טיפים לעיצוב גינות בחצר האחורית צמחים שונים

טיפים מעשיים ושימושיים אלה בטוח יעזרו לך עיצוב גינה בחצר הבית עֶזרָה. עד כמה שהגינה שלכם תהיה יפה, כנראה שיהיו אזורים בעייתיים או הערות קטנות שתרצו לשנות. בדוק את 6 הטיפים הנוחים האלה כיצד לשפר את החצר האחורית שלך ולשפר את הפריסה.

עיצוב גינות בחצר האחורית – הסתירו את האזורים הבעייתיים

טיפים לעיצוב גינות מסתירים בעיות בחצר האחורית

הגינה האחורית היא המקום שבו אתה בדרך כלל מבלה הרבה זמן פנוי עם המשפחה והחברים שלך. אבל יש גם את המקום בו תוכלו לאחסן כל מיני כלי גינה וזבל מיותר. כך שתקבל אופטימלי עיצוב גינה בחצר האחורית אתה אמור להיות מסוגל להסתיר בהצלחה את כל האזורים הבעייתיים הללו. ראשית הגדר את כל הבעיות שברצונך לסלק ולאחר מכן מצא את הפתרון המתאים. לדוגמה, אם אתה רוצה שטח פרטי יותר לגינה האחורית שלך, אתה יכול ליצור צמחים גבוהים שמסתירים כמעט את אזור הישיבה.

עיצוב גינה בחצר האחורית – הדגשת תפאורה

עצות לעיצוב גינות בחצר האח האחורי מאבן טבעית

כך שתקבל את עיצוב גינה בחצר הבית להפוך אותו למעניין ויוצא דופן יותר, אל תשכח לשים מבטאים יפים שימשכו תשומת לב. עץ אקזוטי או ריהוט מעוצב מודרני יכולים לשמש בקלות כנקודות משיכה בגינה. חשוב במיוחד שאזור המרפסת שלכם לא ייראה ריק ומשעמם. אח מאבן מאולתרת יכול לשרת בדיוק את הפונקציה הנכונה למטרה זו.

צור מרחב חיצוני

טיפים לעיצוב גינות ברצפת לבנים בחצר האחורית

תן לדמיון שלך להשתולל וצור מרחב חיצוני נעים ללא קירות וגבולות. בתוך ה עיצוב גינה בחצר הבית לא תמיד מדובר בצמחים, אלא גם בפינת ישיבה נחמדה בה תוכלו להירגע ולבלות זמן פנוי. אם אין לך מרפסת או פטיו, פשוט בחר מקום בחצר שלך שבו תוכל לארגן את הישיבה. התחל עם שטח קטן תחילה ועם הזמן, פרש את סט הרהיטים. ברגע שתתחיל, תמצא שאין עוד גבולות – לא רק שאתה יכול להוסיף מקומות ישיבה, אלא גם מטבח פתוח ושירותים נוספים לחצר האחורית שלך..

הציבו קישוט בפינות

טיפים לעיצוב גינות בעץ החצר האחורית

ראו בחצר האחורית סביבה דינאמית – שינויים יתקבלו בברכה תמיד

עצות לעיצוב גינה כריות ערסל בחצר האחורית

לשתול ירקות ופירות

טיפים לעיצוב גינות בעיטור האבן של hnterhof

טיפים לגינון במפל בריכת hnterhof

עצות לעיצוב גינות באזור הפטיו hnterhof  עצות לעיצוב גינות בעיצוב המודרני hnterhof

עצות לעיצוב גינה בחצר האחורית כיסאות נוח

עצות לעיצוב גינות צורות מעגל בחצר האחורית    עצות לעיצוב גינה אחורית מעצבים ריהוט גן

עצות לעיצוב גינה בחצר האחורית פרחים צבעוניים