גן מאבן בעצמך אינה משימה קשה. עם מעט מיומנות ניתן ליצור דמויות גן יפות מאבנים בגדלים שונים. כך, למשל, נוצרים הפרחים המוצגים למעלה. הם מייפים חללים ריקים בגינה, למשל בצל. ניתן לצבוע גם את פרחי האבן לפי הצורך. כך הם אפילו מגיעים לשלהם.

קישוט עשוי אבנים בגינה: דמויות ציפורים

קישוט אבנים ציפורי גן עצמן יוצרות רעיונות

דמויות בעלי חיים מקסימות יכולות להיעשות גם מחימר, אבני נהר וחוט מלאכה. צלמיות הציפורים בתמונה למעלה הן פרויקט הגינון המושלם לסופי שבוע גשומים. כל מה שאתה צריך זה דמויות חימר, חוט מלאכה שאתה עוטף בספירלה ואבני נהר. הציפורים חתכו דמות עדינה בעציצים ובאדניות.

עיטור גינה מאבנים: פרחים במדשאה

רעיונות מלאכת אבן לקישוט גינה לפרחים מאבני נהר

עיטור הגינה הצבעוני הבא עשוי אבן יוצר אווירה שמחה בגינה. פרחי אבן הנהר האלה צבועים להפליא בצבעי אביב בהירים ומושכים את העין. במדשאה, או בפינות חשוכות ובנישות גינה סוערות, שבהן פרחים אינם צומחים, פריחת האבן מספקת כתמי צבע.

עיטור גן עשוי אבן: הכינו בעצמכם דמויות ציפורים מחימר ואבן

קישוט גן דמויות אבן ציפור עשה את עצמך למרפסת

עיטור הוינטג ‘המושלם בפורמט קטן: שלוש ציפורים קטנות וחמודות בצבעים עזים מרגישות את עצמן בנוח על מעקות המרפסת. כדי לזייף את המראה הישן, צייר תחילה את דמויות הציפורים בצבעי אקריליק ולאחר מכן משייף אותן בנייר זכוכית. לאחר מכן הדביקו את הציפורים לשלוש שרידי אבן קלינקל וואלה: עיטור הגן החמוד העשוי אבן מוכן!

הכינו בעצמכם קישוטי גן מאבן

הכינו בעצמכם קישוטי גינה מאבן לגנים יפניים

הרעיון הבא לקישוטי גן עשויים אבן בהחלט יתקבל היטב על ידי חובבי סגנון הגינה היפני. אסוף אבנים סגלגלות ועגולות והדבק אותן יחד. ניתן להעלות אמנות גינה זו בפורמט קטן ביעילות במיוחד בגן הסלעים. בגלריית התמונות למטה תמצאו כמה דוגמאות לפסלי אבן תוצרת בית שישלימו את הגינה היפנית שלכם.

הכינו בעצמכם קישוטי גן מאבן: רעיונות בסגנון יפני

הכינו בעצמכם קישוט לגינה מאבן הוראות לסגנון פנג שואי

הכינו בעצמכם קישוטי גן מאבן: פסל בסגנון יפני עשוי אבני נהר שטוחות ועגולות

הכינו בעצמכם אבן קישוט לגינה בסגנון פנג שואי

עיטור גן עשוי אבן בפורמט קטן

הכינו לעצמכם פסלונים לגינה הוראות

אבן קישוט לגינה: דמויות של בעלי חיים

הכינו פסלון גינה משלכם מאבן וחוט

הכינו בעצמכם קישוטי גינה מחוט מלאכה 

הכינו בעצמכם דמויות חתולים מאבן וחוט מלאכה

אבן קישוט לגינה: זחל מאבני נהר 

הכינו קישוטי גינה מדמות זחל אבן בעצמכם

שוליים את ערוגות הפרחים

רעיונות לעיצוב גינה קצה שביל חצץ מאבן טבע דקורטיבית

צבע ומרקם עם צמחי גן

עיצוב גינות ערוגות פרחים רעיונות לאבנים דקורטיביות

קיר אבן טבעית ולוחות אבן טבעיים

עיצוב גינה עם רעיונות אבנים צמח קיר תומך קטן גדול

אבנים במיטת הגן

סלע גן רעיון קטן אדנית אדנית אקזוטית יבשה

השתמש באבנים בצורה יצירתית בגינה

עיצוב גינות אבנים רעיונות חצץ צבעים שונים כיסוי קרקע

עיצוב נוף ערוגות פרח לוחות רצפה חלוקי נחל לבנים

קישוט באבנים בגינה

עיצוב גינה עם אבנים רעיונות צמח יבש שטח מדשאה

זן קישוט לגינה רעיון אבני חצץ צמחי מחצלות במבוק

עיצוב גינות אבני רעיונות חצץ מזרקה אבני דריכה לוחות

אבנים עגולות בגינה

עיצוב גינה רעיון דקו אבן טבעית המגדירה ערוגות פרחים

קישוט גן אבנים רעיון לבן דקורטיבי נהר דמות גמד מריצה

עיצוב גינה עם אבנים יפני בריכת אזוב נוף גדר גן במבוק

קישוט לגינה קרשים עץ עציצים מדרגות חצץ

רעיונות לגינה אבני קישוט אבקת פרחים באמצע

מסלולי קישוט לגינה צמחי אבנים דקורטיביים