בשרניים תלויים מציגים עיצוב בבית צמחי אדמה של מיכל זכוכית עיצוב פנים

נראה כי צמחים תלויים או צמחים מטפסים הולכים וגדלים בפופולריות. אתה יכול למצוא אותם כמעט בכל מקום בסלים תלויים, מיני גינות, קומקומים, זרי מחיה או בגינות אנכיות. הם נראים נהדר במיוחד כאשר הם משולבים עם צמחים אחרים ומוסיפים הרבה קסם ואופי לכל סידור. מסיבה זו, בפוסט זה נתרכז בגרסאות האפשריות אם תרצו לתלות את הסוקולנטים שלכם בבית או בחוץ. חלקם דומים למסגרות תמונות בעוד שאחרים יכולים להיות בצורת אותיות. בהתאם לאסתטיקה ולמרחב הקיר שלך, אתה בטוח תמצא משהו שיקיר אותך קצת יותר לגן אנכי יפהפה.

אילו סוגי בשרניים לעיצוב תלייה

תליוני אצטרובלים תלויים מקרוב

החזקת צמחים בבית היא תמיד מסוגננת, והם הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. אנשים רבים מבקשים למקסם את הנגיעה הקטנה של הירוק בחלל המגורים שלהם ולהכניס גנים תלויים לביתם. החזקת צמחים בבית לא רק עוזרת לאיכות האוויר אלא ממש מביאה קצת חיים לרהיטים הסטטיים שלך.

ציורי קיר בשרניים מגע של קיר שולחן מסגרת עץ ירוק

כשחסר לך כמות הצמחים שאתה צריך, תמיד יש פתרון על הקירות שלך. סוקולנטים עובדים טוב למיקום מסוג זה מכיוון שהם גדלים לאט ויכולים להתעכב בין השקיה. אז זה לא יהיה כל כך טרחה לשמור על הצמחים האלה בחיים, ואתה לא צריך שום ידע גננות כדי לעשות זאת. יצרנים רבים יצרו בשרניים תלויים ומסוגננים באדניות שתוכלו להשתמש בהם כדי להכניס את הזן האהוב עליכם. בסיום התוצאה היא מערך יפהפה של צבעים ומרקמים ירוקים שיכולים להיות אמירה בכל חדר.

רשת כפרית חלודה מכשיר ישן השתמש בסוקולנטים קיר תלוי

אם אתה מישהו שתמיד היה תלוי על סלים אבל אוהב בשרניים, אולי אתה תוהה: “מה האפשרויות שלי?” יש הרבה צמחים עסיסיים שתלויים מושלמים לתלייה בסלים. כמה בשרניים עדיף לגדול לגובה או ישר מסיר. עם זאת, ישנן דרכים רבות ויוצאות דופן לגידול בשרניים שתלויים בריהוט שונים, כך שתוכל להוסיף נופך מעניין לביתך.

Senecio Rowleyanus – צמח אפונה

senecio rowleyanus מיקום עציץ תלוי פינת קיר לבנה

צמחים אלה, במקור ילידי דרום אפריקה, נחשקים בשל יופיים ורבגוניות. הם נראים נהדר בכל מקום שאתה מחזיק אותם, ומוסיפים ממד נוסף לסידור שלך. מסלים תלויים ועד כוסות תה קטנות, צמח האפונה יכול למשוך את תשומת הלב של אנשים. אורכם של הגבעולים יכול להגיע עד 90 ס”מ ולהישאר תלויים כסוקולנטים. כאשר נחתכים הגבעולים מתחלקים לשניים או יותר וממשיכים לצמוח. הגבעולים מרופדים בעלים ירוקים קטנים, עגולים ודמויי אפונה. צמחים אלה אינם עמידים בפני כפור.

Senecio Herreianus או סמרטוט תלוי

senecio herreianus עציץ עציצים העץ שהוקם בחוץ עיצוב גינה נראה רענן

אלה דומים מאוד ל Senecio Rowleyanus הנפוץ יותר. אולם ההבדל נעוץ בצורת העלים הירוקים. לאלה יש עלים מחודדים וסגלגלים ולא עגולים. אורך הגבעולים יכול להגיע עד 90 ס”מ. גבעולים חתוכים ניתנים להעברה ושורשים די בקלות. הצמחים החתוכים מתחלקים וימשיכו לצמוח. בשרניים אלה נראים גם הם יפה בסלים תלויים, אך ניתן לשתול אותם גם ככיסוי קרקע. כשהם באדמה, הם זוחלים ומעטפים את כדור הארץ. לכן עליך להגן על הסמרטוט התלוי מפני כפור.

