גדר פרטיות עשויה מעץ פלסטיק-קלוע-טיפוס ורדים

הגינה שלכם היא אחד המפלטים היפים ביותר, בהם תוכלו להירגע מהלחץ בחיי היומיום ולבלות שעות מרגיעות עם משפחה וחברים. וגם אם נשמרת שכונה הרמונית, בדרך כלל אתה רוצה מקום שקט שבו אתה באמת יכול להיות ללא הפרעה. לכן עליך לתכנן גדרות פרטיות בעת עיצוב הגינה שלך, מה שיבטיח יותר פרטיות על הנכס שלך. ומאחר ומבחר הדגמים והחומרים הוא עצום, בעלי בתים מפונקים לבחירה. בנוסף לגרסאות הקלאסיות מעץ, ישנן גם גדרות פרטיות מפלסטיק, ראטן, נצרים ואלומיניום. אם אתם מייחסים חשיבות רבה לתחזוקה מינימאלית ולמראה אטרקטיבי, תשמחו לבנות גדר פרטיות העשויה פלסטיק.

גדר פרטיות מפלסטיק – ההבדל בין WPC ל- PVC

גדר פרטיות עשויה פלסטיק-pvc-עץ-מראה-שילוב-גידור מדשאה

לגדר פרטיות מפלסטיק יש מספר יתרונות על פני חומרים אחרים. בהשוואה לעץ, למשל, אין צורך לזיגוג או לצביעה מחדש מדי שנה. זה חוסך הרבה כסף כשמדובר במספר גדול יחסית של מטרים. החומר גם עמיד בפני UV ומזג אוויר, יציב מבחינה ממדית וניתן לנקות אותו בקלות במים וספוג. בשל המידות המשתנות והצבעים השונים, גדרות פלסטיק מתאימות לכל סגנון גינה. תוכל גם לשלב את מרכיבי מסך הפרטיות השונים בהתאם להעדפותיך ולרעיונותיך.

אם אתה מחפש את מסך הפרטיות המושלם העשוי מפלסטיק, שים לב שיש הבדל בין הקיצורים WPC ל- PVC:

  • WPC מייצג את המונח האנגלי Wood-Plastic-Composite והוא תערובת פלסטיק-עץ המשלבת את היתרונות של שני החומרים לחומר אחד חזק. החומר המורכב פופולרי במיוחד כחיפוי מרפסת.
  • פוליוויניל כלוריד (בקיצור PVC) הוא פלסטיק בשימוש נרחב שהפך לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. על ידי הוספת חומרי ניקוי, הוא מותאם לאזור היישום המתאים ולכן רב תכליתי. הייעוד PVC-U מייצג חומר נטול פלסטיק והוא מושלם לייצור גדרות פרטיות. פלסטיק החלון הקשה אינו מותקף על ידי תנאי אור ומזג אוויר ומוכיח כלא רגיש לקרינת UV ולחות. כתוצאה מכך, א גדר פרטיות מ- PVC נותן לך הנאה ארוכת טווח, כמעט ללא תחזוקה.

הקמת גדר פרטיות מפלסטיק

גדר פרטיות עשויה צמחים תלויים בצבע חום לבן

ניתן להקים גדרות פרטיות העשויות מחלון פלסטיק במהירות רבה ובקלות בהשוואה לגדר חיה. הדבר מובטח על ידי מערכות פלאגין חכמות או מערכות לשון וחריץ גמישות. הם מבטיחים אחיזה מאובטחת ומתאימים גם להרכבה ישירה על קירות או עמודים. פוסטים תואמים זמינים גם ללוחות הגנת הפרטיות, המשלימים את התמונה הכוללת האסתטית.

ניתן לשלב גדר פרטיות מפלסטיק עם אלמנטים דקורטיביים שונים

גדר פרטיות עשויה מרכיבי נצרים מפלסטיק-עץ נראה-ירוק

ניתן להשיג גדרות פרטיות מפלסטיק כמעט בכל עיצוב שאפשר להעלות על הדעת. אז אתה יכול לא רק לבחור את צורת הגדר, אלא גם לשלב סוגים שונים של סורג וסתימות. אלמנטים של סורג צריכים לא רק לשמש להתרופפות, אלא יכולים לשמש גם כעזרי טיפוס לטיפוס ורדים.

מסך פרטיות מפלסטיק במראה עץ

גדר פרטיות עשויה מראה עץ פלסטיק-אלמנטים קלועים-בריכת שחייה

אם אתה רוצה ליהנות מהמראה היפה של העץ בגינה שלך מבלי שתצטרך לזגוג ולצבוע את הגדר מדי שנה, אז גדר הפלסטיק עם מראה עץ תהיה בחירה טובה. הודות לתהליכי ייצור חדשים, הפלסטיק נראה מבלבל לעץ אמיתי, אך הרבה יותר קל לטפל בו מאשר החומר הטבעי.

גדר פרטיות בלבן מודרני

גדר פרטיות-פלסטיק-לבן-ירוק-תקע גינה

בין אם הוא מושך את העין בגינה המודרנית ובין אם כתוספת לנכסים עם נגיעה ים תיכונית, גדר לבנה לא משאירה דבר לרצות. זה גם משתלב בצורה מושלמת עם הירוק של הדשא. החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לצבוע את גדר הפרטיות הלבנה שלך כל שנה כדי לשמור על הצבע הבוהק כמו היום הראשון.

גדר פרטיות עשויה פלסטיק בצבע אפור בהיר

גדר פרטיות-פלסטיק-בהיר-אפור-אטום-הידוק-הידוק

צבע אופנתי נוסף, אפור, הוא רקע נפלא לשיחים ופרחים. אפור בהיר מרשים באופיו הידידותי, בעוד שגדר בצבע אנתרסיט נראית אלגנטית מאוד. המבחר הרחב מבטיח כי קיימת גדר פרטיות מפלסטיק המתאימה לכל טעם.