עציץ senecio herreianus תלוי גינה עץ גדר אדומה בחוץ

צמחים מבוססים עמידים לבצורת. אתה צריך אדמה עם ניקוז טוב ומים כשהיא יבשה. הניחו את הסוקולנטים התלויים באזור מוצל חלקית הרחק משמש אחר הצהריים העזה. הם מייצרים פרחים לבנים ורדים המריחים כמו וניל.

Sedum Morganianum (צמח סדום נחש)

sedum morganianum stonecrop אורז חרסינה חרסינה

אלה ילידי דרום מקסיקו ודומים מאוד לסדום בוריטו. ההבדל טמון בצורת העלים. יש להם עלים ירוקים יותר לירוקים עד כחולים-ירוקים המחודדים. בדומה לסדום בוריטו, הם צמחים פופולריים מאוד המשמשים בסלים תלויים או כצמחים נגררים בסידורים שונים..

sedum morganianum נחשים צמח sedum תלוי על הקיר

לאחר שתילתם את נחת הנחש הם עמידים מאוד לבצורת. אתה צריך אדמה ומים סוחטים היטב רק כשהשכבה העליונה של הקרקע יבשה. תן לצמח משקה טוב והמתן עד שהאדמה תתייבש שוב לפני שתשקי שוב. הם עושים זאת בצורה הטובה ביותר עם אור שמש בהיר אך עקיף.

משטחי צמחים

מזרן עץ עץ טבעי קישוט עסיסי לקיר

מבחינת עיצוב פנים, המשטחים היו טרנדיים מאוד במשך מספר שנים, וזאת בשל הרבגוניות שלהם. לאלה יש גם מראה כפרי מושך, וניתן לצבוע אותם כמסגרת קיר כעץ חשוף או כרצונך.

גדר עץ בשרניים מסדרים צמחים מסגרת עץ תערוכה גנים תלויים חצר אנכית

אם אתה רוצה יותר צמחים אך אין לך מקום עבורם, תוכל ליצור גינה אנכית. ישנם אדניות המיוצרות במיוחד המאפשרות למלא אותן במגוון עסיסי תליה. אחרת אתה יכול פשוט לשתול לוח רגיל. הרבה מוחות יצירתיים ברחבי העולם יוצרים את אלה גם כתלי קיר, וכל מה שאתה צריך לעשות הוא להוסיף את הצמחים.

צמח בשרניים שתל בסל תיל או כזר

שרשרת סל תלייה בית עסיסי גן שמש

סלי חוטים הם גם אופציה מצוינת מכיוון שהם מאפשרים לסוקולנטים שלך להתנקז כמו שצריך בכל פעם שאתה משקה אותם. לאותם טיפוסים יצירתיים שאוהבים לשחק עם הצמחים שלהם, זו הדרך הנכונה למקם צמחים כאלה בעמדה תלויה.

אדנית ברזל גיאומטרית התלויה על בשרניים

השתמשו בסלי החוטים שאתם מצפים באזוב או בסיב קוקוס ולא בפלסטיק החסון כי הסוקולנטים שאתם שותלים זקוקים לניקוז מהיר מאוד. בשרניים עמידים נשארים בחוץ כל השנה, אך לפעמים הם זקוקים קצת לאהבה באביב, אחרת הם זקוקים למעט מאוד מים.

הצג עיצוב בשרניים תלויים בעיצוב זרים ביתיים בעצמך הופך צבעוני

זר צבעוני הוא גם דרך מצוינת לברך מישהו בביתך או לתלות אותו על הקיר שלך. כדי להשקות את הזר, פשוט השרו את כל הזר במים למספר דקות, תדירות ההשקיה תלויה במקום מגוריכם. אנו מקווים שההצעות שלנו היו מעוררות השראה עבורך וכי תוכל ליישם אותן בעצמך בבית.